Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!
Tervezek rendelni az Fc-moto.de oldalról 2 részes bőr ruhát( Berik), csizmát és kesztyűt, viszont ahogy néztem ott van valami Ordering Size meg German Size aki rendelt már onnan tudna segíteni hogy hogy van ez, a 48-as kellene vagy amerikaiban S-es viszont Ordering Size-ban azt írja, hogy 50 akkor melyik méretet válasszam a 48-as German Size az 50-es Ordering Size tehát akkor 50-est kell rendeljek?
Eladò eredeti kawasaki ng m/L 5000.-
Kb 2szer volt a pàromon. Szép hibàtlan állapotù. Bolti àruk ezeknek darabonkènt 10ezer felett van. Àtvehető bp. 4.ker vagy dpd. Több helyen hirdeten
Bátran merem ajánlani Marikát Cegléden.
06204913624
Cölöp és Katayunga
Helló mindenkinek.

Sajnos balesetem volt javításra szorulna a bőrruhám. Leginkább festeni kellene+ 1 helyen varrni. Varrásnál szakadt kb. 3 öltés. Tudtok valakit aki ilyesmivel foglalkozik, jól is dolgozik. Nevet elérhetőséget nagyon megköszönnék.
Sziasztok.
Sajnos eladó lett az egyrészes ruhám. :-(
Kb 50-es méret én 179cm magas vagyok és 74 kg nekem patent. A ruha nagyon jó állapotban van,sokat nem töltött az utakon. Irányára 90 darab ezres.
Érd: gotan@freemail.hu
A mérete W34 ami az EU 54-nek felel meg.
Eladó, szinte új. 33 e ft. BKS lynx
LS2 strobe xs méretű bukósisak,beépített napszemüveg,felnyitható,pár alkalommal használt rendkívül megkímélt,sena kommunikációval eladó.Ár50e ft.érd:zolimotor@gmail.com
Szia! megvan még? hol található?
Hali!
KTM kesztyű: L, M, XL és XXL méretben: 4000 FT
KTM markolat: 3000Ft
KTM baseball sapka: 4000Ft
KTM cross szemüveg: 6000Ft
KTM táska: 6000Ft
KAWASAKI kesztyű: L, M, XL és XXL méretben: 4000 FT
KAWASAKI markolat: 3000Ft
KAWASAKI baseball sapka: 4000Ft
Rendelni és érdeklődni: privátban vagy pityinger79 kukac gmail.com
Elkelt!
Sziasztok
Eladó a képeken látható 52-es Spyke bőrruha jó állapotban! (180cm és 74kg vagyok és rám jó)
Ára: 37 db ezres
Eladó RUKKA Gore-Tex ruha 50-es méretben,sérülésmentes, protektorokkal, kivehető béléssel. 2019 Szeptemberig gyári garanciával ( a számlát adom hozzá). 110 E Tel: 0620-9287-877
Igen, utánvéttel pedig 5-6 ezer.
Helló! FC-moto-tól nem rendeltem még soha. Jól látom hogy a szállítási költség 2-3 ezer ft?
Köszönöm válaszod!
Üdv, Pest környékén tud valaki cross csizma talpalásra érdemes szakit?
FC-moto árulja. A honlapjukon is meg rendelheted. Nem kamus, eredeti.
Sziasztok!
Kezdő utcai motorosként kérdezném, hogy mik a tapasztalatok az ebay-ről rendelt bukókkal? Ugyanis szeretnék egy Scorpion Air sisakot, de ebay-en sokkal olcsóbb, mint itthon, azért mert koppints lenne, vagy miért? Persze vásárlás előtt felpróbálnám, és csak azután rendelném meg...

https://www.ebay.com/itm/Scorp...
próbálni fogok előtte mindenképp ;)