Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tudom :)

1 sör lesz. :)
Haligali.

Végre kész van :) a túra Június 8-án Pécs - Balaton.
Részletek :
http://www.sportmotor.hu/motor...

Várom a jelentkezéseteket.
Köszönöm Tomi a közvetítést!
Már sínen vagyok!
Köszönöm SVGyure,én pont a mocit szeretném!
Rendben van! Köszi
Beszéltem a sráccal Rambo, azt mondta, hogy a videó fele kész van, de most kapott 1 pénzes melót, úgyhogy majd hétvégén tudja folytatni. Videó felépítése az olyan lesz, hogy gurulás, riport, gurulás, riport... biztos jól megcsinálja, közlöm majd Veletek is azonnal.

Héten elkészítve, lebeszélve, megszervezve kiírom a Motoros túrát amit említettem, Június 8-án Szombaton lesz.

Szép estét!
Tudok. Privátban adok egy facebook elérhetőséget. Nagyon olcsón dolgozik de szuperül!
Nekem van egy ismerősöm Dombóváron, nagyon ügyesen tetovál,
rajzol, fest, airbrushol. Bár járművet asszem nem nagyon szokott..
Keresd a Facen Virág Kristófot!
Sziasztok!
Egy kis infóra lenne szükségem!
Tudtok valakit aki airbrush festéssel foglalkozik Pécsen,vagy a környéken?
Nekem nincsenek jó tapasztalataim velük...
Miért került volna?
Ha be írod a keresőbe hogy Yakomoto, akkor ki fogja dobni az elérhetőséget.
Sziasztok!

Van egy motorszerviz a Komlói út végén.Ki van téve a Yamaha tábla.Megtudja valaki mondani a telefonszámukat,vagy valami elérhetőséget?

Előre is köszönöm
Hitman motorja Szekszárdra került ?
Nagyon jó autófényező Szászváron a Koller.
Tudok egyet. NJP DEcor. Jó áron dolgozik. nekem is ő fest. (munkatársam)
Köszi, írtam Face-n
Múltkor mikor találkoztunk szólhattál volna, és akkor megadom a srác számát aki a kocsimat fényezte. Jelölj be facebookon és akkor a többit megbeszéljük privátba! Üdv. Z.
Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy tud-e valaki ajánlani egy korrekt fényezőt Pécsen?
Sajnos megtört a gyári TL-em, és szeretném ugyanolyan szépre megcsináltatni, mint a baleset előtt volt. Semmi Flikk-flakk extra dolog nem kell, csak egy kis műanyagos munka, meg egy korrekt fényezés, ami színárnyalatban telejsen ugyanolyan mint korábban volt.

Előre is köszönöm a választ.
Az a minimum
kilátó Szekszárd
Üdv "Pécs környékiek"!
Nem tudtok esetleg Pécs körül valami motoros programot hétvégére?
Halihali.
Vasárnap jött haza a srác Francia országból, tegnap pont találkoztam vele, van most 1-2 dolga, de jövő hétre ígérte. Hétfőn még felhívom aztán úgyis berakom ide!

MÁS:
Szeretnék szervezni 1 Pécs - Kaposvár - Marcali - Kesztehely ( ebéd, fagyi ) - BalatonLelle - Siófok - Iregszemcse - Dombóvár - Sásd - ( hazafelé kicsit tekergünk egyet, ezért ) Orfű felé jönnénk vissza Pécsre! Megfogom szervezni, hirdetni, remélem erre is jöttök! JÚNIUS 8, az eddigi tervem! 1-2 hét múlva meglesz!

Köszi előre is!

Jóéjt Nektek!
Andris, nem lett még videó a felvonulásról?