Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tied a hornet? Képet láthatok róla ?
Takács János Kozármisleny !
Zsír videó lett ez is! Baba kis összeröffenés volt!
Sziasztok! Nem tudtok valakit a közelben, aki bukócsöveket gyártana/forgalmazna elérhető áron? (CB 600 F Hornet '01)
Köszi előre is!
Sziasztok!

Tudom kicsit későn, de nem rajtam múlott a dolog...
A szezonnyitó gurulásról itt van az utolsó videó, elég sokmindent tartalmaz, érdemes egyszer végig nézni.
http://youtu.be/kSdSsHP0L8I

További szép napot!
Megbeszéltük :)
Én elmegyek az összekötőn a pláza mögött... akkor találkozzunk a végállomás feletti kereszteződés után. Jobbra van 1 kisbolt 1 parkolóval, akkor ott 13:45 kor?
Urán az jó.Mondjuk a mecsek áruházzal szemben a 7 emeletes,és a park között lévő parkoló,3/4 2 kor jó neked?
Honnan jössz? Találkozzunk kertvárosba vagy uránba?
Igen,én is akartan gurulni egyet,de nem volt cél,hogy merre.:)
Hali.

Kertvárosból indulok és valamikor fél 2 környékén, hogy 4 re visszaérjek, mert akkortól dolgom van.
Jönnél velem?
Szia!
Mikor indulsz,és honnan?
Hali!

Ma ( Vasárnap ) megyek 1 laza karikát Orfűre, aztán Magyarhertelend, Magyarszék, Komló, Hosszúhetényen át vissza Pécsre.
Remélem jó idő lesz!
Nemrég értem haza melóból, most fexek, aztán kelek és írok, ha valaki szeretne jönni akkor írjon, köszi!

Jóéjt!
Hát a pécsi rendőrők biztos, hogy elfogják venni....máshol nem annyira foglalkoznak vele, bár rendőr függő ...
sziasztok!

lenne egy kis problémám, megosztom veletek hátha tud valaki segíteni
beszéltem egy rendőr ismerősömmel és azt ajánlotta hogy mindenképp cseréljem le a sportkipufogóm (E betű nincs benne) vagy gyárira vagy olyanra amihez van tanusítvány mert 100% hogy el fogják venni a forgalmit.
tudtok javasolni valamit? a legolcsóbb megoldás érdekel. vagy eladó gyári kipu, bár nem szívesen tenném fel..
vagy hitelesített sportdob max 20-25 ezerig.
suzuki gsx-r 600 2001-es. nem srad. most martin dob van rajta.
köszönöm
Nem még nem, de szólok majd, pellérden elintézek mindent egyszerre, ott megveszem meg ki is cseréltetem akkor!
Szard le a köcsög autóst ...lett hátsó gumid ?
Jajj köszi Isti! :) nem láttam a képeket eddig...
Hali!

Szombat Mohácsi útról mikor tudod felrakni a képeket?

Köszi
Nincs több kérdés !
a ktm ha beleugratnak vele az árokba :) :D bezzeg az r6.. :D
jó.. a profik is hibáznak... :ASD de azért a rutinmeg az évek.. :SD
Amúgy igen kár, hogy elmentünk egymás mellett és nem volt jó az időpont...remélem összehozunk még valamit:-)
Hát akinek ekkora arca van és az elso kanyarba inkább lehuti magát az iszapba ne is dumaljon szerintem... :D