Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát a képeket jól el ba@arintottam!
Tudja valaki hogyan lehet képet törölni?
Sziasztok!
Én is nagyon jól éreztem magam, minden összejött: jó társaság, jó idő, jó hely!
Ma a jó időt kihasználva fordultunk egyet Zsámbék felé.

Üdv: Imre
e mail cimem megváltozott, az új cimem: jawzsef@gmail.com
Köszönöm a gyors reagálást,a primer sajnos a négysebességes változat
Csatlakozom Attila elismerő szavaihoz!
Akkor Te voltál a Harley-val! Kösz, és hasonló jókat!
Azt hiszem, tudok segíteni. Írd meg, hogy érlek el!
Kulturált jó hangulatú találkozó volt a tegnapi.Jó társaság ,jó motorok ,jó ételek,köszönet érte./sajnos,hogy kevés volt az együtt töltött idő/ : Jawzsef és a Yamahás csapat
Más:fellazult a kézifékkar bakja a kormányon-meghúztam-nem kellet volna ennyire.Nem tud e valaki egy ilyen bakkal segíteni /a kar nem szükséges/ jó pénzér?
Üdv Mindenkinek!

Köszönöm hogy eljöttetek, és megtiszteltetek engem és a Tiszapartot. Remélem lesz folytatás
Külön köszönet a "külsős" motoros kollégának is.
Üdv mindenkinek!
Élmény volt látni titeket tegnap kécskén!Gyönyörű motorok,láthatóan jó társaság!Jó egészséget,széles utat!
Csaba
Óriási volt. Köszönet Rittnek és Richard-nak.
Motorok Kécskén és a Kecsege...
Basszus pedig már kikészítettem a Pannónia lámpádat.
Kedves Imre,

erről lenne szó:
Művészetek Háza, Gödöllő, Szabadság út 6.
GPS WGS84:
47° 35' 53.48949"
19° 20' 59.89723"
Üdv Mindenkinek!

Csak egy kérdés: melyik művelődési házról van szó?
Mert a kereső Gödöllőn felad vagy 5-öt.
Azaz, pontos cím?

Imre
Oké

megértettem.
Nem tudok menni :(
Szia Ritt,
Szerintem "mekkora kör" nélkül is elég lesz a Bp-Gödöllő-Tápiószele-Tiszakécske táv és vissza. Aztán meg legyen idő egy kis beszélgetésre is, nem csak egy lóhalálában befalt ebédre, mert a nap már nem úgy megy le, mint júniusban. Szóval az esték már elég hűvösek egy késői hazaérkezéshez.
Üdvözlet

Egy kérdés a túrán résztvevőkhöz, mekkora kört vállalnátok be még Kécskéig? Azért kérdezem, hogy tudjam merre kalauzoljalak benneteket.
Miután feleségem egyedül nem enged el,mindenképpen ketten megyünk.Ha a társaságot nem zavarja eljönne velünk egy baráti motoros házaspár is.Ők is szeretik az RE-t ,de ők kocsival jönnének./igy az arány tovább javulhatna./
Szia Jawzsef, sziasztok Royalisták!

Úgy látom, javul az ivararány . Miután kedves oldalbordám elgondolkodott ma két dolgon:
1, nem biztos, hogy jól érzi majd magát egyedüli nőként
2, a hátsó ülésen, kevésbé megszállottként a 280km kicsit sok , én azt javasolnám, hogy több pihenőt iktassunk be, és aki tud, hozzon magával hölgyet .
Sajnos, lehet, hogy mégiscsak kihagyja ezt a körutat, így ha Nálatok erre is számítva jön a párod, akkor lehet, hogy egyeztetnünk kellene!
Apropó, lesznek még hölgyek a csapatban?

Mindenkinek jó pöfékelést:

Sir John & Jocó
Kedves jawzsef és kedves többi túrarésztvevő!

Ugyan a régebbi hozzászólásokból összeszedhető, de összefoglalnám a tervezett túra részleteit:
Időpont: 2013. 09. 07-e, szombat. Találkozóhely I. Gödöllő, Művelődési Ház parkolója, 9:00 óra. Kéretik az esetlegesen szükséges tankolást ELŐTTE lebonyolítani, hogy ez időpont körül el is tudjunk indulni.
Találkozóhely II: Tápószele, ÖMV kút (311. j. út, Farmos felől), 10:15 körül. Itt találkozunk rittel, aki vállalta a további vezetést. A végcél Tiszakécske, ahol a Fazekas Vendéglőben egy kellemes ebéd elfogyasztását is tervezzük. Hazaút vagy ugyanezen, vagy egy megállapodás szerinti más útvonalon.

attip: az időjárás vonatkozásában én már csak ennek hiszek:
Én ott tudok lenni 10 körül az OMV-nál
Akkor ha lehetséges véglegesíteném/már ha az időjárás is engedi/ én is rész t vennék - feleségestől a találkozón. Pontosítani kellene az időpontot