Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

női kabát meg van még esetleg?
Az esélytelenek nyugalmával keresek Kawasaki kabátot. Női 40-es méretben.
Ilyent keresek, ha valaki tud kérem segítsen, hogy hol lehet megnézni és próbálni:
MT streetfighter sv
Ha esetleg valakit érdekelne egy Alpinestars GP Pro 2015-ös kesztyű.

A képeken láthatjátok, hogy ahhoz képest, hogy 5 éve használom, egész jó állapotban van.
A csuklónál lévő tépőzáras részt viszont sokszor elengedi már, nagyon kemény ott a protektor.
L-es méret, természetesen eredeti!!
2015-ben vettem FC Motoról 173 euróért.

Átadás előtt amennyire tudom megtisztítom és bőrápolózom.

8.000 Ft-ért adom.
https://www.kepesmotor.hu/bor_...
Repsol Honda komplett szerkó eladó.
Köszönöm.
Az LS2 is elkelt.
Köszönöm az érdeklődéseket, a Nolan N90 sisak elkelt.
Az LS2 FF325 STROBE még aktuális.
Méret : M
Ár :32.000,-
Szintén eladó egy pár D3O térdprotektor. Teljesen újak, a fekete farmeromba vettem őket, de nem férnek bele a zsebbe
4990 Ft (+ posta), ez is Budapest.
Feketére váltás miatt eladó az alábbi képeken látható kevlárbélésű protektoros motoros farmer. Stretch anyagú, inidgókék színű, mérete 32-es. Derékbősége 80-90 cm, külső szárhossza 111 cm, belső szárhossza 82 cm. Safe-max térd- és csípőprotektorok járnak hozzá. Használt, minimális kopásnyomok láthatók rajta.
19900 Ft (+ posta), Budapest.
Makulátlan állapotban lévő, NOLAN N99 L-es napszemüveges bukósisak És egy teljesen új LS2 FfF325 STROBE M-es
bukósisakok eladók.
ÁR: NOLAN 40.000,-ft
LS2 FF 32.000,-ft
Érd:0670-379-9919
Köszönöm a segítséget.
De boltokra lettem volna kíváncsi, ahol elkölthetem a pénzemet csizmára, kesztyűre. Nem arra,hogy miért ne itt vagy ott vegyek bármit is!
Pont ezért is preferálom a személyes, akár szóbeli konzultációt és utálom a tegye fel kérdését oldalunkon megoldásokat
Így van.
Nem biztos, hogy a végösszeg több lesz.
Viszont a választott termék kényelmes és méretpontos lesz.
Csak üzlet jöhet szóba. Inkább fizetek többet, de próba nélkül nem veszek!
Rendelj a neten!
Ez nem vita tárgya.
Senki nem mondta, hogy a boltban kell felpróbálni és ha megfelelő, akkor megvenni.
Annak aki konfekció méretet hord, annak esetleg érdemes rendelgetni.
Nekem nem lenne kifizetődő csomagolni és postára szaladgálni.
De majd eldönti mindenki, hogy kinek mi a járható út!
És a kkor szerintem ezt ki is pipálhatjuk!
Netudmeg mennyi van.
A legjobb mostani gyongyszem a mashol vasarolt terneket nalam garanciazná mert én a gyarto honlapjan talalhato telefonszamokon felvettem.
a zinterneten hirdetnek, vagy a telefonkonyvben? meg mi az hogy hulye kerdes? melyik leendo vasarlonak van hulye kerdese?
Szerinted van idejük a hülye érdeklődésedre válaszolgatni emailben amikor 2perc alatt elmondja telefonban ?
Komolyan úgy îrtok, mintha itt minden kapható lenne, és még az ára is jó lenne. Pedig ez a két felállás ritka.
Lassan azt érzem, hogy csak én szomtam kintről vásárolni, pedig nem hiszem.
Ha elmegyek egy boltba, akkor ott szoktam megvenni. Nem vagyok paraszt. Ha már foglalkoznak velem, és még normálisak is, akkor nem megyek máshova.
Az a fasza mikor mar a boltban sem talalsz semmit mert baszik berendelni a "felprobalom majd rendelek az fc-tol" emberkek miatt.
Es itt morcognak hogy nincs semmi a boltban.
Értettem mit írsz.
Ha tudod, hogy konkrétan neked mi kell.
Én meg azt írtam, hogy próba nélkül nem veszek meg semmit.

Te értesz?
Köszi
Nagyon okos vagy, akkor kurva egyszerű, nem kell nekik megadni netes elérhetőséget.