Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Pitbike alkatrészek minden típushoz: http://olx.hu/hirdetes/pitbike...

Pitbike tuning cuccok:http://olx.hu/hirdetes/pitbike...

CRF Pitbike alkatrészek:http://olx.hu/hirdetes/crf-125...
Szia! Már rég nincs meg :)
Csere 150 ccm es quadra letszo
helló.!
Érdeklődni szeretnék a gyujtás miatt
Sziasztok 140-es vagy annál nagyobb blokkot keresek kompletten lehetőleg karbival.
keresek 26os molkt karbit 140 ccm yx blokkhoz.
http://olx.hu/hirdetes/egyedi-... Kérlek írj a hirdetés alá és ott megbeszéljük a részleteket! Köszönöm előre is! További szép napot neked
Szia!
Olyan kérdésem lenne,hogy akad e nálad: léghűtéses 125ccm-es kínai berúgós pitbike-hoz Bal oldali blokkfél? Ha igen akkor kaphatnék e róla valamilyen adatot vagy képet? Az enyém kirepedt mert az előző tulaja ledobatta vele a láncot és szivárog belőle az olaj és vagy egy másikat szeretnék bele vagy egy donort amivel meg tudjuk hegeszteni mert magnézium az a szutyok. Előre is köszönöm Üdvözlettel Kopjás Máté
Eladó pitbike, quad alkatrészek!

http://www.kepesmotor.hu/motor...

Szép napot mindenkinek!
PITBIKE ALKATRÉSZEK!

Sportégszűrő bontottan, hibátlan állapotban:2.000.Ft.
Sportlégszűrő Új:4500-5.000.Ft.
MIKUNI 22-es karburátor, hibátlan állapotban:5.000.Ft.
Karburátor csonk 125ccm-hez:1.500.Ft.
ÚJ fehér színű CRF Design Pitbike idomszett:10.000.Ft.
Fehér színű bontott rajtszámtábla:1.000.Ft.
Első sárvédő, sárga színben bontottan:1.000.Ft.
CRF Pitbike ülés bontottan, szép állapotban:4.000.Ft.
ÚJ KLX Pitbike ülés:5.000.Ft.
Bontott Hátsó állítható keménységű gázos teleszkóp, hibátlan állapotban:12.000.Ft.
CRF Pitbike tank, benzincsappal együtt, mart alumínium tanksapkával:5.000.Ft.
Első fékrendszer jó betétekkel, hibátlan állapotban, kétdugattyús fékkel kompletten:10.000.Ft.
Hátsó fékrendszer új betétekkel, tökéletes állapotban, kétdugattyús féknyereggel, igény esetén új fékpedállal, és ha lámpát is szeretnél, akkor van hozzá fékvisszajelzőm kompletten, bekábelezve! Komplett fékrendszer ára:10.000.Ft.
Komplett fékrendszer új fékpedállal:12.000.Ft.
Komplett fékrendszer pedállal és fékvisszajelzővel együtt:13.500.Ft.
Hullámos verseny féktárcsák:5.000.Ft/db

FORDÍTOTT ELSŐ VERSENY TELESZKÓP, ÁLLÍTHATÓ KEMÉNYSÉGŰ, TELESZKÓPVÉDŐ MŰANYAGGAL EGYŰTT:20.000.Ft.
KORMÁNYMAGASÍTÓS TELESZKÓPBEFOGÓ, FORDÍTOTT TELESZKÓPHOZ:10.000.Ft.

Hátsó fékpedál:2.000.Ft.
Fékvisszajelző:1.500.Ft.
Első fékkar:2.000.Ft.

14-es első kerék hibátlan állapotban fekete peremmel, alumínium kerékaggyal, 90%-os enduro gumival:12.000.Ft.
12-es hátsó kerék tökéletes állapotban, fekete peremmel, alumínium kerékaggyal, 90%-os enduro gumival:10.000.Ft.
SZETTBEN A KÉT KERÉK KOMPLETTEN: 20.000.Ft.

