Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szerencsére jó lett, 2 sarut kellett kicserélnünk. Így már minden ok. :)
Üdv mindenkinek! Az lenne a kérdésem hogy a malaguti f12 100ccm-nek milyen motornak a hengere paszol bele mert konkrétan nem találtam itt újat csak ebayen de az egy vagyon mire elküldik. Válaszokat előre is köszönöm!
Sziasztok!Ha valaki tud segítsen!Malaguti madison 250.A levegőszűröböl ilyen fehéres trutyi folyt ki!És a vízhőfok jelzőm is teljesen felment.Előre is köszönöm!Én a vízpumpára tippelek hogy megragadt.
honda nes 125 ,papirok nélkül,idomsérülten jó motorral eladó ár 75eft,06302692998
faragj bele egy minarelli gyújtást, hátha jobb lesz
Sziasztok.
Nem volt szikra a kínai 125ös 4T robogómnál, mint kiderült az egyik tekercs szakadt. Vettünk komplett új állórészt, lett is szikra, be is indult.. Hazahoztuk a szerelőtől, minden ok. Összeraktam teljesen, pár próbakör az udvaron, király. Aztán elkezd köhögni nagy fordulaton, le is fullad. Feketés füst.. Aztán még indul párszor, már megint nem.. Megnézem, megint nincs szikra! :(
Elegem van...
Azért mekkora vicc már hogy sajnál az ember 10 ezret az xyz alkatrészre de ennyit simán eltapsol 1(2-3stb) hétvégén
Köszönöm, majd ki is próbálom. :)
Szia!

Nagyon egyszerűen, egy pici mágnest felragasztasz a felni peremére, az úm. vevőt pedig a teleszkószárra rögzíted egy bilinccsel. Már csak be kell állítani a kerékméretét és ennyi. A simsonomon volt egy ideig, de mint írtam a kijelző nem birja az erős napsütést így visszatértem a saját km órára. Létezik rádiós km óra is, de azt tapasztaltuk, hogy annyira bezavarta a motor működése, hogy használhatatlan volt. A robogódon meg szerintem a meghajtó fogaskerék elkopott és ezért nem mér ill. áll meg egy idő után. Nekem is volt hasonló jelenség, ami úgy kezdődött, hogy egyre kisebb sebességet mutatott majd egy szer csak nem mért többet. Cserélni kellett a komplett meghajtót, sajnos darabonként nem jutottam hozzá az alkatrészeihez. Érdemes gyakran ránézni, kenni a mozgó elemeket, hozzávaló zsírral - jelenleg a fűkasza szöghajtáshoz való zsírral kenem.
De, hogy lehet egy ilyet felrakni a robogó kerékre?
Ugye azokat fűzött küllős kerekekre tervezik,(persze vannak ilyen motorok is bőven), de nekem nem az.... Az én robogómban is megállt az óra, valamiért megszorul a meghajtó a keréknél, lehúzom róla a spirált, kicsit megmozgatom, akkor forog egy darabig, megyek vele pár km-t, megint megáll az óra...
Jó reggelt!

Ideiglenes megoldásként mindenképpen gazdaságos, de nekem az a tapasztalatom, hogy elég hamar tönkremegy a kijelzőjük ezeknek a digitális kerékpár komputereknek. A drágalátos napocskánk nagyon hamar megégeti a kijelzőt és egy idő után nem látni semmit rajta, persze ha nem sokat van napon a robogó akkor tökéletes választás. Kettőt már tönkretett, nagyon hamar elsötétedtek a kijelzők, igaz napi használat mellett.
A fotó alapján lehet 250-es és 400-as is.
Írj a következő emil címre és a többit megbeszéljük.
motoros504kukacfreemailponthu
Lányom Piagio Zip-jén megállt a km óra.Szétszedem a meghajtót és elkopott az orsó tengely.Nem baj veszek komplett meghajtót gondoltam én.Igen ám, de tíz-ezer Ft.Nem baj irány a Lidl és kerékpár komputer kétezer akárhány Ft.Megvettem felszereltem beprogramoztam és GPS-el lekontrolálva 1km/h eltéréssel üzemel.Öröm és bódogság!
Suzuki Burgman 400 alkatrészek nálam :)

(holnap már remélhetőleg fel lesznek töltve az alkatrészek, addig telefonon lehet zaklatni: 20/482-2625)

Katt ide!
Postán ha elküldenèd utánvètel megköszönèm cimem.9090.Pannonhalma.István király.ut.16.Nèmeth Gèza elöreis köszi. Remèlem jolessz az èn mocim ijen csak akmor küld ha ebbe valo
Elnézést, de napok óta nem voltam net közelben. Sajnos nincs otthon netem.

5.000 Ft-ra gondoltam. Van még használt hengerfej és hengertalp tömítés is a "csomagban".
Nem zaklatni akarlak,igy egybe mennyi
Èrdekelne aszivois,meg a szelephimbák esetleg a dugois igy egybe mennyi lenne
Kipufogó szelepen kívül, még megvannak.
Èrdekelne acucc hamegvannak
Fejlemény, hogy azóta másik trafóval, és másik CDI-vel is próbáltuk, szikra akkor sem volt!
Üdv!

Van egy 125-ös Jonway YY robogóm. (Elvileg ugyanaz mint a Kymco Grand Dink 125, csak kinézetben más)
Nem akar indulni, nincs szikra. Mi lehet a gond?
Gyertya új, akku új. Trafó lehet hibás esetleg?
Biztosítékok? Egyáltalán hol vannak ezen a biztosítékok? Nem sikerült megtalálni őket.
Piaggio skipper 125/50-es felujított motorral(új dugó+gyűrű+csapszeg+görgő)új aksi,újszerű első-hátsó gumi.Minden kezelőszerv működik kivéve a km óra (nincsen spirál)Hibája hogy az ülészár nincs és a gyújtáskapcsoló zárbetét kijár.Ár:65e ft.érd:zoli_motor@freemail.hu
Sziasztok,
Piaggio Beverly 250i 2006 komplett blokkot keresek, tud valaki segíteni?