Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hol voltak hirdetve?
Nekem ketten is kínálnak itthon 550-600-at úgy érte, hogy nem hírdetem sehol! Mostanában két üzemképtelen, hiányos darab is elkelt pár nap alatt 350 körüli áron!
Semmi extra egy régi rozsdás DB200 as feketére fújva valamikor régen alatta meg foltokban látszik ahol lekopott a festék hogy sivatagi színű volt. 3 gang tankváltó. csúszik a kuplungja indításkor bármit csinálhatsz vele. De amúgy jó vele menni. Norris gyújtásos még nem bosch
Hiába rakod fel 2000 meg többért. Nem kell a kutyának sem. Reális ára kb 1500 körül van egy szépnek amennyiért el is viszik. Meg az osztrákok úgy kezdik az alkut hogy a felét ajánlják aztán ennyi. Nem mennek feljebb.
Vannak fotóid a Zündappról, kíváncsi vagyok?!
Milyen pénzeket kínálnak értük?
Háborús Zündappra cseréltem le bevallom őszintén. Azzal jobban szórakoztam. DB200 as Zündappra. Na az örökre ittmarad.
Megvan még, és meg is marad amíg élek, addig biztosan, habár most már olyan pénzeket kínálnak érte, hogy megértem ha valaki eladja! Persze az sem száműzés szerintem!
Hová lettek a Cobrák? Mindenki száműzte?
Szép lett!
Imádom!
Urak!
Van valakinek Ktm Okay trafója?
Nagyon szép lett.
Elkészült!
Lassan de biztosan haladunk...
Cobra képesmotoron! Ritka madár...
Sziasztok
Ha valakit érdekel eladó vadonat új főtengely!
Alakul a molekula...
Milyen motor a Ktm 40 Ts? Ritka? Találni hozzá alkatrészt? Érdemes megvenni egy kevésbé hiányosat?
Hali!
Ebay.de Az eladó neve: chickolinah.
70-es hengerhez kell a hozzá való hengerfej. A blokkon nem tudom, hogy kell-e alakítani.
Helló

Honnan rendelted a hengert?
Nekem egy gts van arra kellene mert ami most van rajta a kuka.
Ha 60-as vagy 70-est vennék ahhoz kell másik hengerfej? Vagy alakítani kellene valamit?
De amúgy a gyári méret is megfelelne.
Eladó Sachs 6 gangos váltó, komplett, kapcsolószerkezettel 40e forintos irányáron.
Fiúk!
Van valakinek Puch Imola Gx kapcsolási rajza, vagy linkje hozzá? Nagy szükségem lenne rá, és nem emlékszem, hogy annak idején honnan töltöttem le.
Sajna az enyémet valakinek kölcsönadtam, és persze nem került vissza.
Köszönöm az esetleges segítségeteket!
Sziasztok! A hétvégén megmérték a motorom teljesítményét. 7,95 Le
Amikkel sikerült ezt az eredményt összehozni:
ATHENA KS 50 Super Sport Typ 530 henger (6,25 PS-ként árult)
Mikuni VM 20 gyári karbi, 65 ös főfúvókával
Jamarcol Fuego sportkipufogó.

Szóval aki hengert akar venni a motorjára, ilyen Athenát nyugodtan vehet.
Puch cobra alkatrészeket keresek, akinek lenne eladó kérem jelezze!! Elsősorban kuplung, fék kar, első sárvédő, kipufogó könyök, irányjelzők, első hátsó lámpa, berugókar , fejidom.