Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Bemész a boltba és megrendeled! Nem hiszem, hogy a Karasna ne hozna neked.
en holnap felhivnam oket, ha esetleg nincs akkor majd hoznak...
Oké, de én szóltam!
174cm magasság és 60 kg súly sztem jónak kell lennie berik ugy tudom még talán szűkebb szabású az alpitól...
A pardinal sem talaltam ezzel a festessel sajnos!
Nezek valami mas sisakot,gondolom ezek szerint az osszes bolt kifogyott belole!
pardi 18 ker vasut utca
Megneztem mindket oldalt de egyiknel sem talaltam ilyen sisakot! Azert koszonom az infot!
Akkor Alpinból kicsi lesz a 48-as.
sose rendeltem még igy külföldről a rendelés menetét leírod ilyesmi...
még nem próbáltam de rendelés előtt midneképp elmegyek egy hazai üzletbe egyet felpróbálni. Berik-ben 48as ruhám volt eddig.
karasna, motorline
Valaki esetleg nemtudja hogy itthon melyik uzletben lehet a kepen lathato Shoei sisakot kapni? Keresgeltem de eddig nem jartam sikerrel,
Fc-től pont most rendelünk. Milyen segitségre godoltál?
Próbáltál Alpint 48-as méretben? Mert ha nem akkor necces lesz a rendelés. FC-Moto, Motoin ezeket bátran ajánlom. A Motoinesek segítőkészebbek, vagy úgyis mondhatnám csak ők! A Motorama is jó, de onnan én még nem rendeltem.
keresek alpinestars atem egy részes ruhát 48as méretben leginkább fluo szinben a képen szereplők közül valamelyik tipust. Bolt címek is jöhetnek ahonnét esetleg tudok újat venni. motostar, auner, pardi itt már megkérdeztem nem tudnak... esetleg aki külföldről tudna rendelni és segitene az is jó lenne pl FC-motonál elvileg még van, mindeféle segítséget megköszönnék
A helyes telszám: 06209287877 (Dainese Manis65)
Bőr?
Méret- és egyéb problémák miatt lett egy rakás eladó Troy Lee Designs kesztyűm:

TLD GP, fehér, M-es. Használt, mert egyszer motoroztam benne (évekkel ezelőtt, azóta a szekrényben hányódik), sajnos nekem ujjban rövid. 3990 Ft;
TLD XC, narancs, címke szerint L-es, valójában M-es. Teljesen új, még a gyári csomagolásában van. 6990 Ft;
TLD Air, fekete, címke szerint XL-es, de inkább L-nek felel meg. Ez is teljesen új, eredeti csomagolásban. 7990 Ft.

A cuccok Csepelen személyesen átvehetőek, felpróbálhatóak, de természetesen posta is megoldható (természetesen a vevő költségére).
Hello. Spool erdekel? 56- os
Sziasztok, eladó Dainese Manis 65 gerincprotektor, 180 felettieknek, sajnos nekem nagy lett. 30000 Ft ( 52800 Ft a Karasnánál )
06709287877
Közben azért rájöttem, a naív énem pillanatnyi elmezavara volt csupán.
Sziasztok!
Van valakinek bármi információja a helmetsbiz.com oldalról?
A feltüntetett árak már-már túlságosan is barátiak, ugyanakkor mégis 45 napos visszavásárlást hirdetnek.
Ami túl szép hogy igaz legyen, rendszerint nem is igaz, de ha mégis...?
Van valami tapasztalatotok?
elkelt
sziasztok

uj-ujszeru dainese vagy alpinestars bôrkabatot keresek 54-es meretben. friss design erdekel