Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszönöm. Igen ks 80 1982-ből.
Bitang jól megcsináltad! Ks 80 ugye? Ez az év igen termékeny, sok jó motor készül.
Jelenleg így áll a projekt Elektromosságot még át kell nézni, ezt-azt még csiszolgatni kell rajta, a csomagtartót rátenni, faridomon igazítani. De a lényeg, hogy megy már a gép (de még hogy... )
Ha valakinek pont azok a cuccok hiányoznak, ami a képen van, akkor persze hogy megéri! Inkább a kis cs zündapp jelenthet értéket, idővel...
Urak!
A Jófogáson Kreidler Mustang 80-as, pontosabban: csak egy fél, de ennyit így is megérhet.
Nem de 30,000-ért szállítanak egy kalodával.
Szigetszentmiklós most tényleg vacak volt, elfogyott az emberek pénze a hónap végére, 1000Ft-tól drágábban szinte semmit se lehetett eladni. 16,000-et árultam, pedig jó portékát vittem ki.
igen mostanában egyre szarabbak a börzék... :(
Tegnap börze volt Szigetszentmiklóson. Szinte semmi olyat nem láttam, ami figyelemre méltó lett volna. Egy 3 sebességes Kreidler, ami már nagyon régóta eladó, meg két magura szektor cobrára való, vacak állapotban. A többi mind lomtalanítási hulladék. De legalább egy jót motoroztam a Ktm-mel...
az a mögötte levő farakás nem eladó? :D
Üdv urak. Puch henger érdekel valakit? Furat 50mm szép állapotú.
igen, de csak a kreidlerrel, meg a zündappal együtt...:-)
Valakit érdekel-e ilyen fényszóró Zündappra, Kreidlerre stb-re?
Guia márkájú, utángyártott, hibátlan állapotban van, tavaly ősszel vásárolt.
Valakit érdekel egy KTM Bora Typenscheinnal fix 85 ezerért? Van még hozzzá egy szakajtónyi alkatrész. Felújításra bármire. Ezt nem igazán fogom befejezni van más motor ami jobban érdekel.
Tárgytalan minden el kelt egyben!
Esetleg hátha érdekel valakit Mert nincs időm foglalkozni a projekt el .Eladó Az M50 S Mocim (motor indítható)
Képek szerinti állapot. + van hozzá sok alkatrész motorikus (komplett blokk is) gyújtások, lendkerekek.

ár mindennel együtt: 75 ezres.
zündapp k80 eladó! a kinti ár kevesebb mint feléért,1000euróért...
El kelt!!!!!!!Ne keressétek
Vaterán van egy, 2ezer fixért, nézd meg.
Nincs valakinek szép állapotú Verhovina 6 os ülése? Alsó tárolódoboz nem szükséges! Mindenhol kerestem de nincs.
Szép napot

Hátha valakit érdekelne Egy Puch Turbo Sport! Kis moped
40 ezer forintocska az ár!
Tel számot privátba adok akit érdekel!
A motor nem az enyém egy jó ismerősé ő árulja szivességből hirdetem!!!
Mindennapi használatban van működik szépen!
Kézi váltós 2 sebességes!
képek:
8.5 lóerő a leírás szerint.
Nyomatékos , nagyon fürge gépezet. Nekem tetszik. Hengere mint egy 250-es MZ-nek.
Budapesti viszonylatban nem tudom mennyi lehet az 5. sebesség vége.
Közös projekt volt apámmal, övé a gép. Eladó !
(5 sebességes zündapp csere lehetséges.)
Alkatrészek érdekelnének!
Igazából tárgytalan lett. Szétbontottam mert rossz állapotban volt nagyon. Marad alkatrésznek.
Köszönöm a gratulációt, nagyon szép lett a motorod, gondolom nem kevés időt fordítottá a felújítására, de nagyon szép lett vasutasjanko
Precíz Vasutas-minőség! Ilyet Kreidlert, most látok először. Ez is 10 lovas? Mert akkor nagyon megy...