Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

akkor nem lehetnek mély karcok
csiszold le vizes csiszolópapíral aztán akkor nem lessz annyira fetünő
ha kell majd adok 2000-es vizes papírt
az esésnek ehhez semmi köze mert a motort meg fogtam, az eldőlt én meg a lendülettől lerepültem róla
Azért karcos mert a fal mellett szoktam kitolni az meg szépen össze bazta
azt tudom hogy elestél még ősszel, gergő mondta
eredetileg matt vagy fényes volt?
Nem lesz másik motorom, csak a kézvédőm karcos aztán azt akarom fehér karbonfóliával bevonni csak nem kapok sehol
hello
azt nem tudom
inkább kérdezz ojanokat akik már régóta foglalkoznak ijennel mert ők biztos tudnak normális minőségüt
van fönt elég sok képgaléria
lessz másik motorod?
Sziasztok!
Nem tudja valaki, hogy Pápán hol lehet venni karbonfóliát?
A 6r-t ne hasonlítsuk a 7r-hez, de a 900 RR jó gondolat. Én is kiegyeznék 1 jó állapotúval. A vtr sem rossz de csak az sp1, sp2 játszik, nem kispályás gépek, a firestorm felejtős!
a zx6r-t próbáltam elég jó volt csak nekem ojan kellene amit nem kell mindíg fordulaton tartani ahhoz hogy jól mennyen
vfr 750 meg a vtr 1000 néztem ki
meg most a cbr 900-on gondolkodok igaz hogy ez is sport motor de van benne nyomaték
Hát te tudod, én nem bántam meg, hogy ilyet vettem. Kérdés milyen célra kell, én nem megyek hosszú túrákra ha meg nem bírja a derekam megállok és nézegetem a csajokat. Nem mai konstrukció, nehéz is, de benne van az anyag. Kiváló futómű és fék van rajta, a 122 LE meg nekem bőven elég.
az nekem már igen sportos
inkább sport túra kell
Üdv!
Miért nem veszel Kawa ZX 7R-t?
Üdvözletem,

Nem tudom mennyire alkalmas itt ilyet írni, de kezdő endurósként keresek olyan motoros(oka)t a környékről, aki valamennyire türelmes, szívesen terepezik és megosztaná ebbéli tudását :)
voltam vfr-t nézni minis motornál
nem vettem meg mert költeni kellett volnará elég sokat
kicsit le volt élve esztétikailag
fejidom javítva volt elég szarul, kipufogó dob kicsit szétrohadtt
első villák oxidálódtak
gumik elég szarok voltak, még a hátsó elment volna valamennyit
inkább keresek jobb álapotut
hát nem tom.majd kiderül.
egyenlőre ojant néztem ami még nincsen nálunk forgalomba helyezve ugyhogy az talán valamennyivel olcsóbb lessz a regisztrációs adó miatt
csak lehet jobb lenne most venni az idén mert jövőre ha felnyomják az átírási dolgokat akkor cumi.
még nincsen másik motor
vagy szar idő van mikor ráérek vagy ha jó idő van akkor meg nem érek rá
pénteken ráértem de nem akartam motort próbálni 0 fokba
máma meg jó idő volt de ijenkor nincsenek nyitva
holnap meg megint nem érek rá mert 3-ig dógozok utánna meg nem érdemes elmenni mert sötét lessz mire odaérek
lehet hogy halasztom a tavaszra
majd még meglátom mijen idő lessz szombaton
ok.aztán mi helyzet motor téren?
voltunk mikusás motorozáson győrbe
majd lesznek képek
mi helyzet csoki bácsi?!
holnap délután kinézek csesznekre
aki akar jöjjön
egyenlőre vfr a favorit de még nem biztos
enduro szezon beköszöntött
na, milyen moci lesz a kivalasztott?
sajna a szar ido megjott, utoljara csutortokon motoroztam BP-re meg vissza, meg talan ma meg lesz egy kis kor, aztan valoszinuleg vege a szezonnak :(
snowboardozashoz meg meg nincs ho, szoval egyelore szar van a palacsintaban :(
az nem gyenge.nem irigyellek érte de drukkolok! aztán majd értesíts a motor ügyi fejleményekről!
messze van az még
nem voltam mert fölhívtam és azt mondta hogy majd hétfőn vagy kedden lessz ott a motor
be vagyok iratkozva külömbözeti vizsgára
örömlessz esőbe vezetni ha ijen marad az idő