Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ám nem a pénzről hanem az időjárásról volt szó, madár...
HAhaha Lassan már egy posztot se lehet itt sportmotoron írni, hogy te ne szólnál bele.... kell csináljak új nicket...
hát téged a Dóri mellé beadunk 9.feleségnek a pénzt meg küldöd haza nekem meg a Kuglernak
Mért te hová mész...?
akár te mész dubajozni az arabbokal jól elleszel
Dubai?
lofaszt költözünk délebre
Na mivan mi ez a punnyadás srácok? jövő héten megjön a tavasz?
Szia, apródon is hirdesd meg, sokkal nagyobb a forgalma mint a jófogásnak.
Ja semmi nem haragszom nem ugy gondoltam hogy kulon add el nem is varnam! Csak nincs e kulon en ugy kerdeztem! Udv
Ne haragudj ,de ha lehet egyben szeretném eladni :(
Mikor Mohácsra mentünk az időben volt, napközben. A szezonzáró gurulás volt délután 4körüli találkozóval, de onnan Harkány - Siklós - Villány - Pécs túra volt. De amúgy igen az már késő volt, kezdett hideg lenni, ahogy jöttünk haza, de az a látvány sötétbe a 40-50 motoros fénye... az valami csodaszép volt. Mint mikor a CocaCola reklámban sötétbe mennek a kamionok kivilágítva :D
Nadragod nincs kulon ? Kabatot nagyon szeretem azt nem szeretnek venni udv
Hat ram szamithatsz nem lehet azaz idojaras es nem johet semmi kozbe! Tavaly is jo volt! Csak sztem mar ne haragudj aza szombat 4 ora mar keso volt nekem! Szivesen elmentem volna mohacs fele veletek! De igy is mire hazaertem kezdett sotetedni. Iden jobb lesz en ugy latom! talán lehet venni ruhat majd? Jo tudom nem kerdezek mert ugysem arulod el na szep estét szombat van en iszok egy jo hideg sort :-D sül a zserbóm már mindjart kész :-) Jo8 kollegak
Nem árulhatom el, aki eljön, meglátja milyen meglepetések lesznek még a kiirtakon kívül! :)
Annyit mondok csak, hogy ha a plakátot megnézitek, látjátok kik a támogatók...
Ahha akkor ez jo kis nyito buli lesz! Van egy Büse kabátom kék fekete ehhez kellene egy jó kis nadrág. talan lehet majd venni ott? mert ha igen akkor tenyleg nem veszek! vigyazzatok az utakon ha motoroztok ma! szeles utat gumifakat!
Sziasztok nekem lenne 1-2 ruhám eladó ,ha érdekel vmelyikőtöket :

http://www.kepesmotor.hu/bor_k...

+ van 1 Arlen Ness -em is 50.000-ért (52-es -170-175cm 75-80kg körül ideális) szürke -fekete -azért ennyi az ára ,mert egy tisztítás ráférne-egyébként teljesen rendben van ,bőrápolóval kezelve
És szerinted ha neked rövid, nekem jó lesz?
vedd meg az enyémet nekem is kéne cserélni mert a szára rövid de a dereka bő nem gondoltak ezek az átlagmagas de gizda motorosokra?
Persze nem csak te, hanem mindenkire szól aki csak ott lesz:)
rambo ha gondolod, te is csak a felvonulási nap után vegyél, lehet olcsóbban megtudod majd venni :P
ennyit mondok csak:)
Nem felejtem, majd megbeszéljük még előtte, hogy mikor ..