Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hello. Köszi, jó hogy észre vettem az írásod :))
Hello ;) köszi az ötletet, meg is kérdezem. Gondolom olcsóbb is mint Bp- en.
Sziasztok!

Eladnám a sosem használt egyrészes Dainese ruhámat,magas vékonyabb emberre lenne jó,178 és afölött...
https://auto.jofogas.hu/pest/Dainese_Bora_Egyreszes_Borruha__54_es_meretben_76554355.htm

@Jymmi1
Cölöpék szerdánként a 13-ik kerületben rendelnek,ők tudnak segíteni méretre szabásban. :)
Van 2 db vadonatúj M-es méretü, eredeti gyári Yamaha galléros póló bagóért ha valakit érdekel.. Küldj tel.számot a lucifer0820@freemail.hu -ra, visszahivlak.
Szia Imi!
Cegléden a Cölöp Művek.
Marika profi módon dolgozik
Bátran merem ajánlani, megéri oda elvinni.
Én velük csináltattam egy kabátot, patent lett.
Sziasztok! Bp- en vagy a közelében van olyan ahol bőrnadrágot rövidebbre tudnak szabni? Köszi
CYCLE SPIRIT Biztonsagi varrasos vizhatlan Motoroskabat, 12 Zippzarral, belsö gesteppte beles kivehetö Könyök es Vallvedö Protektorok, 54-es nagysag, 1 Seasonban hasznalt, ca 400 Km, uj ara € 399.-most € 299.-atadom.Linzben a Louisben vettem, majd uj allapoptban van -Keszthelyen Tel: 70-2614833
Férfi Flm Race full protektoros, "púpos" bőrruha, kabát 54, nadrág 52 méretű, kb. 182 és 85 kg. Jó állapotú, sérülésmentes.
75 000 Ft. 30/2052666
50ezret nem adnek erte, akkor inkabb egy tcx vagy gyujtok meg egy ujabb sidi-re.
Sziasztok, Eladó egy kifogástalan állapotban lévő 4XL-es bering kordúra kabát.

https://www.kepesmotor.hu/text...
Sziasztok! Falco csizmával valakinek tapasztalat? Eddig Sidi volt, de kissé megfáradt :)
http://www.rmcmotor.hu/termek/...
Régi stílusú bőrdzseki nincsen benne protektor szép állapotban van,50-es méret,posta oké.Ár:15e ft.Érd:zolimotor@gmail.com
Sziasztok.

Keresnék xxl-es méretű Shox Roadster/Manx vagy ahhoz hasonló retró fazonú bőrdzsekit. Cserébe 54-es használt Suomy Supermoto egyrészes ruhát vagy használt IXS 56-os dzseki/54-es nadrág kétrészes bőrruhát tudok felajánlani. Személyesen Hajdú-biharban lehet átvenni. Érdeklődni a 20/5897360-as számon vagy a baloghlaszlo1980@gmail.com címen lehet. A ruhák ára 45eft/szett ha valaki meg szeretné vásárolni valamelyiket.
Probiker bogárháló bontatlan csomagolásban eladó!
Eladó egy Vamar felnyitható bukó 10e-ft.és egy Suomy troy corser replica bukó 15e ft-ért.Érd:zolimotor@gmail.com
Szia. Szerintem igen,ha ausztrál fazonú (az elején a czippzár kicsit el van tolva valamelyik irányba)
Egy régi képem a kabátról.Erre a fazonra gondolsz?
Szia.

Rendben, méretet,típust és árat is írj majd légyszíves. Köszi.
Van,Majd lefotózom de csere nem érdekel legalábbis ruhára nem.
180 magas 80-85 kg pilótára.Nagy pocak nem fér el benne.Protektorokkal 15000FT vagy csere kisméretű téglára...stb bőrgatya is van jó állapotú együtt 20 000FT
Eladó egy Berik 2 részes 48-as motoros bőrruha,a jobb oldalán lévő sérülésekkel ,és egy L-es Clover gerincvédő . /ár.6eft/ 06705645571
Rendeltem egy scorpion Exo 510 Air-t mivel probáltam már egy jó pár bukót és az esetek 100%-ába "S"-es méret volt a jó így nyugodt szível kockáztattam a proba nélküli rendelést. Azért köszi az infót
Sziasztok!

Bőrruha ápolásával kapcsolatban tudtok tanácsot adni hogy mire érdemes odafigyelni? Motul mc care m3 bőrápolót vettem.
Olvastam olyat, hogy esőtől óvni kell, ha mégis elkap egy zápor, szárítsam meg és kezeljem le, ennyi?
Sziasztok ! Érdekel valakit egy Új?! Hein Gericke bőrkombi 54-es méretben?