Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

gabennn,

Használtan veszel egy FI Tunert, beállíttatod és lehet pont ott vagy, mintha vennél egy újat beállítva...
Sziasztok miert van az hogy ha ossze van dugva rendesen a pcIIIr-em raadom gyujtast es csak addig kap áramot amig a benzinszivattyú megy? Es igy be se atudom allitani a harom gommbal illetve nem erzekeli a számítógép se mert kikapcsolt allapotba kerul addig amig be nem indítom a motort.. Plz help
Keresek használt PC3-at vagy PC5-öt vagy FI TUNERT 2001-es Hayabusába kellene. Ha valaki tud jelezzen.

üdv.
létezik hogy ha rádugom a pc 2-t a motorra és nincs rajta map akkor nem indul a motor ?
Üdv ! ha nagyon szépen megkérlek segítesz nekem miért nem olvassa a fájlokat a programom? az elözö hozzászolásomba leirtam mindent nagyon szépen köszönöm!
Továbbá nincs rádugva a motorra a PC csak feltelepitettem a programot és próbálom beolvastatni a térképet de amit a honlaprol szedtem le nem kezeli a fájlt.... csak kiirja hogy not loaded....
Sziasztok! Nagyon örülnék ha valaki segitene nekem egy kicsit.. van egy R1-em vettem hozzá évekkel ezelött egy pc2-t töltöttem le az én kipufogómhoz megfelelö map-ot (tudom hogy a padi beállítás a tökéletes) de egyszerüen ha ráklikkelek a load mapra és ott a kis ablakba keresem sehogy nem találom nem látja PC fájlnak .... ha Dyno jet map fileként keresem akkor nem látja.. PVM fájl..... valaki legyen már olyan kedves segítsen már nagyon szépen kérem!
Köszi. Ma hívlak.
Pénz kérdése! Egy nap alatt is ide hozható EU raktárból, 3-4 nap amerikai raktárból.

Normál esetben 2 hetente érkezik PC.
Ago!

VT750 Black Spirit 2010-hez 16-011 PCV mennyi idő alatt érhető el? Egy padi beállítás is kellene, mert egy Vance & Hines cső került fel és a hátsó henger csövén lehet szalonnát sütni
Igaz. Le is rendeztük...
Csak egy jó tanács ha gyors infót akarsz tőle akkor hívd fel.
Szia Ago! Küldtem Neked mailt. Gyors infóra lenne szükségem! Köszi szépen!
giszo,

van
Raktaron van esetleg hozza valo tipusotok?
giszo,

ZX10R (2006-2007)-be raktunk már kettőbe is.
ZX-6R-be meg sokba (2005-)
2005-os ZX10R-hez erdekelne.
giszo,

Teljesen pozitívak a tapasztalatok.
3 helyre is fel lehet szerelni a szenzort. Eddig csak a csavar alá tettük, de most elkezdtük a rudazatba is beleszerelni.

Elég sok van raktáron, nem tudom milyen a motorod van.

Igen, sajnos néha betelik az e-mail fiokunk, de próbálok mindig helyet csinálni..
Ago:

Probaltam mailt irni neked az info-s cimre, ami a weboldaladon kint van, de maildir over quota hibaval visszajott.

A HealTech QSE gyorsvaltoval kapcsolatban szerettem volna erdeklodni, hogy mik a tapasztalatok rola?

Illetve ha a webshopban adott tipushoz csak rendelesre van a modul, akkor a rendeles ideje hozzavetolegesen mennyi szokott lenni?
Értelek, az néha használ is.
Viszont én erre gondoltam:
http://youtu.be/dnvtQZ7nbE0 (a videó 1:20 -nál érdekes)
sziito,

magas fordulaton motorféknél nyitogasd rá nagyon kicsit a gázt
Nem kell eldusitani!elig ha a henger csonknal kifuj kicsit...
Gondolom ez is a mértéktől függ. A durrogáshoz annyi kell, hogy benzin kerüljön a kipufogóba. Ami feltételezi, hogy több benzint kap a blokk mint amit el tud égetni. El kell dúsítani a keveréket. Valszeg van kompromisszumos érték.
Nekem is tetszik ha vissza durrog a motor,de az enyémről amikor levettem a katalizátort az annyira durrogott,h bele fájdult a fejem. A pados beállítás után viszont elhagyta és csak ritkán durrog vissza.