Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A GP-n is bevált, de ha netán megállok és ott van Proli még kérne egy urulógiai vizsgálatot.
Az alaoltozo kesztyu csak normsl esetben picit lotyogos normal ala megy.Ezert azt mar massal szar felvenni.
Húzz a perforáltra egy gumikesztyűt októberben a horvátoknál nekem a 10fokban, esőben olyan volt mint egy markolatfűtés
Lehet az lesz, ettől függetlenül vennem kell egy kesztyűt, lehet Mugan lesz.
Vegyél aláöltöző kesztyűt Decathlonba 490/pár mindenféle méretben.
MARKOLATFŰTÉS.
Csak mi a pechért perforálnak mindent, nyáron jó, de kicsit hűvösebb időben lefagy a kezed, a téli kesztyűk pedig vastagok
https://citybike.hu/Kesztyu-Mo... hosszúban meg ez is marha jó a 3xl pont kényelmes. első kettő ujj alá még tehettek volna erősítést azt évekig elnyűhetetlen (rövid karok)
Ezt nem ismertem! De nincs rövid...Pedig ez jónak tűnne.
Huhh nem tom,par kesztyut mar kinyirtam,a lajosban raprobaltam egy alpine SP air hosszuszarura,jo volt megvettem,ez a rovid smx 2 air carbon olyan olcso volt hogy lattatlanban rendeltem es bejott.Azota lejjebb araztak,mar keves lehet belole.
http://aunergyor.hu/mtech-bork... nem ám ez sem rossz csak nem volt olyan mikor vettem volna ami feljönne a kezemre. Mag a saját márkás termékei is jók a labancéknak van még olyan bőrkesztyűm ami olyan mint a sajt de nem dobom el babettára még jó.
Ár-értékarányban nem rossz kesztyűk.
Ezt nem is ismertem. Igaz kesztyűt nem merek próba nélkül venni mert sokszor a 4xl ami feljön a lapátokra.
Proanti.hu
http://aunergyor.hu/motolux-bo... ilyenem van de hidegben nem jó de legalább abszolút mert nagyon szellős tehát nyári kesztyű.
Valaki tud jó minőségű, de olcsó rövidszárú perforálatlan bőrkesztyűt?
A Bering minőségi ugrás a Mugenhez képest! A Mugen pedig a Shoxoshoz képest.
Sziasztok!

Motoros ruha márkákban mik a különbségek? Pl MugenRace és egy Bering bőrruha között ?
Shoxos ruhát érdemes venni?
Sziasztok

Kis segítséget szeretnék kérni...Motoros csizma javítására keresnék megbízható cipészt Veszprém megyébe...
Sziasztok!
Eladóak az alábbiak:
Cycle spirit textil motoros nadrág. Terdprotektorral kb. 45cm derekboseg. Valamennyire állítható kb XXL meret. Lábszárán kisebb szakadassal. 3e

Arless Ness 56os textil kabát. Protektoros. Kivehető béléssel. Egyik könyöken vállán szakadás található. 5e

Daytona EVO Riders 44es túra csizma. Goretex vízálló béléssel. Alig használt szép állapotú. Talpa sincs megkopva. 17e
Akit érdekel írjon! Jaszberenyben találhatóak.
Sziasztok.
Abban kérnék segítséget hogy vettem egy gatyát aminek a derék cipzárja nem egyezik a kabát cipzárjával. A kabát cipzárját lenne egyszerűbb kicserélni de sajna nem kaptam a nadrághoz ellendarabot. A környék összes lehetséges üzletében voltam, de nem kaptam.
Szóval egy optilon 75cm-es bontható cipzárra lenne szükségem, vagy egy cím ahonnan tudok rendelni. Ebay-on találtam, de valahogy egyenlörre nem sikerűlt a megrendelés.
Esetleg ha van valakinek akár elfekvőben és eladná, vagy ötlet hogy hol próbáljam meg akkor ne tartsa magában. Köszi.
Sziasztok!
56os méretű Spyke kabátomat cserélném kisebbre. Keveset használt, szép állapotú, bőrtisztítóval és ápolóval kezelt, csak aláöltözővel hordott.
182 cm magas 80 kg vagyok, de sajnos nagy rám.
54es érdekelne, de ezt a kabátot nézve akár 52 is jó lehet rám. Márka mindegy, állapotba hasonlóan vigyázottat szeretnék.
Helyileg Komárom és 50 kmes körzet lenne a legjobb.
Huhh,30 centi hó,max egy jó hómotorozs lehetne a szlovák alpokban.
Mert mint írtam 3 körben felhasználható, az egyik a szállás