Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia !

Megvan a T5 , de az órát tényleg felajánlom olyannak aki meg is érdemli .
Szia Joe!
A Pannónia meg van még? Csak viccből írtam Rittnek amit írtam , tartsd meg az órát emléknek . Tkp, ha jól emlékszem, amikor neked adtam, már a Pancsit lovagoltad........

Üdv: Imre
Fiúk-lányok !

Mivel eladtam a Bulletet , így Imrétől kapott faliórámat felajánlom arra érdemes Enfi-tulajnak ( természetesen ingyért )

Joe
0620-222-39-63
Sziasztok csendes Royalosok!
Kobold elérhetősége kellene, mert a szokásos telefoncserével együtt jár a telefonszámok jelentős részének elvesztése...
06309849888
Ezen elérhető vagyok, ha valaki tud segíteni!

KÖSSSSZZZZ!
Kedves mindenki! Békés Boldog Karácsonyt és Nagyon Boldog Új évet kívánok minden márkatársamnak! fz
Ja, és a mobilszámom: 30/9382-457
Üdv
Szia! farkas.zoltan@miskolcipatyolat.hu Ha tudsz, küldj képeket a cuccokról légyszi!
Szivesen segitek,van két alig használt bőr RE oldaltáskám,használt de hibátlan szabadonfutóm,őnindítóm,stb ha adsz egy elérhetőséget felhívlak vagy irok emilt üedv Jawzsef
Köszönöm szépen! Hétvégén már jöttem-mentem vele, nagyon jóóó! (előbb-utóbb jogsi is lesz hozzá, már folyamatban van...)
Olvasgattam itt a fórumon, de máshol is arról a bizonyos szabadonfutó problémáról. Az enyém még jó, de biztos ami biztos lehet, hogy be kéne szerezi egy tartalékot. Olvastam, hogy sokan eleve ki is szerelik a gépből. Ha valakinek lenne egy felesleges, én vevő lennék rá esetleg. Főleg a berúgókarral indítok, de ha már van önindító, akkor működjön is. Szóval írjatok, ha van ilyenetek és eladó is.
Vennem kéne oldaltáskát is, szerintetek milyet, hol?
Üdv: fz
Gratula! Legyen sok örömed vele! Tudom hogy lesz!
Sziasztok!
Hát vettem egy Enfield Electrát és nagyon élvezem!
Üdv mindenkinek: fz
Nem

Az megmaradt emléknek
Szia!
Az fali órát is oda adtad a motorral? Merthogy az hozzá tartozik!

Üdv: Imre
Azt hittem valami veterán még maradt.
Nagyon sajnálom.
Bíztam benne, hogy találsz megoldást ennek elkerülésére. Remélem lesz még Enfield-ed. Üdv: F
Szia Suraki
sajnos így esett. Most motor nélkül
Anno nem sejtettem, hogy ekkora csavargó lesz.
Még egészen kellemes időjárás van mostanában, rögtön összemelegedhet az új tulajjal. Akkor most motor nélkül? Mármint a veteránvonal kivételével.
Ezt a koponyahasítót nem szedeti le a rendőr?
Tisztelt Mindenki

Sir Arthur elment :-( De jó gazdához került, ajánlottam neki lépjen be ide, mivel Ti olyan szeretettel fogjátok fogadni, mint ahogy engem is :-)
Maradt egy olajhőfok mérőm, akit esetleg érdekel....
Gyönyörű! Mit kell róla tudni?
Az enyém Classic. Katt a nick nevemre ės làtod a fotókat.
Száguldozni biztosan nem akarok. Nagyon tetszik ez a retro stílus, de nem szeretnék veteránt. Talán ezért is tetszik az electra. A tiéd milyen?
Hát azt hogy melyik stílus neked a jobban bejövő, az a Te döntésed. Az electra úgymond modernebb (tárcsafék, etc) a Classic talán oldibb kinézetű. Használhatóságra nem rossz motor, száguldozni nem lehet vele, de a törődést meghálálja. A minőség egy kissé tulajfüggő is. Még nem mondtam többek között az enyém is eladó.
Szia! Fontos a megbízhatóság és a jó állapot. Mit javasolsz?
Üdv

Két electra van fent, milyen modell érdekel? Van eladó több is.