Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

én tőle vettem a gépem és lekopogom! minden rendben van vele.csak jól át kell nézni.
ugye nem a minis motor nevu borzalomtol? :D
Sziasztok! Szeretnék vásárolni pápán egy motort de nem tudom hogyan tudnám Szegedre lehozatni van valami ökletetek?
Berik GP Type-1 versenykesztyű. tőlem Polgárdi. Kici.(S) occó(18eft)

http://www.kepesmotor.hu/bor_k...
jelencs beteget
aztán vedd elő a motort
ne már itt is?!
basszus Siófokon is az lenne de oda sem tudok menni!

nálam csatornázás lesz valakit esetleg nem érdekel?

jó szórakozást a résztvevőknek!
vasárnap közös motorozás és sütögetés lessz a bakonyba
pápa, bakonybél, zirc
mocilaci szervezi
ki jön ki nem?
szerintem amennyire jó ahhoz képest nem drága
majd nézek még sv-t is
marmint melyiknek? olcsonak kozel sem nevezheto (annyiba kerul mint egy feleannyi idos GSX-F), a 200kg-nal meg meg olaj es benzin nelkul is boven tobb :D
az viszont teny hogy nagyon jo
a vfr szerintem megfelel a kritériumoknak
ha mar ketten mondjuk, akkor csak van benne valami :)

olcso, jo es nem-nepmotor

ezekbol valassz kettot, es onnan mar konnyen megtalalod a neked valo tipust, szivesen segitunk
baszod olyan nincs amit te akarsz.minden nem lehet egyszerre értsd már meg.
bazzeg, azzal kezdted hogy olcso legyen meg jo, de ne legyen nepmotor... ami olcso, azzal sokan jarnak, ez alap, ha meg melle jo is, akkor plane - lasd pl. a CBR600F-et
ha olyat akarsz ami nem 'nepmotor' akkor az zsebbenyulosabb lesz...
nekem bejön az is csak jobban teccik a v4 mint a sor 4 meg az eléggé népmotor
dik há én ezt vakerom! amúgy a Cbr-f nem egy rossz konstrukció!
konnyu es jo pl. a CBR, bar olcsonak azert annyira nem neveznem (nem mintha a VFR meg az 'olcso' jelzo megferne egy mondatban :D)
a CBR600F siman felhuzza az orrat egy kozepes gazra, most mar a VFR-t megszokva felnek is egy olyan konnyu papirmotoron :D 200 kg alatt nincs motor
egyenlőre marad az nsr
de már nagyon odavan a bele
cseszneken is alig akar fölmenni 5.-be
már ki kellene cserélni a dugattyut, de ha eladom akkor nem fogom fölújítani aztán féláron meg eladni
amugy van ojan ami könnyű de erős
250-es nsr is ojan
60le és csak 140kg, viszont sokat fogyaszt meg eléggé drága a szervizelése
inkább ojat veszek amit nem kell sokat szerelni
szóval maradsz az nsr-nél! csoki még valami igényed nincs?jó is legyen könnyű is olcsó is meg minden!ilyen nincs!
na ojan biztos nem lessz, nekem tem teccik az ahogyan zakatok amugy minden rendbe van vele csak egyenletlenül jár és rázkódik
hamár 2 henger akkor sv 650
az is 200kg alatt van
azért a vfr még mindíg jobban teccik
basszus csoki akkor te vegyél simsont az könnyű és el is bírod. hogy lehet így motort venni?egyél rendesen ne csak ilyen szar műzliket aztán megizmosodsz és elfelejted ezt a hülye súj dolgot!200kg alatt nincs motor.vagy vegyél gs500-at az talán alatta van meg könnyű meg dicsérik is hogy strapabíró!
akkor nemsokára mehet nagyszervízre
amugy a bandit is elég nehéz mert 200kg fölött van
kicsit régebbieket néztem
a faternak van banditja de az egy más tészta.ha jól tudom 2004-es de most van benne kb 4500km. nem sokat használja az öreg és az előző tulaj is ilyen volt. amúgy a futóműve nem állítható csak a hátsó.fogyasztása jó, erő is van bent meg nyomaték is.nagyobb nyomatéka van mint az fzr-nek.kényelmes meg minden.a fater szereti én nem sokat mentem vele.
hopp, ez felrement
ha meglesz meg addigra, a nagyon jo veteleket gyorsan el szoktak vinni
mondtad egyszer hogy van nektek bandit
irjál róla néhány dolgot hogy mikori évjárat, mennyi km van benne, mit cseréltetek rajta, futóműve mennire álítható, immobilaser van benne?
fzr-hez képest gyengébb?