Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszönöm a tippeket!
Kaptam Honda Tact hátsó lámpát indexekkel együtt, sajnos túl mély az idomon belől eső része ezért nem lett jó, a vázat vagy az idomot nem szeretném megfaragni, emiatt nem merem képek alapján megrendelni. Talán a régebbi Jog vagy a Mint lámpája lehet hasonló, de ebben se vagyok biztos. Elég gondosan újítottam fel a robeszt, úgy motorikusan mint külalakra, eredeti búra lenne a legjobb de sajnos úgy tünik lehetetlen szerezni hozzá pedig már csak az hiányzik a kis gépről.
vagy esetleg ha valaki tud egy komplett 50-es hengert-dugót az ilyen állóhengeresre az is érdekelne
jog állóhengeres
ebbe kellene dugattyú
mi különbségek vannak: arisal, meteor, rms, msp gyártók között?
az áraik szerint van csökkenő sorrendben a felsorolás
Talán ez a legjobb: robogó hátsó lámpa
Szia!

Gondolom az anyagiak is számítanak, ennél olcsóbbat nem találtam, de ugye ez új: robogó hátsó lámpa

Esetleg még ez, de nem nagyon illik a robogóhoz: robogó hátsó lámpa
Sziasztok!
Yamaha Excel robogóhoz keresek hátsó balos index búrát, ha kompletten van a hátsó lámpával együtt úgy is érdekel. Közel 30-éves a kis robesz ami most teljes felújításon esett át, teljesen kész van már csak az indexbúra a szépséghibája. Már nagyon sok helyen érdeklődtem de sajnos sehol nem jártam sikerrel. Nem tudom esetleg melyik másik típusét lehetne alternatívaként felszerelni rá, akinek van esetleg ötlete azt előre is nagyon köszönöm. Mutatom a gépet, ez még a felújítás előtti állapot:
Köszi szépen közben megmérettem egy patikában 5,98 gramm volt ebből kikövetkeztettem h 6 os kell bele nekem ezzel a sullyal nagyon bejött 80-at megy igy,ugyan olyan mint elötte!azért köszönöm szépen rendes vagy!
Sziasztok! Valakinek nincsen Yamaha Bws első telója eladóba? Előre is köszi!
yamaha jog 27v hátsó rugótagot keresek
nem baj ha nem csillapít csak rugózzon hangtalanul
Szia!

Katalógus szerint ezeket a méreteket találtam:

Atlantis kat (raffr. aria) 10 043 0580 17x12 5,8 g
Atlantis - Atlantis LC 10 043 0720 17x12 7,2 g
Üdv!Van itt valakinek Piaggio X9 500 4V ie mocija?Kellene egy kis segítség!Azt vettem észre,hogy nem gyorsul úgy a paripa mint régebben.Gondoltam megnézem a légszürőt,hátha csak piszkos és nem kap levegőt.Mikor levettem a légszűrő aljáról azt a kis gumi sapkát ami egy kis lefolyó csonkon van dőlt belőle a trutyis benzin.Ez mitől lehet?Túl sok benzint kap és nem tudja eldolgozni?Mi lehet a megoldás?
Meg az is a bajom,hogy csak olasz leírásom van hozzá!Nem tud valaki magyart?Vagy honnan tudnám letölteni?
Valaki segitsen!
Köszi
Sziasztok segitséget szeretnék kérni görgő méret témában!A tény állás a következő egy derbi atlantisról van szó 99 es kiadás!a görgő mérete 17x12 vettem egy szett új 5,2 est ami véleményem szerint közel nincs annyi mert ami benn volt kopott az kerek 5 gramm az uj 5,2 essel forog mint az állat de 50-nél jobban nem megy a régi kopottal is ment 75-80 at csak hát ugye nehezen kapta el a fonalat!A kérdésem az lenne mekkora görgő kellene mert ugye a kopott az 5 gramm és újba mekkorát vegyek?a vákaszokat elöre is köszönöm!
Sziasztok!

Malaguti F15-nek leégett a CDI-n az egyik kábel. (nem az,amelyik a dugaszba van,hanem amelyik külön van.) Mitől lehet?
Az uj orulet. Ha ha
misi! kompletten mennyiert adod?
udv Dani
Elladó fekvő levegős minarelli alkatrészek. Henger, főtengely, üres rövid blokk, visszapillantó tükör, hátsó fékbovdenek, kuplung, varió, dugattyú, Komplett gyújtás, ventilátor lapát, szívócsonk membránnal, komplett berugómü, külső szíjtárcsa stb.. Ha valami érdekel írj privátban mert elég hosszú lenne ide minden leírni. Esetleg csere érdekel 17.5-es 19-es karbira, vagy Jog, Axis km/h spirálra, meghajtásra, műszerfalra.
Érdekel valakit egy Yamaha Jog 2ja? Meg van váz első villa kormány két kerék tank, blokk véghajtással, fékkel, főtengellyel, Dugóval, alaplap lendkerékkel, olajpumpával. 10 ezer az ára
Üdv. Kellene egy kis segítség. Motorfék utána leállt a Suzuki Katanám.
Nincs szikra, aksi nem volt benne de le volt szigetelve a csatlakozói. Merre keressem a hibát, mi szokott tönkremenni a Katanákban.
Tekercset hogy lehet kimérni, mennyit kell termelni-e rúgásra?
Köszi előre is a segítséget.
Hali Srácok! Segitségre lenne szükségem egy sepia ügyében! Valaki megtuná mondani hogyan tudom kimérni a gyujtótrafót, milyen értékeket kell mérnem? Kompresszió jó, benzin van szarásig és nem indul, szikrát is ad, de szerintem nem elég erős, nem lövi el a benzint!
Hellosztok!

Az létezik hogy valaki belsőt tesz egy tubeless gumiba?
Nemrég vettem egy NRG-t és ereszt a hátsó.Sajnos mozog a szelep és nem tudom eldönteni hogy tubeless szelep, vagy egy belsőé.
köszi
sziasztok
milyen robogót érdemes venni rohangalni városba?
40körül gondoltam
jog vagy dio?
üdv
Eladó 23Le-s !Feleslegessé vált Malossi MHR Team2 - /70cm3 Tuninghenger fekvő vizes minarelli blokra... frissen honolt aluhenger (nicasilos) b dugóval (egy gyűrűs / 30000 ft ért eladó
Bontódik....további Piaggio Typhoon, Piaggio NRG, Gilera Typhoon, Puch Typhoon alkatrészek.....
Idomok, km- órák, teleszkópok, taposó, kerékjárati idom, fékek, kormány, kábelköteg, sisaktartó, lábtartók, duda, olajtartály, kerekek, lendkerék, gyújtás, gyújtáselektronika, fesszabályzó, légszűróház, benzintank, fékbowden, karburátor, variátor, kuplung, berugókar és tengely, kihajtó fogaskerék szett, lámpák, olajpumpa, gázkar, gyújtás alaplap, benzincsap, hengerburkolatok, hátsó szárny, első villa, ülés, stb....

Érd: bikerfranky@freemail.hu
Szerintem küldjétek át az út másik oldalára a másik szerelőhöz...