Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

azt hiszem láttam anno ezt a quadot hirdetésben.
nagy vonalakban letudnád írni hogy hányféle quadból épült?
fotókat is tölthetsz fel ha vannak
sziasztok .quadhoz kerese irány váltót .olyat ameiket a blokktól külön lehet fel rakni.
Igyekezni nem kell, baj ne legyen. De az is lehet,hogy én maradok le! Megbeszélve!
Jól van igyekszem majd . Akkor majd üzenj ha mész. Köszi
Háááát........ úgy gondolom,hogy ez majd rajtad múlik nem a kadon.
az jóóó gép csak nehéz lesz nekem tartani az iramot nem?
Yfz 450.
Az bizony. Neked milyen motorod van?
Ha neked jó akkor nekem is. Az is olyan léghűtéses ugye? Vagy keverem valamivel?
trx 400 am van. Remélem az jó lesz :)
Remélem nem wextor vagy valami hasonló járgánnyal mész?!
E-mailt kellett volna csak. De mentettem és ha megyek akkor szólok. De az a baj,hogy ez csak olyan,hogy.....fogom magam és indulok. De majd betervezem.
36-20-378-7791
face: Busi Péter
Nekem is jó a hétfő is. Valahol majd beszélni kellene,ne itt.
Úgy látszik mégiscsak kicsi a világ. Én Pécelen lakom. Szívesen túráznék ezen az útvonalon amit írtál de nekem csak a vasárnap egész nap jó és a hétfő egész nap.
Pest megye az elég nagy. De én holnap vagy utána megyek egy.....Kóka,Pécel,Ring,Fót esetleg még messzebb útvonalat....majd vissza.
Pest megyében keresek vasárnaponkénti quadozáshoz társakat. Inkább túrázgatni szeretnék van kocsim amivel tudom szállítani is quadot. Üdv Péter.
szomszédnak volt ilyen, lengőkarok gömbfejek telók kicserélve szélesítve emelve tököm tudja mi még
avval utána csak motorikus gondok voltak
még mentem is egy kört vele, ez egy olyan élmény volt számomra, hogy gyors el is döntöttem amíg át tudom emelni a lában a motoron nem lesz quad a portán
én trx 250et nyüstölök már lassan 6 éve. 10 éves a gép. és eszem ágában sincs eladni még most se
elötte volt új kínaim. annál 3-4 hónap után rájöttem hogy hiba volt megvenni, és nehéz lesz megszabadulni tőle... romokba sikerült megválni tőle (széthullott anélkül hogy crossoztam vagy estem volna vele)
Az én raptorom jövőre lesz 10 éves!Három éve használom és vettem rá láncot meg fékbetétet.Motorja még bontatlan és gyönyörű hangja van.
Inkább spórolj még egy évet és vegyél értelmes márkát!Hidd el nem jók azok semmire!Nem hiába ilyen olcsók...
hallottam olyanokról akik véletlen jobbakat kifogtak, és nem kellett sokat szerelni. de a legtöbbjét minden egyes használat után szerelni kell. és nem minden probléma orvosolható rajtuk.
mit cserélsz rajta ha eltörik a váz állandóan? eltörik a tengely stb...
És egy ilyen kínai csodát nem lehet úgymond rendbe rakni? Úgy értem minden szar alkatrészt, gyenge pontot kicserélni rajta...
pl ltz-t sokan bontogatják
ahhoz tuti több kacat van mint a kínaihoz