Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Pedig ez így működik, ha rendelsz valami Rizoma kiegészítőt oda is kell az előleg!
Na erről beszélek!
Így vagyok vele! A legkorrektebb bolt pedig a Motoin!
Kb.
Bár azt én se játszom el, hogy csak próba miatt rendeljenek be valamit.
10-20 ezer nem gond, de vannak nagyobb különbségek, főleg ha nem csak egy dolgot veszel.
Akkor rendelnek egy másik méretet, ha nem stimmel semmi, akkor vissza az előleg.
Faszság, mert elállási jogod van, sőt, három napig meg se kell indokolni hogy mér nem kell.
Tökéletesen egyetértek! Megvenném én itthon, de ha elmegyek 160km-t hogy egy mérethiányos üzletben azt mondják, majd jövőhétre rendelnek. Hát menjek én a picsába.
Amit én kerestem az többnyire volt. És ha megrendeled előleggel a cuccot, mégse jó, akkor mi van? Buktad a pénzed, vagy rendelgettek méf egy darabig? És még az is lehet, hogy annak a gyártónak nem lesz rád megfelelő méretezésű, szabású cucca akkor veszel egy kompromisszumos cuccot?
Csak az értetlenek kedvéért! Kinézel egy 300-400 ezres Dainese ruhát! Nincs méretedben! Hoznak neked, nem probléma, de előleget kell belefizetni, főleg, ha olyan méret, ami nem igazán átlagos.
Mert szerinted az itthoni forgalmazóknak, minden típusból, minden méretben van raktáron?! Ne viccelj! Nézz szét a honlapjukon!
Na ilyet nem csinálnék! És még egyszer mondom, ma már nem is tudsz ilyet, csak ha van méreten raktáron!
Ja, és az nem kereskedés ahol szintén csak internetről rendelnek amit te is meg tudsz tenni.
Ha tizezerrel kerül valami.többe itthon, biztos nem fogok szarakodni. De egy kétszázezres sisak akciósan kintről 130-ért akár egy köcsögséget is megér.
te tényleg hülye vagy.
Egyrészesben? Ne viccelj már!
Ezt hívják köcsögségnek! Az ilyenek miatt ma már csak akkor hoznak ruhát, ha fizetsz bele előleget!
Mázlista.
Szerintem ezzel nem vagy egyedül.
Amikor számlát kértünk azt se tudták mi az
Cég benyelte a garmint.
Komolytalan vagy.
Én már azt a pár szaladgálást elviselném a veretős Alpin-ba vagy a Dainese ruhába.
És még menő is lennék.
El kell keseritselek, szoktam rendszeresen vásárolni az fc-n. De nem vaktában.
Jó de neked van egy tekintély sugalló neved!
Nem kell mondani, hogy nem náluk fogod megvásárolni....