Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Helló!
Puch cobra vízhűtéses hengert vennék, vagy egy egyben lévő puch cobra blokkot..
Ha lenne vagy bárki aki tud valakit az ne tartja magába, hanem üzenjen.
06306895423
Puch cobra blokkot keresek megvételre?
Kérem üzenjen ,mire számíthatók.
06306895423
Puch cobra blokkk kellene?
Elérsz 06306895423-on
üdv :) van egy Honda pax eve rotyogóm alkatrésznek...szintem minden van 10.000 vihető egyben.Továbbá keresek Suzuki sc 50 vagy Puch lido alkatrészeket főleg oldal idomokat!!!Veszprém megye Nyirád.üdv :)
Sziasztok. Érdeklődnék hogy egy Ktm Comet 50 Szép állapotban. Űzemképesen mennyit érhet itthon? Illetve külföldön. Köszi a válaszokat. Üdv.
Hello!Puch lido sl 50-hez keresek tükröt,a gyújtáskapcsoló körüli műanyag karikát ill.jó állapotú hátsó teleszkópot.06 70 2067434
Helló.Megvan még a kreidler kismotor blokkod,mert érdekelne,ha eladó.
Az a baj hogy valakivel már megbeszéltük csak nem tudom visszakeresni a számát. Most valami tejipari fuvarozással foglalkozik régóta ismerősök vagyunk de nem emlékszem a nevére sem az a baj mivel ritkán beszéltünk az utóbbi 4 évben. HA LÁTOD KÉRLEK TELEFONÁLJ A SZÁMOM TUDOD!
Írtam e-mailt , küld el a számodat légyszives!
Illetve a polc tetején lévő Daytona hátsóhoz tartozik ülés illetve tank is. Meg ami még nincs a képen pár alkatrész természetesen az is jár mindenhez.
Azért rakom ide mert időközben telefont váltottam és bennemaradtak a számok (Ellopták)
Sziasztok!

Nem gondoltam volna hogy ennyien érdeklődnek majd a cuccok iránt. Inkább ide rakom a képet nézzétek meg. Összepakolni is elég volt szerintem 200 kiló úgy összességében megvan. A hengerszettekhez van dugattyú gyűrűvel! Meg rengeteg más alkatrész.
Üdv. Van egy eladó Lohner Siess 1961.-es kissé hiányos robogóm.Wilhaben árakat látom de reális áron eladnám kereskedönek gyüjtőnek.érdeklödni tél. 06303486122
Írj privát ! blackdolf@gmail.com
Valaki vigye már el lehetőleg egyben a maradék Puch alkatrészeimet. A legtöbb 6 sebességeshez való Monza - Cobra de van 4 eshez is elvétve. Lánckerekem is van. Kb 2-300 kiló cucc maradt még.
Szia, ezek maradtak: https://www.willhaben.at/iad/k...
locsi.istvan@gmail.com
Urak!
Van valakinek elfekvő Cobra első, hátsó lánckereke? Egyáltalán nem baj, ha kopott, csak a belső fogazása jó legyen!
Köszi a válaszokat!
Waze-val néztem és meg is lepődtem mert elég pontos a VDO
Azért egy gps-el ellenőrizd, mert az órák többet mutatnak. A cobra óra szerint 105, a gps meg 89 km/h-t mutatott...
Gyári dobbal 75 meg van 13-as első lánckerékkel... megpróbálom a 14-essel azzal mit tud!
A gts 50 elvben 3,5 lovas. A ks 50, meg 7, tehát az simán megy 90-et. Szóval a 60 km/h, nem is rossz. Vigyázz vele, ha túlforgatod, hamarabb tönkremegy!
Helló
Egy észrevételt megosztanék veletek.
Nem voltam megelégedve a GTS-em végsebességével olvasgattam kérdezősködtem próbáltam nagyobb karburátort de semmi sem segített... ott lógott a műhelyben a régi kipufogó na mondom egy próbát megér felraktam és végre majdnem leforogja az órát az utángyártott dobbal max 60-at ment!
Úgyhogy a gyári dobott felújíttatom és megy fel a gépre.
Akkor már nincs is cobrád? Esetleg alkatrészeid hozzá? Neked volt Zündapp Ks 50 is nem?
Egy a képes motoron, egy a jófogáson!