Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia Ago!

Igen, keves volt az info. Kiegesziteskent: Ami jelenleg mar van a motoron: Dynojet PC III es egy PPTuning labtarto, ami nem forditja at a valtas menetet. Es termeszetesen mind a ketto Agonal vasarolt :-)

Szeretnem befejezni a projektet, es ehhez keresek szinten Dyno gyorsvaltot.

Cs
Vf-Feri,

Akkor lehet!

ui: Nem azt írtam, hoyg nincs megoldás, hanem nem ajánlja hozzá!!!!
Raktál be egy képet egy VFR-ről... nézzél meg egy RSV váltókart+deklit+ körülötte részt. Biztos rá lehet "valahogy" "rakni".
Mondjuk nem értem miért jó 1,5* drágábban valamit "felkokányolni", miközben jóval olcsóbban van rá kifejezett megoldás.
De van megoldás:
_csokibacsi_

A Dynojet nem ajánl hozzá, mivel nem rudazatos a gyári váltókarja és a karra szerelhető teleszkóp típusú gyorsváltó kapcsolót padig nem lehet felszerelni.

Apriliához kifejezetten ez a kapcsoló való:
http://www.agomotors.hu/websho...

Bár a kérdésed nem volt egyértelmű teljesen!
Prop-Tech gyártmány.
Környezetvédelni- és végsebesség tiltás kiiktató
Sziasztok!

Keresek megvételre DynoJet Quickshiftert RSV-hez.
Ha valaki tud ilyet, ne tartsa magában!

Köszönöm

T.
Sziasztok!...tudja valaki hogy ha egy K8 1000-be van egy GEAR2DASH,az milyen elektronika és mit csinál benne?...köszönöm!
Köszönöm a választ!
BerkesP,

PCII - 500 fordualtonként állítható, nem tudja automatikusan a Dynojet szoftver beállítani, nem lehet hengerenként állítani, nincs egyéb funkciója
PCIII-Serial - 500 fordualtonként állítható, tudja automatikusan a Dynojet szoftver beállítani, nem lehet hengerenként állítani, nincs egyéb funkciója
PCIII-USB - 250 fordulatonként állítható, hengerenként külön is, tudja automatikusan a Dynojet szoftver beállítani, beépített gyorsváltó funkció, kezeli a gyújtásmodult is
Akkor kicsit megkeverlek.
PC3-ból is van soros meg USB-s...
Nagyon szépen köszönöm a segítséget még annyi lenne a kérdésem hogy mi a külömbség a pc2 és a pc3 között azon kívül hogy az egyik soros portos a másik usb.s
Választ előre is köszönöm.
Eriiigy má!
Nem téged kérdeztelek!
Kiiktatja a hibakódot. exup szelepet kiszeded lesz alsó tartományba egy lyuk..... be kell lőni a motort...
kawasani,

Nem igazán értem a kérdésedet?
Azt csinálja, hoyg szimulálja az EXUP motor működését az ECU felé... az a dolga...
Hello Ago!...érdemes exup motor helyére kiiktatót belerakni?...csinál valamit?
Csak fizikai SOROS portról fog működni, USB-Serial átalakítóval nem!

Innen tudod letölteni:
http://www.powercommander.com/...
Sziasztok!
Kaptam ma egy dynojet power commandert 2 egyik cimborámtól de nincs meg a telepítő cd nincs valakinek vagy esetleg nem tudjátok honnan tudnám letölteni?
AEM FIC TUNER / IGNITION CONTROLLER eladó. Lambdás motoroknál is jól működik, turbó nyomást is kezeli. 50e.
Dynojet "gyors-váltó" kapcsoló /nyomó/ dobozában, használt, működik, sérülés/szakadás mentes eladó.
Köszönöm telefonon foglak keresni mert érdekel a dolog ! 40 e még a beszerelés és a beállítás úgy olvastam és ilyen ,hogy lampdaszonda ki iktató vagy más dologra van még szükség ?
Szia érdekelne CBR 1000 RR Sc 57 (2005) PC beszereléssel padolással mindennel mennyi az ára és milyen tartozékok kellenek még hozzá ?
Köszönöm a segítséget!
a blokk tetején