Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na én sem. Most vettem 3 hónapja. A Shoei meg megmarad utas láthatósági sisaknak
Mostanaban mar nem fogok sisakot venni.
1250 a. Scorpionom...tágulás kizárva,mert ha 2 év múlva elkezd tágulni,pumpálok rajta és ennyi.
Az elezltbe nem huzok fel teniszlabda szinű küblit, foleg felnyitos, napszemcsis 1,5x es meretut.
A suly fontos volt, az NXR az egyik legkonnyebb manapsag a piacon, talan az x-lite x803rr ultra carbon de az is 1300 draga es az nxr csak 1260, nomeg jano aszondta az xlite bele gyorsan tagul es lotyogni fog a pofamon.
Az is 5 csillagos teszteket hozott,meg már régen is az egyik legkönnyebb sisakok közt volt.
De a mai láthatósági sisakok már komolyabbak
Nyugodtsag van, nem sietek, megfontoltan rakeszolok.A jo oreg marushin RS2 villamnumera volt.
Mindegyiket nehéz ebben a kategóriában nyugi
Nekem nem nyomja, szoval szerelem van. Csak nehez fel-levenni.,bar szokom.
Jó sisak...nekem is van
Csak az új széria nyomja a fejem....úgyhogy most Scorpion teszt van
Istokuccse latom mielott felveszem.
Láthatósági...hagyámá
Kb 7 eves vagy 8 mire csereltem ilyen lathatosagira.
Ja hogy a bukósisak?
Hát én nem találkoztam még ezzel a szakkifejezéssel bammeg
Amúgy a válaszom: Nem kell semmivel védeni!
Ugyanis mire kifakul,elveszti a védelmi képességét. Újat kell venni
3 max 5 évente érdemes cserélni...használattól függ.
Sisak amit latsz. B+.
Mijaza láthatósági sisak?
Talán próbálj meg UV-záró lakkot keresni, majd azzal vastagon befújni, több rétegben,mert ez szerintem másképpen nem megy!
Én megtaláltam a régi magasszárú bakancsomat már kétszer abban motoroztam!
És Te ebben tudsz menni??!
Üdv!Lenne egy olyan kérdésem bukósisakkal kapcsolatban, hogy a láthatósági sisakoknak meg lehet valahogy előzni, hogy ne szívja ki a nap a színt?Valami uv ápoló szerre gondolok.
Üdv Roli
Nekem torkos a lábam, van vádlim is, borzalmasan nehéz cipőt találnom. Ez viszont olyan kényelmes, hogy nyáron is ezt hordtam és nem a vékonyabb bakancsot.

https://www.louis.eu/artikel/a...
Mekkora a motoroscsizma, mennyiért adod és hol laksz?? Bocs, hogy egyszerre ennyit kérdeztem!
Betörtél egy múzeumba?
Uj mindketto(!!!)... 52es ferfi... 40eft/db(Fix!!!)

170-180cm... 70-80kg