Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Eladó a képeken látható motoros bukó, csizma, kesztyű. A bukó egy HJC RPHA ST típusú bukósisak, nem sokat használt, tökéletes állapotban, szép darab, páramentes plexivel, beépített napszemüveggel, Dupla D-s csattal. (L-es, 58-59-es)

A csizma egy SIDI márkájú olasz bőr csizma. Tökéletes állapotban, bokafixeres, vádlifeszítős kivitel, külön szellőző nyitás, zárással. (42-43-as méret)

A kesztyű pedig egy Shox márkájú bőr kesztyű, szép állapotban, marhabőr
az ujjakon, a kézfejen, a kézélen és a csuklónál karbon protektorok, ütéselnyelő cellák, a tenyéren extra erősítés, az egymás felett elmozduló rétegek miatt különösen kényelmes. (L-es) - ELADVA

bukó: 70000 HUF
csizma: 30000 HUF
kesztyű: ELADVA

Eladó egyben de akár külön, külön is.

Érdeklődni telefonon bármikor, maximum visszahívom.

Balatonfüreden, Veszprémben és környékén nézhető, próbálható.
Eladó a képeken látható motoros bukó, csizma, kesztyű. A bukó egy HJC RPHA ST típusú bukósisak, nem sokat használt, tökéletes állapotban, szép darab, páramentes plexivel, beépített napszemüveggel, Dupla D-s csattal. (L-es, 58-59-es)

A csizma egy SIDI márkájú olasz bőr csizma. Tökéletes állapotban, bokafixeres, vádlifeszítős kivitel, külön szellőző nyitás, zárással. (42-43-as méret)

A kesztyű pedig egy Shox márkájú bőr kesztyű, szép állapotban, marhabőr
az ujjakon, a kézfejen, a kézélen és a csuklónál karbon protektorok, ütéselnyelő cellák, a tenyéren extra erősítés, az egymás felett elmozduló rétegek miatt különösen kényelmes. (L-es)

bukó: 75000 HUF
csizma: 35000 HUF
kesztyű: 10000 HUF

Az árak irányárak.

Eladó egyben de akár külön, külön is.

Érdeklődni telefonon bármikor, maximum visszahívom.

Balatonfüreden, Veszprémben és környékén nézhető, próbálható.
Kihasználatlanság/helyhiány miatt eladó az alábbi képeken látható Cycle Spirit textilnadrág. Nem vízálló, csak hálós bélés van benne, illetve zipzáras szellőzők vannak a szárán, tehát inkább tavasztól őszig használható.
Csípőprotektor jár hozzá, térdnél csak zseb van neki (én külön térdvédővel használtam).
M-es méret, derékbősége kb. 76-90 cm (gumis rész és tépőzáras állítási lehetőség is van rajta), külső szárhossza 108 cm, belső szárhossza 83 cm.
Használt, esztétikailag és funcionálisan is hibátlan állapotú.
9900 Ft.
Méretprobléma miatt szintén eladó egy Tucano Urbano Urbis T nadrág. Vízálló-lélegző anyagú, kivehető termobélése van, az oldalán végig zipzárral, így a lábbeli levétele nélkül az utcai ruházatra egyszerűen rávehető.
Térdnél és csípőnél van zseb a protektoroknak (protektorok nincsenek benne).
M-es méret, derékbősége kb. 80-95 cm (gumis a dereka), külső szárhossza 107 cm, belső szárhossza 81 cm.
2020. február 14-i vásárlás, számlás, garanciális, talán 3× ha volt rajtam, némi kutya-macskaszőrtől eltekintve olyan mint ha most hoztam volna ki a boltból.
9900 Ft ez is, Budapesten lehet őket megtekinteni/felpróbálni vagy foxpost.
Hello...árat mondassz nekem...köszi.
Sziasztok
3 évet használt 50-es méretű Alpinestars 2 részes motoros ruha eladó!Hibák a fotón...
Sziasztok!

Tud valaki mondani egy pár szót erről a kabátról?

https://www.mofaker.hu/rush-m-... (Rush-M GS-20)

Most szeretném megcsinálni a jogosítványt és ahhoz keresek kabátot.
Előre is köszi!
sziasztok!
elado egy teljes uj, hasznalatlan egy 44es TCX Street Ace waterproof cipo (tegnap jott meg, de sajnos kicsi). Szerintem 43as labra idealis. - 48.000 Ft.
ha valakit esetleg erdekel, irjon.

