Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A kesztyű elkelt.
A bőrruha és a sisakok megvannak még.
A kabát elkelt.
Eladó termék
Eladó termék
Alpinestars púpos full szellőzős cordura kabát. Made in china :)
S méret
50-60Kg-s fiúra, lányra megfelelő.
10.000 Ft.
Párszor volt asszonypajtin, nem egy agyonhasznált darab. Hát, váll, könyök protektorokkal.
Sziasztok.
Lenne pár eladó cumóm.
-Shoei XR1100 "M" méret, bogárháló, sötét plexi, víztiszta plexi, pinlock. (1-2 kavicsfelverődés van rajta, nagyon pici). 60.000 Ft
-Shoei XR1000 "M" méret, bogárháló, víztiszta plexi, pinlock, arany iridium plexi. 15.000 Ft
-Shox full hálós nadrág, fenekén szétment a varrás, meg van repedve, össze kell varrni, aztán teljes értékűen használható. 5000 Ft.
-Alpinestars Gp pro kesztyű, made in china, 15.000 Ft, 2x volt rajtam XL méret.
-Suomy bőrruha, 4x fetrengtem benne, +a ringen szétkoptattam a koptatókat, fakó, karcos, de teljesen használható hasonló célra :D full szellőzős, kényelmes ruha 54es méret. 20.000 Ft.
Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni. Crivit ( Lidlis) felnyitható állú sisakomnak a plexie már igen ramaty állapotban van, s le kellene már cserélni. Csak sehol sem találok hozzá valót, pedig már egy jó ideje keresem.
Esetleg ha valaki tudja, hogy hol tudok ilyet venni kérem segítsen.

Előre is köszönöm :D
Sziasztok!Egy kis segítség kellene,shoei 1100-be szeretnèk fejpàrnàt venni,vagy komplett belső rèszt.Hol lehet kapni vajon?Netán semmi érdemleges nekem nem ad ki.Ha esetleg valaki tudna segíteni megköszönnèm!Üdv
kék/fehér alpinstar érdekel? 75,000Ft.
Sziasztok! Eladó volt asszonyom igencsak megkímélt bukója...
AGV K5-s (s méretű).
https://www.kepesmotor.hu/zart...
Ára 70 Matyi.
https://motocity.hu/eshop/28-bukosisak menj el hozzájuk azt próbálj. Gerincprotektort vettem tőlük kabátba jó áron nem gagyit. Próbálj fel többet ha van lehetőség gurulj is velük egy kanyart. Lehet, hogy nem is rosszak...
Üdv. A Rocc bukósisakokról tudni valamit? Hol gyártják? Szabad venni?

Bolondozol má megint
Mingyá 3000nél tartok
Jó hát aki évi 2000-et megy annak biztos jó
Ej... de llacsi motoros csávó!
Nekem bevált a mugenfos
Van ám olyan hogy tisztítószer, az megoldja az ilyen dolgokat. Mellesleg inkább egy használt nagy márka mint egy mugenfos...
Nézted a Mugen-t a Superzoneban? Egy éve 96 volt, az nekem megért annyit, hogy ne más izzadt seggének a szagában motorozzak.
Sziasztok!
Kétrészes kopásoktól szakadásoktól mentes bőrruhát keresek! Kék/fehér szinű a sisakom és a csizmám és még a vas is igy mindenképp ilyen szinben keresek 70körüli áron!
183/83 vagyok igy feltehetőleg persze ruha függő de 54es a méretem. 06305699122számra tudtok képet küldeni..Viber ..WhatsApp... Pest és Fejér megye elsösorban...
Hali, érdekelne a véleményetek, hogy a klasszik "chopper csizmák" mekkora védelmet nyújtanak, nyilván vastag marhabőr meg csavarodást gátló talp az adott, de ezen kívül külön protektorok nem, esetleg csak vastagítások vannak bennük. Nagyon bejönnek dijánzra, de csak akkor hordanék ilyet ha a védelem is megvan, ha tudtok mondani márkát azt is szívesen várom! Köszi!
Eladó egy 43-as méretű két éve a Fokt-ban vásárolt piros színű Daytona Winner motoroscsizma, alig használt,szép állapotban. Esetleg 43-as méretű kék vagy fekete, hasonló állapotú Daytona csizmára cserélhető. Ára: 55 eft. Érdeklődni a baloghlaszlo1980@gmail.com címen vagy a 06205897360-as számon lehet. Szép napot mindenkinek.
Szerintem még megvan.
Csak már nem Kawasaki zöld, mert a nap kiszivta
Pesszimista.....
10 év alatt csak biztos eladta