Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Semennyire
Ez mennyire menne egy Z750-hez?
Csak kicserélték a mosógépet felültôltősre és kirúgtam a picsát...
A seregben nekem külön mosónőm volt!
Gondoltam, biztos a katonaságtól kaptad.
Dehogy...rózsaszín!
A fecske gáz...
Magadra kened és nem történhet baj. Én már régóta fecskében motorozok nyáron ,mert ezt használom. A kevlár nem kenhető...
Ez a Keramdie lenne a cordura szövésű?
És jobb, mint a kevlár?
Koszonom,akkor keresek kevlárost. Amugy erdekes,hogy a Spidi csak cordura szövésűt gyart....
https://www.textilcenter.hu/ko... az ára sem gyenge nekem 600-as 450es van.
Revit farmerjaira keress rá, azokon egy nagyon jó szemléltető van, hogy is néz ki ez a cordura szövés.
Nekem pl. ez új, hogy van cordura szövésű, azt hittem csak kevlárosak a farmerek.
A cordura..
A fordítás szerintem sima anyag ami nem hiszem véd bármiben is. Max ha egy bogár menet közben neked repül vagy ha vízálló és esik az eso
A kevlár szövés vagy betét arra szolgál hogy ha csúszik az ember akkor ne a bőre és a húsa égjen le hanem a kevlár anyag pár másodpercig védje a feluletet. Ha nagy bazdmeg van kb mindegy de kisebb csúszást mindkettő megfoghat, legalábbis pár éve amikor én utánanéztem melyik opció a jobb. Nekem specko a betétes van, ami ugye a segg és a comb külső feluletein van ahol esélyesebb a csúszás..
A kevlár jobb, de így is erősen megkérdőjelezhető a védelme.
Sziasztok.
Motoros farmerben inkabb cordura szövésű,vagy kevlár betétes? Nem tudom melyik jobb.Spidi farmert neztem,az cordura szövésű.
Pl Nolan N87. De szinte mindegyik bukóba befér a szemüveg.
nolant nezz sok tipus elokeszitett.
Állítólag van bukó szemüveg előkészítéssel de csak régebbi felnyitható LS2 nél találtam
Én fordítva oldottam meg, olyan keretet kértem az optikusnál, ami bukó alá is kényelmes.
Van kimondottan ilyen forma szárakkal.
ÜDV
Szemüveggel használható bukósisakot keresnék ki mit ajánl?(nem napszemüveg sajnos)