Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Értem, de azért leírnád mert én is ilyesmire gondoltam csak nem találok sehol sem... :/
Már tárgytalan, elkelt még azon a héten ahogy felkerült ide.
Hali, szabadna megkérdezni hogy milyen márka meg hogy hol vetted?
Helló! Szeretném a segítségeteket kérni hogy a molkt karburátok hoz hol lehet ne levegő állító csavart venni? Vagy valaki letudná fényképezni hogy körülbelül legyen fogalmam hogy milyet kel keresni, az lenne a legjobb hogy egy vonalzón vagy amin tátom hogy kb mi mekkora. Köszi a segítséget!
Sziasztok!
Ha valakit esetleg érdekelne...

Magyarország Nemzetközi (Nyílt)
Junior Motocross Bajnokság,
Pitbike Motocross Kupa és Meghívásos Hegylakó Kupa.

Szervező: Németh Kornél
Helyszín: Zselickislak
Időpont: 2015.10.23. (péntek)
email cím: centermotorsportclub@gmail.com
mobil: +36307798216

Nevezési díj:
6000 Ft. - 50ccm, 65ccm, 85ccm, Pitbike
8000 Ft. - Hegylakó kupa és Meghívásos verseny
(Napi licenc váltása tömegsport kategóriában lehetséges.)

Verseny időterve:
7:30 gépátvétel
9:00 szabadedzés
10:30 időmérő edzés
12:00 verseny futamok
17.30 eredmény hirdetés
(A program a létszámtól függően változhat!)

Bővebb információ a mams.hu weboldalán versenykiirások/motocross menüpontban vagy pedig telefonon.
Sziasztok! Magasított (klx) nyereg és valami normális matricaszettje van valakinek jó áron? Üdv: F
Hello engem erdekelne a motor hol lenne helyileg ?
Hello !
Most szeretnek venni egy pitbike motort tudnatok adni jo tanacsot vagy ajanlani hogy milyet vegyek mit erdemes vagy barmit mert sok van es nem tudom eldonteni mi legyen :(
Szia!
A hátsó nincs már meg, csak az első.
Engem pedig a hátsó teló érdekel, ha még aktuális !
Mennyi szemtávja ?
Helo erdekelne a vaz ha meg van, fb on is felde adam
Hátha valakit érdekel:
Gázzal tölthető hátsó teleszkóp 28cm szemtávval, teljesen új!
Nekem sajnos hosszú lett, ezért válok meg tőle.
11.000-huf
Az ár tartalmazza a posta költséget is, valamint csere érdekel CRF50 idomra matrica szett.
füled a műszer hozzá :)
Sziasztok!
Most kezdek egy 125-ös Ducar építésébe Szegeden.Érdekelnének alkatrészek tanácsok stb.
Sziasztok! Most jutottam hozzá egy 110ccm-es kinai pitbikehoz,de alpjárat az elég hanyag. Valami alap beállitást tudna valaki mondani? Köszi
Új Pitbike-ot hol lehet venni?Egy-két honlapot találtam csak.Szeged környékén gondolom semmi.
Bocsi a kuplung kar vissza jön csak nem emel ki
Mi lehet a baj
Helló!
Van egy 140ccm pitbikém az vele a gond hogy nem jön vissza a kuplung kar..az lenne a kérdésem hogy a csapágy közepébe nem kell lenni-e egy rugonak ami vissza nyomja a kart?
A segitséget előre is köszönöm
sebijózsi : 2011-es a hírdetés. Már elkelt a verda.
Viszont van egy csomó alkatrészem : crf50 váz,idomok....stb
crf70 váz,kerekek,fékek,telók...stb.

Ha valaki valamit keres az keressen meg a facebookon: Vészi László(Pécs)
És elérhetőség cím vagy telo szám van ?
Heló! Egy pitsterpro x4 125cc-vel lenne problémám. A helyzet az, hogy nincs benne kompresszió, több mint valószínű, hogy a szelepek vallak benne rosszul beállítva. A problémám az, hogy igazándiból semmi infóm nincs a gépről, azt sem tudom, hogy mennyinek kellene lennie a hézagoknak a szívó és kipufogó oldalon, meg örülnék egy service manuálnak is, vagy egy részletes képgalériának is, amit áttanulmányozhatok, mielőtt nekiugrok a gépnek. a képeken látható a motor, meg a blokkot is több szögből lefotóztam.
Hali srácok!

A fiam Stomp-jába keresnék hátsó teleszkópot, ha valakinek van jó állapotú darabja arra vevő volnék.
600 volt az ára 2 szettel
így már kicsit drága nekem
köszönöm
A 400-ra én is rátudok ígérni.
kortisznak : nem hirdetek supermoto kereket hozzá. 560e helyett 400e az egy kicsit erős alku,de beszéljünk. Talán találunk egy közös pontot. Ahogy mondani szokták : alkudni a motor mellett,pénzel a zsebben !
veszilacikukaccitromailponthu-ra írj!
üdv: Laci