Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szia,kösszi a tánácsokat.hétvégén hozok egy kompresszio méröt.megmérem.a csapot hogy ellenörizem.az lehet gatya mert unokatesom azt mondta belefujjtak kompresszorral.
Szia!

Amíg a karburátor nincs kitisztítva neki se állj a többinek. 2 év nagyon hosszú idő, a benzin rendesen be kocsonyásodni a sok adaléktól. Aztán ahogy írtad a benzincsapot is érdemes lenne ellenőrizni. Azt is nézzétek meg, hogy egyáltalán szikra van-e, gyertyát is érdemes lenne cserélni. Első körben ennyi jutott az eszembe. Nem vagyok nagy tudor, de talán ez a pár morzsa segíthet valamennyire.
sziasztok segitenétek?van itt valaki aki vágja a malaguti f-12 phantom vizhütéses csinyát binyát?tehát aza helyzet,hogy unoka tesomnak ilyen mocija van és egyik naprol a másikra megállt alatta.már nem emlékszik pontosan miért.kb 2éve áll és nem tudom neki életre lehelni.mondtam lehet kompresszio,vagy automata csap baj,vagy karbi dugulás.szerintem gyürü nem tört.rugásra szépen mozog minden.nekem sr50-em van.abban van membránház a karbi és a henger között.ennél nem tudom van-e.vagy esetleg szivatoja nem huz be.kelene egy segitökész ember akivel hétröl hétre konzultálhatnék hogy mit elenöriztem le és mi a szitu.légyszi valaki segitsen hogy segithessek:))))))))))))
ha az akku feszültség 10V alá esik eléggé károsodik szóval ha úgy állt több hetet akkor jó eséllyel kuka lesz
mivel az akku kapacitásának 1/10 részével lehet tölteni(pl 4Ah akku 0,4A árammal szabad ) így a kocsiakku nem lesz megfelelő, esetleg ha bekötsz sorba egy indexégőt akkor talán nem rokkan meg
légtelenítés:
fékfolyadéktartály sapka le feltölt folyadékkal
légtelenítőcsavar meglazít, benzincső ráhúz, legalább 10centis felmenő ággal
utána fékpedál lenyom, légtelenítő kiteker, légtelenítő vissza fékpedál felemel, pumpál, majd ismét fékpedál lenyom stb
amíg buborékmentes folyadék nem jön fel
tartály ne fogyjon ki mert kezdheted elölről
fékbetétre nézz rá hátha túl vékony. meg arra hogy ne eresszen sehol sem
ez pont nem jó az enyémhez mert ennek ilyen dilis a mérete alul10 felül 11 a menetes rész átmérője
de ezt az oldalt is mentettem, jó lesz ez is
elsősorban a fogyasztás lehetőség szerinti minél jobban történő lecsökkentése a cél(anélkül hogy elolvasztanék ezt-azt) mivel ez egy melóbajárós gép lesz
sziasztok!
suzuki katana robogómon teljesen fellevegősödött a hátsó fék. Hogy tudnám lelégteleníteni?
másik kérdésem ,hogy az akksi teljesen lemerült, ezt lehet tölteni autó akkumulátor töltővel? vagy olyat hallottam még ,hogy újra kell savaztatni?
a harmadik kérdésem pedig ,hogy a stender eltört...érdemes hegeszteni (vagy lehet e egyáltalán ) vagy újat célszerű venni?
előre is köszi a segítséget!
Szia!

Nagy henger nagy fogyasztás viszont nyomaték az lesz 70-s szettel az biztos, próbáltam. Robogó variátort behangolni nem egyszerű mutatvány, nehezebb görgő leterheli a motort viszont nem lesz olyan pörgős, könnyű görgővel ellenben visít. Én robogóval nem is igazán hiszem, hogy fogyasztást lehetne észrevehetően csökkenteni. A simsonnál 17-s lánckereket tettem előre, így kisebb fordulaton tudom tartani a sebességet, ennek azonban ára van, nincs nyomaték és sokat kell váltani. ha belevágsz akkor ezt a cikket olvasd el előtte: varátor működése, hangolása
háj! én innen szoktam a robeszhoz motyókat rendelni. a a spirálod is itt lesz
a gyári minarelli főtengely mennyire tolerálná a 70es hengert?
vagy esetleg a 60ast
nem hajtani akarok csak hogy kisebb fordulaton legyen valamennyivel több nyomaték
eléggé odavan a dugó, aztán ha már költ az ember akkor legyen egy kicsivel "több" a gép
az hogy mennyivel megy utána meg ilyenek nem érdekelnek maradna a gyári kipuff-karbi
fogyasztást kellene inkább lehetőség szerint lecsökkenteni
szóval nagyobb ccm súlyosabb görgők kisebb fordulat ugyanavval a sebesség mellett
vagy rosszul gondolom?
Szia!

Igazán nincs mit, ha tudok segítek. Vedd fel velük a kapcsolatot, beszerzik ami kell. Nagyon jó véleménnyel vagyok róluk, azért ajánlottam őket. A robogómhoz pld. tűzkarika kellett ami nem volt a listán, megadtam a méretet és beszerezték.
köszi!
egész nagy a választék, csak az nincs ami a legjobban kellene(km spirál)
de elmentem az oldalt
egyszer valami román cégtől rendeltem minarelli hengert, az volt a legjobb árban itt nálunk csak egy emberke volt aki postázta a cuccot de nem találom sehol
Jó reggelt!

Pld innen: malaguti alkatrészek
beszereztem egy malaguti centro sl50et
honnan érdemes alkatrészt rendelni hozzá?
Sziasztok!

Peugeot Speedfight 100 ccm deklit keresek, tökéletesen működő berúgószerkezettel együtt.
Akinek van olcsón, ne legyen szégyenlős jelentkezni! :)
Elérhetőségem az adatlapomon!
Köszönöm!
Sziasztok. Kéne egy kis segítség. Áron alul jutottam hozzá egy robogóhoz. Kéne egy kis segítség hogy milyen fajta lehet. A válaszokat előre is köszönöm.
Nem tudjátok ez melyik 125-ös robogónak a plexi-je?
Mert nem a majesty-re való csak ezzel vettem. El akarom adni.
Sziasztok!

Peugeot Vivacity-be cserélek szimeringeket!
Az lenne a kérdésem hogy a gyújtás felőli oldalra rakhatok 2db szimeringet egymás mellé?
Bőven van hely mind a kettőnek,és a második szimering is szépen körülöleli a főtengőt!

Valamint a szimering ajkakat be kell kenni valami olajjal,vagy zsírra?
(van itthon jófajta piros zsír,műszer olaj...)

Előre is köszönöm a segítséget!
Szia?

Egy Drift stílusban átépített van, ha érdekel:
Honda Dio Drift
üdv. van valakinek eladó tuning/race/verseny/drag robogója? kinézet mindegy.
sziasztok!
esetleg akit érdekel, az ár irányár:
Honda NXH 110
Sziasztok!

Eladóvá vált egy Honda Dio vázba épített 100 ccm Peugeot Speedfight 2T blokkos robogó:
Honda Dio 100 ccm
Eladó, 4000Ft
Keeresek 100ccm robogómra kipufogót.