https://www.fc-moto.de/WebRoot...
Sziasztok
Fotón látható ÚJ Berik 52 méretű motoros bőrkabát eladó ár alatt!40000ft
Férfi Flm Race full protektoros, "púpos" bőrruha, kabát 54, nadrág 52 méretű, kb. 182 és 80 kg. Jó állapotú, sérülésmentes.
55 000 Ft. +36302052666
Motoros farmer aramid 34es vacsi uj. 19990ft.
Mtoros rádiò. Távos riasztòs. 10ezer ft.
Semmiben soha nem lehet biztos senki! Ma már a hamisítványt is hamisítják ! Engem különösen felspanol az olyan megjegyzés: "Elrepedt a bukó" ?? "Mert biztos leesett a motorülésről??!" Ha még annyit sem bír ki, akkor amikor én is benne vagyok a 80 kilómmal , és úgy csúszok neki a járdaszélnek, akkor hogyan a fszba fogja megvédeni a fejemet?? Viszont: A bukó anyaga műanyag, és ha valakinek művészi hajlamai ébredeznének, és olyan ferde hajlamai ébrednének, hogy átfestené, akkor csakis vízfestékkel!! Ez a saját elgondolásom! Tapolca: Süt, erősen , de délután elfog bszódni az idő , és majd talán holnap már "megembereli" magát! Örüljünk, mert ennyi erővel most hóvihar is lehetne!
Sziasztok!

Innen esetleg vásárolt már valaki, lehet tudni bármit a sisakokról (hamis-nem hamis)?
https://www.kepesmotor.hu/zart...

Köszönöm!

Üdv:
hidie
Rendben, köszönöm!
Kihíztad, mert nem tudtál keveset enni?!
Nézd meg közelről, a belső bélés nem foszladozik-e a plexi nem töredezik-e mert általában a műanyagok, vagyis az óriásmolekulák jellemzői közé tartozik, hogy 30-40 év után még az is elbomlik amelyiket nem érte az UV-fény!
Alapvetően használható, nézz bele van e valami EU-s jelölés faszság benne és talán egy új belső nem ártana, mert az tönkremegy ennyi idő után... talán még találsz hozzá cuccot a neten..
Sziasztok!

Egy ismerősöm eladásra kínál egy Soumy gyártmányú Ducati sisakot, ami kb. 10 éves (a pontos típust nem tudom, állítólag az akkori Moto GP sisak utcai változata), azonban soha nem volt használva, amióta kihozta a Ducati szalonból, mint dolgozó, azóta zsákban, lakásban tárolja.

Érdemesen ezen elgondolkozni, vagy el lehet öregedve és felejtős?

Köszönöm a válaszokat!
Sajnos a Caberg S-es mértebe kicsi lett. Es mivel már nincs belőle M-es kicseréltettem egy Shark D-Skwal sisakra.
Kétszer használt bőrruha új állapotban méretprobléma miatt és típus váltás miatt eladó.
160-170 cm 60-75 kg.
Nagyjából ilyen típusú emberre jó.
Kemény protektorok vannak benne.térd csípő könyök és váll protektor gerincprotektor nak a hely megvan
Összecipzározható.
39000ft
bolepeter72@gmail.com
+36304254966
Kétszer használt bőrruha új állapotban méretprobléma miatt és típus váltás miatt eladó.
160-170 cm 60-75 kg.
Nagyjából ilyen típusú emberre jó.
Kemény protektorok vannak benne.térd csípő könyök és váll protektor gerincprotektor nak a hely megvan
Összecipzározható.
39000 ft
Vettem ilyet szeptemberben a Louisban. A súlya pihe, anyaga nagyon profi, plexi, pinlock és napszemcsi nagyon penge, bogárhálós, ezek az apróságok nekem fontosak. DD gyűrüs csatja is fasza, már első alkalommal is sikerült egyből a használatát megtanulnom, ez meg is lepett. Mindez gyenge 40.000 ft volt akkor, ami szerintem überfasza occó egy ilyen cuccért. Negatívum: a bogárvédő állrészen van valami ragasztott rész, ami le és felvételkor felszántja a homlokomat. És szerintem rohadt hangos sisak, bár naked motoron használom, de akkor se lehetne ilyen hangos. Ráadásul az enyém utolsó darabos volt a polcon, nem válogathattam sokat, gusztustalan neonzöld foltjai vannak, de csak addig, míg a gari lejártával neki nem esek egy festéksprével :-)
Sziasztok. Érdeklődnek, hogy kinek mi a véleménye a Caberg Drift Evo bukósisakról? Most elég jó áron árulják.
Bering férfi kordúra kabát 4XL

Kiváló állapotban, szakadás és sérülésmentes, rendszeresen takarítva, frissen tisztítva. Kiváló viselet nyáron és hidegebb időben is.

4XL méret, kb 195cm 120kg, utcai viseletben inkább XL-2XL-nek felel meg.

Kivehető szélzáró- és thermobélés (2db)

Nyitható szellőzők

Nadrághoz cipzározható

Új ára 80.000 Ft volt.

Átvétel Budapest, Mór, Győr vagy postázom.

0630 4730102
krausz.b32@gmail.com
Fehér M Fekete S Ár 9999Ft kettő együtt 17000Ft.