Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

BUÉK mindenkinek!

Reméljük az idei évben sem maradnak el a Pécsi felvonulások.

Ugye Motoman03?
Na aki akar az jöjjön 14:00-ra a budai vámhoz
Motorozz.hu-n van fent:

Jönnek a Pécsi motoros mikulások. Végre egy kis színfolt a város életében. Mosolygó gyerekek és felnőttek. Vidámság nekünk, illetve a városiaknak.

2013.12.07-én Pécsen 14:00-18:00 óra között motoros felvonulást szervezünk.

Neked csak magadat kell hoznod „mikulásruhában „és a motorodat alkalomszerűen feldiszítve! A hátsó ülésen krampuszok is jöhetnek...

Szaloncukrot, vagy kisebb csokikat mindenki hozzon magával.

Találkozási pont: Budai vámi TESCO 15:00 óra

Útvonal:
- Gyárváros Lidl parkoló
- Rákóczi út és Hal tér
- Köztársaság téri Gyerekkórház
- Mecsekáruház
- Uránvárosi Tesco
- Kertváros Plaza
- Park-Center
- Széchenyi tér

Csak legyen száraz időnk
Hol, s mikor? :)
Közeledik a december készüljetek a Mikulás gurulásra ;)
Reménykedjünk, hogy nem lesz hó
Szia!

Tudok segiteni!

Adatlapomon elérsz!
https://plus.google.com/112500... Én ide szoktam vinni az enyémet
Valaki tudna adni tippet Pécsett hova tudnám vinni a motoromat szerelőhöz? Red baronnál azt mondták, hogy csak az Ő általuk eladott motorokkal foglalkoznak.
HI!
Jön valaki ma motorozni du.?
Remélem engem nem fognak meg hazafelé, mert elfelejtettem elhozni a forgalmit, legalább nem tudnak mit elvenni :)
Rendőrök, mindenhol.
Nah mi történt? és merre?
Csak a szokásos.....
Fuck the police
Csak nem razzia volt ?
Na ki vesztett ma forgalmit Pécs környékén?
Szia Karter!Láttalak titeket tegnap a temetőnél.Motorral mentem dolgozni és pont kint voltam. Intettem, de gondolom nem láttál.
Sziasztok!
Jön ma valaki gurulni?3 körül?
Kicsivel több motor volt mint 300... ennek nagyon örülök! :)
Sziasztok!

Szeretném megköszönni még egyszer mindenkinek a részvételt, remélem jól éreztétek magatokat.
A képeket a partyzoo jóvoltából az alábbi linken tudjátok megnézni / letölteni.

http://www.partyzoo.hu/kepripo...
Ez így van, de a piros vonal a Plázától indul és a Femánál ér véget! Nem akartam senkit se megtéveszteni, bocsi.
Ezt te írtad : Városban való kört a piros vonallal jelöltem meg a térképen, remélem nem fog senki se eltévedni és FEMA parkolójában találkozunk!

Ebből az következik,hogy onnan lesz az indulás. :)
Mert onnan is lesz! :)
Ki mondta, írta, hogy nem? vagy nem is értem, hogy hol lenne... nem láttam olyan hozzászólást ahol mást írtak volna, de ha ilyen van akkor létszives szóljatok vagy írjatok be abba a topikba, hogy plázától lesz, a feltöltött térképen is látszik, hogy pláza parkolótól indulunk a piros vonalon haladva Árkád és onnan Fema parkoló.
PLÁZA parkoló 14:00 -tól gyülekező, Indulás : 14:30 - 14:40
Az eseménynaptárba is át kellene írni a helyszínt,mert sokan azt hiszik a plázától lesz az indulás.