ÚJ 14-es CNC mart agyas kerekek: 18.000.Ft.
ÚJ 12-es kerekek: 17.000.Ft.
SPORTKIPUFOGÓ DOB bontottan:10.000.Ft.
Sportkipufogó dob ÚJ:15.000.Ft.
Kipufogó könyök fekvő hengereshez:5.000.Ft.
Komplett HENGER+dugó gyűrű csapszeg, hibátlan állapotban:17.000.Ft.
Gyertyakábel pipával:1.000.Ft.
Gyertya:500.Ft.
ÚJ CDI gyújtás:4.000.Ft
Berúgókar:3.000.Ft.
Berúgótengely:4.000.Ft.
K
omplett váltó 125ccm fekvő hengereshez:10.000.Ft.
Főtengely 125ccm fekvő hengereshez:12.000.Ft.
Blokkvédő: 5.000.Ft.
MEREVÍTŐS Kormány bontottan:2.000.Ft
Gázszektor:2.000.Ft.
Gázbowden:2.000.Ft.
Kuplun
gbowden:2.000.Ft.
Kuplungkonzol karral és állítóval együtt:2.500.Ft.
Kapcsolós leállítógomb:2.500.Ft.
Komplett kuplung 125ccm fekvő hengereshez:8.000.Ft.
Gyújtótekercs:5.000Ft.
Gyújtás jeladó:1.500.Ft.
Gyújtótrafó:2.000.Ft.
Lendkerék: 8.000.Ft.
Váltó felőli dekli fekvő hengereshez 125ccm: 4.000.Ft.
Fék felőli dekli fekvő hengeres motorhoz 125ccm:5.000.Ft.
Keréktengely:2.000.Ft./db
Himba rendszer:5.000.Ft.
Hátsó lengővilla:8.000.Ft.
Legnagyobb kiadású Pitbike váz hibátlan állapotban fekete színben, frissen fényezve:20.000.Ft.

TOVÁBBÁ MINDENFÉLE ÚJ ÉS BONTOTT PITBIKE ALKATRÉSZEK ÉS KIEGÉSZÍTŐK KAPHATÓK, SZÉLES VÁLASZTÉKBAN! ÉRDEKLŐDJ ITT, VAGY A daniberinszki@freemail.hu E-MAIL CÍMEN, TOVÁBBÁ A 0670 949 8068-AS TELEFONSZÁMON!
Szia! hátsó fékrendszer kétdugattyús féknyereggel van nekem hibátlan állapotban új betétekkel! igény esetén új fékpedállal és ha lámpát is szeretnél rá, akkor visszajelzőm is van hozzá!
A komplett rendszer: 10.000.Ft.
Pedállal együtt a rendszer 12.000.Ft.
Pedállal és visszajelzővel kompletten: 13.500.Ft.

Postai utánvétel vagy személyes átvétel Budapesten lehetséges!
Szia! nekem van, ha érdekel! 14-es első és 12-es hátsó! fekete perem, alu agy, hibátlan állapotban 20e szettben a kettő, 90%-os enduro gumikkal!
Légyszí irj egy emailt megbaszéljük.
mate9710@gmail.com
Eladó 22mm-es kormány,merevítővel.Frissen festve.
2e
sziasztok! nincs esetleg valakinek elfekvőben,14 es és 12 es kereke ?lehetőleg 8 as nélkül. ha van és nem horribilis áron kérlek jelezzétek!
Hali. Pit bike kormányt akarok venni, ha esetleg valakinek van jelezhetné!
Bucci Moto képek!
Józsi remélem nem haragszol,hogy te is szerepelsz egy képen.
Eladó Lifan 125-ös 4T blokk.Kevesett futott. csak komplett(szívócsonk,karbi...) eladó.
ár: 47e
70-591-4848(Pécs)
Béna vagyok a képfelrakáshoz , meg a számító géphez és időm sincs erre.
Ezekről a Buccikról tolhatnál ide pár képet, hadd csorgassuk a nyálunk picit!
Aki már belekóstolt a terepmotorozásba annak ezek a feltüntetett pitek csak csalódást és kiábrándultságot fognak okozni! Én versenyzem pittel és végig jártam a tanulságos utat (meg is fizettem az árát) .Eddig volt 2 BSE, 1RPT. 1motovert , 1stomp pitem . Most 2 Bucci motom van (meg egy crf250) . A pitek blokja mind kinai(kivétel Takegawa) a vázakban van európai, amerikai(BBR) is, illetve a normálisabb kinai blokkokhoz van tuningszet is pld. TBracing. Az egyik buccim eladó (nem hirdetem mert nem érdekellnek a buta ajánlatok) Az új ára 3000. eu. volt BR1F4 . Ehhez kell kalkulálni a használt árát. Most egy TBracing 184cc-s (22le) blokk van benne. Ez az a pitbike ami bírja a versenyzést nem esik szét és minden(fék, rugózás, váz stb.) úgy működik rajta ahogy egy jó krosszmotortól elvárható.
Helló!

Én az RPT.met tudom ajànlani jó,megbízható
Crf 70 idomzat,160cc motor!
Ha gondolod jelentkezz!
Üdv.
Peti
Sziasztok!

Segítségeteket szeretném kérni pitbike vásárlásban. Vmi normálisabb kellene, amatőr szinten krosszozok és most ebben a 'kis' kategóriában is kipróbálnám magam.

A következőket néztem:

2009-es BSE 140
2011-es Suzuki YCF 140R

Igazából arra lennék kíváncsi hogy majd verseny célra is melyik lenne ideális alap, ill. alkatrész, erő, stb... szempontjából Ti mit ajánlanátok!

üdv.
Hello!

Van egy 110ccm 4sebességes manuális kuplungos:
45ezer ft...
hello engem érdekelne pitbike blokk . mennyi az ára?