Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok! Lehet,hogy nem jó helyre irok,kérlek nézzetek el nekem,telefonról elég nehéz az oldalon kiigazodni
Sziasztok. Ago hoz lenne kérdésem. Yamaha fz1 2006 rol van szo volt benne dynojet meg lambdaszonda ellenállás ki lett szerelve minden merta kipufogot leveték és ugy nem működöt jol. Érdekes szelep hangja van ezért belenéztem és nem gyári a kipufogo vezérmütengely az okozhatja a szelephangot? Mert már minden szerelö mâst mond
Sziasztok

Power commander 5-öt vennék használtan. Motorepitesre hasznalnam mindegy mibe volt.
Koszonom
Eladnám PC III. USB-met. Mv Brutale 910-ben volt. A beállítást Végh Jani csinálta.
Igen. Mindent viszadugtam a gyári helyére. A vezérmütengelyen szoktak variálni? Keresek még valamit benne. Anyi lett még csinálva hohya müszerfalon ac co-k is gyárira lett álitva mert minden nullán volt
És össze is dugtad a gyári lambdaszondával?!
Mert a leírásod alapján nem úgy tünik
netto 40.000HUF
Szia. Lenne. Hozád pár kérdésem. Vetem egy yamaha fz1-et 2006 os évjáratut. Dynojet commader III van benne de a sportkipufogot leveték rola ezért kivettem belöle mert nyagyon nyenge volt. Most olyan problémám van vele hogy ha a lambdaszonda elenálást is kiveszem akkor hideg inditáskorbezabál a lambdaszonda lehet a szar vagy a gyáricomputer is irva lehet? Elöre is köszi
Helló!
Fi tuner van az SV1000-mben. Már voltam nálad beszerelni és beállítani 2 éve. Azóta elütöttek és eltörött az akkori Karbon dob. Most másik kipufogó van rajta, mennyibe kerülne a padon beállítása?
Köszi!
Az még nem csődölt be?
Sziasztok
Hasznalt pc5 elado elvileg fazerbe valo de kis affinitassal at lehet kotni vagy a csunderlik csaba atkoti 15perc alatt. Tipusa 22-014
60 eft.
sziasztok! keresek GsxR 600-750 K6-7 hez dynojet gyújtás modult.
üdv. 2002-es R1-hez keresek PC-t.
BMW S1000RR 2010-2015 egyben eladók 100e!
Üdv
Dynojet gyorsvalto kapcsolo kompatibilis lehet bazzaz zfi qs tc rendszerrel?
Van hozzá Power Commander V.
119.000HUF + beállítás
Szia

Duke 390-re lenne?
netto 40.000
Szia Ago! Van egy 2007-es gsxr 750-em és van hozzá egy power commander 3. Mennyiért tudok padon beállitani a motoromhoz?
köszi előre is!
Keresek cagiva mito evora irhato elektronikat
nekem van
nekem van ...
Sziasztok eladó Yamaha fz1 hez PC- plussz K&N levegőszűrő... 75e -ft egyben adnám...
Agotól szeretném kérdezni, hogy ktm990sm-hez is kellene egy pc egy esetleges hangoláshoz vagy simán át tudod írni tuneecuval vagy más programmal ?
Sziasztok!

2000-2001-es Kawasaki ZX12R-hez új, csak a működés ellenőrzésére berakott Commander eladó...
Gyújtást is lehet írni vele...
40.000 Ft...
+36202322644