Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

en az ebayrol szoktam vasarolni elsosorban licites dolgokra mozdulok ra, s van kis okossag a licitnel, akkor lehet eselyed hozzajutni amit kineztel. en is dainese csimmat felaron vettem. nem uj de kozel uj. van jo dainese csizma egyebkent en se gondoltam volna, pl ez nekem bejott. s erdekes modon hatul kozepen van a zippzarja ami megkonnyiti a lefel vetelt
Robesz nem kell,nem az én világom

Dainese csizmát elfogadható áron,még nem láttam.Egy motoros cipő annyi,mint egy Sidi vertigo.
nezd azt hiszem van ra megoldas..az r6ot lecsereled egy tmaxra pl vagy amire akarod. s maris megoldottuk a problemat
de rendben ertem en ragaszkodsz a labujjaidhoz, asszem meg tudom erteni, legyen igy maradhat
viszont akkor nem lesz sidi vorticed es nekem se ami nagyobb baj sebaj marad a gagyi dainese
Aztán,hogy fogok váltani,stb?
Vertigo van jó áron a motorline oldalán.Az valamivel olcsóbb,mint a Vortice,és az is bőven elég lesz Nekem!
Pedig jó kis csizma! Én teszteltem, megéri a pénzét! De jobban belegondolva, a lábujj többet ér.
de én vágyom a vàgàsraaa
Annyira nem vágyom Sidire!
Kis segítségre volna szükségem!
Mivel csak nyári kesztyűim vannak, elkezdtem nézni magamnak négyévszakost (hosszabb túrákhoz). Elkapta a fantáziám a GORE-TEX anyag, és most egyre inkább azon vagyok, hogy ilyen legyen, viszont a Shox kínálata egyáltalán nem fogott meg.
- Hol érdemes nézni ilyet?
- Tényleg megérik az árukat, vagy ez inkább csak "úri huncutság"?

Köszi előre is!
Méret gond miatt 2alkalmi használat után új gazdát keres, érd pm-ben:
tudod mit abban segitek
van rozsdas fureszem
Azt nem figyeltem a végén.Én is vevő lennék rá,de az én ujjaimból is vágni kellene hozzá!:D
szerintem meg is vennem ha 44-45 korul lenne de igy az ujjaimbol le kellene vagni hogy jo legyen talan annyit nem er nekem
egyebkent latszik hogy volt rajta parszor de korrektnek tunik az allapota es az ara.
oruljunk neki hogy vannak akik "ára"alatt adjak el, masreszt az a SOS iras gondolom a surgossegre utal ebben az esetben ami talan megindokolja az 50%-os àrat..
Nem kötekedés,csak érdeklődés,de egy 100 ezres csizmát féláron adsz,úgy,hogy szinte nem is használtad?!
Üdv Mindenkinek!
42 es SIDI Vortice air eladó féláron!!!!!!!!!
2-3 x használtam talán teljesen újszerű állapotban.
Komárom. 30-86-99-527
!S:O:S!
Sziasztok!
Erről a csizmáról van valakinek tapasztalata,véleménye?
Köszönöm előre is.

http://www.aliexpress.com/item...
Sorry gyerekek LLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL -es méret! Ezt kihagytam!
Méretproblémám miatt..:-(Eladó a képen látható "új bukó"!( Egy kört mentem vele) Scorpion márka, németországi Louis-ban vásároltam egy hónapja, új modell! Számlás, garanciális!
Air-fit funkciós.szép forma stb..
Ár:32500Ft
Csak ma! Modeka Donington 46-os motoros csizma 43.000Ft helyett: 24.990Ft
Telefon : 0670 246 71 50
Nekem is ilyen van(azaz már asszonynak) és utcai motoron használom nyáron, ha dolgozni jövök, stb. Most nemrég vettem egy ilyet helyette.
http://mxmania.unas.hu/spd/650...
Ha nagyon motorozni megyünk persze beöltözök a bőrbe.
Képek
Schuberth C2 felnyitható, napellenzős 1 szezont maszkban használt bukósisak 33,000Ft 58-59-es méret (l) Egyik legcsendesebb sisak, fényvisszaverő matricák, gyári zsák, stb. Új ár töredékéért eladó.
Dainese kemény protektoros Bőr ruha 50,000Ft 185cm 90-100kg emberre jó 54-es.
Dainese 43-as csizma 12,000Ft
Csizma és ruha együtt 55,000Ft.
Szevasztok! Eladóak az alábbi cuccok. Külföldön élek, dec.19-20 táján viszem csak haza. Megtekinthető Budapesten vagy onnan délre, dél-keletre....
1. Wintex Kyalami kétrészes 58-as ruci. Nem 2017-es koreó, ellenben vatta új és olcsó. Tárolásból adódóan egy tisztítás ráfér....Ára 40 rugó.
2. Alpinestars Track bőrnaci. Vadi újak, cimkével. 1-1 db 56-os és 58-as. Utóbbin a térden lévő fehér logó kicsit besárgult ezért az 35e Ft, a kisebb 40e HUF.
Bővebb infó mailben: d800fx@gmail.com
Eladó egy egyrészes dainese kirishima r bőrruha. 54 es használt de nem csúszott. Képszerinti állapotban. Kicipzátozható hálós bélés nincs hozzá, én aláöltözővel használtam. 69000 ft. Új ára kb 200 ezer.
Sziasztok!
Eladó lett párom textil szettje. Kemény protektoros, 36-38-as méretű.
40.000Ft
hdavid0000@gmail.com