Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Így is lehet...
eladni akarom nem kell hozzá semmi
Leginkább egyben szeretném eladni őket postázom is ha kell.
Sajnos nem tudom annyira a németet és nem találom de majd leulok asszonnyal hatha ráakadunk :) köszönöm
A kreidleroriginal.com-on minden fenn van. A cuccok, meg érdekelnek, főleg, ha szaporodott, mióta nálad jártam :-)
Szépen újrahúzott ülésem van hozzá :)
Viszont :) Esetleg nem tud valaki egy robbantott ábrát K54 RS blokkhoz? Illetve tűréseket hogy mennyit kotyoghat a főtengely (hézagoláshoz) Megérkezett a főtengely és már raknám is össze. Jut eszembe van egy naaagy doboz Sachs, Puch alkatrészem vegyesen mindenféle cucc ha valakit érdekel keressen meg. Képet majd dobok róla kiterítve.
Puck-Cobra karbi,lámpakeret kocka kipufogó,de már nem teljesen gyári egybe 7ezer!Sziasztok
Kellemes Karácsonyt és Boldog Új Évet kívánok minden motorosnak!
fent volt 3 hónapig a jófogáson,mégse vitted el:)
Üdv Mindenkinek!
Aki tud puch monza 6 sl-es motorblokkot vagy egy komplett motorkerékpárt az üzenjen.
malics86@gmail.com vagy 06306895423-on.
Köszönöm.
Üdv mindenkinek!
Aki tud eladó puch monza 6 sl-es motorblokkot vagy egy komplett motort az hívjon, 06306895423-on.
Köszönöm.
Tavaszra kész lesz. Mondjuk úgy, kissé át lett fogalmazva az MSS...
Örülök hogy még mindig megvan ez a ktm :)
Ebay en ahol vettem a hengert
Sachs faridom 305129874

5000plusz posta
Linkeld be a főtengelyt,hol találtad,igen jó ár a 28 érte,legalábbis szerintem.
Cobra blokkom van főtengely meg gyújtás - dugattyú nélkül 30 ért.
Szia.
Van pár darabom de nem szeretnék még megválni tőlük.
Helló!
Érdeklődnék egy hogy puch monza 6 sebességes blokkod nem-e lenne eladó?Rossz ,hiányos is érdekel.
Elérhető vagyok: 06306895423-on vagy malics86@gmail.com.
Üdv: Ml.
Jasin "Top Racing" főtengelyt találtam 28 ezerért. Az jó?
Itt tartok. Kell egy uj dugattyu is mert megrepedt a regi a henger meguszta a dolgot.