Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ne is gondolkodj rajta, pénzkidobás.
Mugen Race bőrdzsekik, kesztyűk mennyire jók? És a méretezésük mennyire trükkös?
Érvényes! Rám jön a ruha, de érződik, hogy 10 éve lett véve.
Akkor meg rad nem érvényes de ffi ak 80-90% megbízik
Nekem eddig csak fehér csizmáim voltak, mind besárgult 4 év alatt. Mondjuk számítottam rá. Ez nem igaz! Az első ruhám is feljön még rám, mondjuk nem a legkényelmesebb. Az pedig eldöntöm, hogy Alpinestar, vagy Dainese legyen. Jelenleg még nem tudom.
Csizmám kB 7~8 év után sárgult meg. De még most is használom igaz már 10 éves. Ruhát előbb kihizza az ember mielőtt besargul
Újszerű hibátlan Spool Estoril xxl bőrruha eladó. Sanos a nadrág nagy nekem. Kabat jo. 185 cm 100 kg vagyok.
190 centisnek már jó 68.000ft. Ugyanilyen mint a kepen szereplő. Bp-Érd
" Zárt sisakban már megakarok fulladni."
Talán le kellene fogynod vagy 20 kilót minimum!
Eladó egy HJC FG15 használt sisak. Víztiszta és sötét plexivel, sisakzsákkal. I: 28000
Találtam az ebay-n, de lusta vagyok várni. Van itthon 3 sisakom, de nem szeretem egyiket sem. Zárt sisakban már megakarok fulladni. A fejvédő meg nem jó, mert könnyezik benn a szemem. Kell a pici plexi.
Gugli...Amúgy, ha kint nem találtál itthon tuti nem fogsz.
Lejjebb olvasva sem találtam magyar oldalakat. A lent irt külföldi webshopok termékei meg vagy nincsenek méretben, vagy nem tetszik.
Ha lejjebb olvasol meglesz.
Üdv!
Segítséget kérnék!
Elsősorban magyar és EU-s webshopot, boltot keresek, ahol olcsó retró nyitott plexis (3/4-es) sisakot lehet rendelni vagy venni.

Pl hasonló oldalon:
https://www.ghostbikes.com/hel...
Köszönöm a választ!
FC-Moto, Motoin, XLMoto, Motorama! Az első kettőről rendeltem is már!
Sziasztok! Érdeklődni szeretnék, hogy nem tudtok néhány EU-s webshopot ahol cross cuccokat is lehet venni?
Na megint én! FC-Moto-ról és a Motoin-ról rendeltem, nincs velük gond, mondjuk a Motoinesek még válaszolnak is, ha kérdést teszel fel. Most a Motorama-ról rendelnék, valakinek velük tapasztalat?
Köszönöm a választ! Az úgy elég jó! Neked melyik modell van?
5 eve használom nem sargult semmit
Nem! Miért lenne szobadísz? Mondjuk, amikor nem használom, akkor a szobámban van kitéve, mint ereklye!
Nem mindegy? Ugyís csak szobadísz lesz a ruha is
Szerintem se, de kitudja! Csak ha már kifizetek érte pár száz ezret, akkor nem szeretném, hogy egy szezon után elkezdje megadni magát stb. Tudom ez esztétikai probléma, de háklis vagyok az ilyesmire.
Ordas kamu...