Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Eladó: NOX N921, új, dobozában, L-es méret
C3 eladó! 58-59 kobakra. 65ezer .csere is. 202159hét24
Sziasztok.

Keresnék 54-es méretű Shox Roadster/Manx vagy ahhoz hasonló retró fazonú bőrdzsekit. Cserébe 54-es használt Suomy Supermoto egyrészes ruhát vagy használt IXS 56-os dzseki/54-es nadrág kétrészes bőrruhát tudok felajánlani. Személyesen Hajdú-biharban lehet átvenni. Érdeklődni a 20/5897360-as számon vagy a baloghlaszlo1980@gmail.com címen lehet.
Forcefield L2K protektort keresek L-es méretben, ha esetleg valakinek lenne, szóljon. Köszönöm!
Sziasztok! Eladó 1 túrán használt, újszerű Interphone F4xt valamint egy M méretű Shoei Neotec sisak beépített sisak specifikus Interphone hangszóróval és mikrofonnal.
Interphone : 70 000 Ft
Shoei Neotec: 110 000 Ft
30 205 2666
Üdv! Nincs valaki akin lóg a Spyke bőrnadrágja? Nekem 52es van, de sajnos kicsi lett. 54 vagy 56 kellene. Csere vagy adásvétel is szóbajöhet. Teljesen új, csak próbálva volt. (számla nincs, akitől vettem, már régebben vette, csak eladta a motorját és fölösleges lett)
Sziasztok! Eladó 2pár használt cross csizma! Egy Diadora Mx4(40-es) 15000ft és egy Trace Tx1(43-as)20000ft! Sajnos a Diadorának hiányzik 3 akasztója,szerintem potolható! Használtak de jó állapotuak! Info adatlapomon!
köszi az infót
Eladó egy újszerű 4XL-es Bering kordúra!

https://www.kepesmotor.hu/text...
Ha neked is vastagabb az átlagnál a vádlid, akkor a Probiker Speedsrar II. lehet a megoldás. Csak ennek a csizmának tudtam felhúzni a cipzárját.
Egy próbát megér.
Szia kawazoli!
Smx + nál kell az 1-el nagyobb szerintem.Sidi-böl is kicsi volt a 42-es.
Vádliban mind kicsi nekem
Ha van lehetőség,próbálj meg 1-et!
Amúgy nagyon jó,kényelmes.
Diadora xtreme air voszont nagy csalódás volt
Sok sikert a vásárláshoz!
Szia,én most szeretnék venni egy Alpinestars smx plus,vagy supertech r-t,azt mondod nagyobb kell egy mérettel belőle?A régi csizmám 42,meg a cipőim is.Nekem vádligondom nem lessz,az biztos.
Suomy gundwing Troy Corser replica bukó,dupla d gyűrűs csat,kultúrált belső,posta oké.ÁR:20e ft,érd:zolimotor@gmail.com
Eladó új,hibàtlan Shox motoros kabàt,3xl-es,de szerintem 2xl es,90 -100 kg ig jó! Protektorokkal,kivehető thermo béléssel,nadràggal összecipzàrozható,olcsón ! 34 990 ft. 06304882125.
Eladó X-Lite bukósisak új, xl-es méret,sisakzsàkkal ! Nolan technology ! Àr: 52 000 ft. 06304882125.
Hello! Köszi a választ! Valószínűleg akkor én is váltok, mivel a csat sokkal biztonságosabbnak tűnik, mint az éppenhogy odatapadt tépőzár.
Szia. Nekem lenne egy 54-es suomy supermoto ruha kicsit viseletes àllapotban ha érdkel. Helyileg debrecenben van. Üdv:Laci
Szeva Bikerman!
Smx plus van nekem és haveromnak is.
42 az utcai cipőim,43 as a csimma,de a cipzárt nem tudom felhúzni teljesen.max félig.A csatot be tudom csatolni.Haver dettó így van vele.
Nem vagyunk dagadtak...
3 éve igy használjuk
Eladó egy Berik 2 részes 48-as motoros bőrruha,a jobb oldalán lévő sérülésekkel ,és egy L-es Clover gerincvédő . /ár.6eft/ 0670 564 55 71
Sziasztok! Van valakinek tapasztalata az átlagosnál valamivel nagyobb vádlival és Alpinestars SMS Plus csizmával? A jelenlegi SMX 6-ot nagyon szeretem, de vannak gondjaim a zipzárral és a tépőzárral...:D (ha csak az aláöltözőre venném, pont jó lenne, de a bőrkombi alsójával már nem igazán előnyös) Előre is köszi a válaszokat!
Hein Gericke 54-es endurós kabát kifogástalan állapotban eladó.
Hosszított hát, kivehető bélés, szűkíthető derék, protektorok.
Ár. 30 000Ft
Tel: 30/2052666
Békés megye Szeghalom
Köszi! Közbe meg a plus racing cool-t találtam, ami hasonló.
Valaki tud ajánlani vmi jó kesztyűt 10-15e árban? Supermotohoz kellene. Bor de nem túl vastag és nem túl hosszú fajtát szeretnék. Köszi!