Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hello mindenki, van egy eladó caberg bukóm, hátha valakit érdekel:
http://www.kepesmotor.hu/zart_...
Szevasztok!
Eladó vagy cserélhető dzsekim és nacim...
1. Dzseki: Dainese Laguna Seca EVO. Keveset használt, viszont egyszer csúszott a kabi.....Nem szakadt, vagányul karcos a könyöke meg a válla picit, kezdő ratyiknak ajánlott, hogy ne nézzenek újgazdag májernek :-) Ára a sérülés miatt potom 35 rugó.....az eredti 140 helyett...
2. Naci: Alpinestars Track Pants. Szintén 58-as, vatta új....cimkék még rajta, ellenben valszeg kirakatban tárolta a kiba... eladó ezért a térdén lévő logó picit besárgult...Ára szintén 35 rudi, boltban 100 felett (körül)...
Cserébe érdekel: 58-60-as bőrdzseki (normál hossz, nem kétrészes ruci pici kabátkája....noname kizárva), 46-os speed (sporttúra) csizma szintén nem piacos, 36-os mocis farmer, XL-es kesztyű, XL-XXL-es esőruci...stb
Szia. A hátizsákról mit lehet tudni? Mennyi lenne az ára?
Eladó újszerű állapotú VANUCCI cordura motoros ruhák darabonként vagy akár egyben is.
Egy szett női (40-es kabát / 42-es nadrág) és egy szett férfi (54-es kabát / 54-es nadrág), kivehető béléssel és protektorokkal.
Hozzá tartozó VANUCCI bőr kesztyű 7- es és 9- es.
2 db neoprém nyak és mellkasvédő S/M- es.
2 db DAYTONA GORE-TEX- es bőr csizma 37- es és 43-as.
2 db X-LITE fekete színű bukósisak X-701 S -es és X-702 L-es pin lock-al napfényvédő szemüveggel.
Egy SHOEI ezüst szürke színű bukósisak S es.
Egy VANUCCI motoros hátizsák.
Ár megegyezés szerint.
Tel.: 06-20-500-63-34
A sportmotorok kedvelőire is gondoltunk az idén! Üzletünk kínálata a MODEKA CHASER bőrruhával is bővült, amely többféle méretben azonnali készletről érhető el. A termék a nemzetközileg is mértékadónak tekintett MOTORRAD MAGAZIN tesztjén kimagasló eredményt ért el! A teszt során kiemelték a bőrruha kényelmét ! Kézbe véve, máris érződik az 1.3-as vastagságú marhabőr finom kidolgozása. Ezen felül beépített kényelmi betétek és perforált felületek gondoskodnak a maximális komfortról. A ruha több ponton LEVEL 2 (A legmagasabb védelmi szint) protektorokkal véd az esetlegesen bekövetező esésénél. A szett szétcipzározható. A most divatos színekben elérhető!
A termékről részletesen a honlapunkon www.darazsgarazs.hu olvashatsz: http://darazsgarazs.hu/termek/...
A Modeka 2017-es újdonságai elérhetőek üzletünkben!
www.darazsgarazs.hu
A 2017-es év a hetvenedik esztendő a Modeka Német motoros cég életében. Az eddig is kiváló minőségű, de megfizethető árban lévő termékek a jubileumi évben új , modellekkel bővültek, melyeket bemutatunk részletesen, illetve egyes termékeket tartóstesztnek vetünk alá!
Az utóbbi évek irányzatának megfelelően a MODEKA idén egy kimagasló protektorozású , de mégis kényelmes , rövid szárú kesztyűvel bővítette kínálatát. A MODEKA BAALI motoros kesztyű páratlan kényelmét a kecskebőr anyaghasználatnak, kimagasló védelmi értékét pedig a masszív , protektoros védelemnek köszönheti. A gyártó különös gondot fordított a tenyérrész megerősítésére is, amely a DuPont Kevlár betéteken felül egy extra , csúszás esetén plusz védelmet biztosító műanyag koptatót is kapott!
A terméket keresd a honlapunkon! www.darazsgarazs.hu
Eladó kétrészes Dainese fekete-piros (ezüst) ruha. 56-os
Nagyon szép állapotban, áplolószerével, érintetlen koptatókkal.
180 - 190 cm-es ~70-80 kg-ra ajánlott.
Vékony magas ridereknek.
Hello!

Úgy döntöttem veszek magamnak egy új szettet erre a szezonra és a Mugen márkát néztem ki egyelőre.
Van valakinek tapasztalta ezzel a márkával? A csizma amit vennék az az S Phantom 2, a ruha pedig egy kétrészes bőr, pontosan még nem tudom melyik abból.

Köszi!
Nem fogyókura, életmod vâltàs
Na ezért nem szabad fogyózni.
Jobban jársz ha a nagyobból beszabatsz szakival.
Azonnal hizz vissza 10 kilot
:)
106 ról most 83
Tibor,

Egyszerubb lenne ha leadnal par kilot..
Vanucci 52/ 50 kabát nadrág hibátlan új állapotú ruha eladó
Cserélhető is 52 es szettre vagy 54/52 szettre ! Berik spyke stb de csak szép tiszta állapotú érdekel..

Sőt 56/54 es vanucci-m is van az is hibátlan állapotú ..(3.kép)
A kettő közé keresek ruhát
Eladó egy 52.es Akito kétrészes ruha.
Csúszásnyom van rajta amint a képeken is látni de nincs kiszaladva.
Ár 20.000.-
nekem van egy 54 "Long" Spidim eladó. kb 190centis- 80-90kg közti emberre való.
70ezer ft a koptatókkal
Nincs olyan, hogy Dainese szabvány. Nekem mindkét Dainese bőrruhámnak más a zipzárja. És van egy nadrágom külön, az meg egy harmadik féle (de az meg összemegy a Spidi kabáttal). Szóval nézzétek meg a konkrét darabokat egymáshoz.
Kupec uram! Fekete színű Dainese csizmát/kesztyűt nem tudsz esetleg okosba? :)
Sziasztok!
Esetleg valaki keresne motoros dzsekit, az enyém eladó! Bering Fizio 2XL , 2 szezont használtam, max 8000 km lehet benne.
Nem estem el benne teljesen hibátlan állapotban van.
Tel: 30/635-4726

http://www.jofogas.hu/borsod_abauj_zemplen/Bering_Fizio_2XL___Textil___cordura_motoros_dzseki_62649104.htm
A kabát ELKELT, köszönöm!
MODEKA marhabőr nadrág és REVOLUTION bőrkabát nagyon szép, kezelt állapotban, full protektorokkal, egyben akciósan 20.000ft.-ért eladó.
175-185cm és 90-105kg-ig tökéletes.
Érd:06-70/318-2151
https://www.jofogas.hu/szabolcs_szatmar_bereg/Shox_noi_motoros_nadrag_38_as_62906258.htm

Női motoros cordura nadrág eladó ;)
Valakinek esetleg ?? Motorozáshoz kiváló :) Motorra,bukó sisakra rögzíthető ..vízálló.
http://www.kepesmotor.hu/motor...