Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Beszélsz te Mester össze-vissza.
Írtam, hogy 3 kilóból fel tudsz öltözni szaladgálósba, te 5 kilót írsz.
Utána írod, hogy inkább rizikózol pár ezer forintért. Nekem a biztonság az első.
Ez tipikus esete a majmos hasonlatodnak.
Ha fele annyi lóvém lenne mint neked, bemennék a boltba és felöltöznék, mint ahogy fel is öltöztem.
De a boltosnak nem mondanám, hogy hányszor lesz rajtam mert nem így választunk ruhát.
Lehet, hogy az első szaladgálásodkor lefekszel.
Akkor mit csinálsz?
Elköltöd a hálapénzre?
*költsége
Nem! Mivel tudod vissza lehet küldeni és másik méretet kérni, vagy elállni a vásárlástól és akkor visszakapod a pénzt. A visszaküldés költséges 3-6 ezer forint lehet, de legyen 10. Akkor is 70 ezret spóroltál. Amibe pl belefér egy elég jó kesztyű vagy protektor.
Ha kiadsz 300 ezret egy göncért látatlanban (mert "spóroltam 80 ezret") és nem jó rád, nem az a pénzkidobás?
Ez hazugság! Tudod te is! Vagy ha nem mutass rá példát, mert eddig ez csak alaptalan vádaskodás!
Nagyjából mindenhova:)
Igen? Én hol követelek be más topikba és f@stam be valamit? Költői kérdés, mert nincs rá precedens.
Meg van az oka a kötőzködésnek. Akár még érthetném is.
Segítek, mert látom nem érted! Minek vegyek 300-ért olyan ruhát, ami valószínűleg egy évben vagy 10-szer használok?! Vannak márkák, amik olcsóbban azt kínálják, mint a nagyok! Mondjuk Macna. Zárójelben megemlítem sokan ezt mondják a Mugen-ről is, én nem tudom, mert nem volt! Ezért is mertem feltenni a kérdést. Csak ti jöttök és kötözködtök.
Hagyd már. Ruppótlan hülye duma. A városban szaladgálás mivel engedékenyebb a kényelmet a komfortot és a biztonságot tekintve
Spidi kordura dzseki Honda feliratos vadonat új,protektorokkal.eladó 50e ft.Érd:zolimotor@gmail.com
250-300-ból csak Mugen Race-ből öltözöl fel! A realitás inkább 500 ezer és ebben nincs benne a sisak!
Vannak ilyen emberek, de sok a segítőkész még itt is.
Nagy márkák esetében elve hiány van itthon, nincs sok méret akár adott típusból, akkor pedig várni kell rá és ingyen nem is fogják neked lehozni. Akár 80 ezer is lehet kinti és itthoni bolt között! Szóval ez nem feltétlen fillérbaszás! Nem olyan, hogy megveszem a majmot és nincs pénzem banánra...
Írtam, hogy szaladgálósnak kéne a városba....
Olyan van egy havernak. Védelemre nem tűnik túl acélosnak. Azt mondjuk nem tudom, hogy megvan-e még neki.
Pontosan ezt kell csinálni.
De a csizmával, kesztyűvel, sisakkal is!
250-300ezer között már be lehet öltözni.
Főleg ha pocsékolásig van manival az ember, mint egyesek.
Gratulálok, ez egy okos hozzászólás volt! A kövérségnek biztos sok köze van ahhoz, hogy Májusban 30 fok van! Amúgy nem vagyok kövér, ugyanis rendszeresen indulok hosszútávú futóversenyeken. De ezt szerintem felesleges ide írni és felesleges tanácsot kérni, mert itt már akkor tudják a választ, amikor még meg sem kérdeztem.
El kell menni a boltba és felpróbálni, nem pedig fillérb@szó módon a legolcsóbb webshopból rendelgetni - találomra.
Ennyire alább adtad?
Nekem csizmám volt, kb 20000km volt az élete.

Nem írok róla semmit mert beperelnek. Menj be egy boltba, nézd meg alaposan a varrásokat, a bélést, a bőrt. Ha volt előtte alpin vagy valami neves ruhád, el fogod tudni dönteni :)
Mert itthon van és több méretben. Kint az ilyen alkalmi vételek bent ragadt darabok. Plusz pl. a Mugen perforált, annyi vagy kicsit kevesebb pénzért.
Méret- és egyéb problémák miatt lett egy rakás eladó Troy Lee Designs kesztyűm:

TLD GP, fehér, M-es. Használt, mert egyszer motoroztam benne (évekkel ezelőtt, azóta a szekrényben hányódik), sajnos nekem ujjban rövid. 4000 Ft;
TLD XC, narancs, címke szerint L-es, valójában M-es. Tökéletesen passzol a kezemre, de egy narancs kesztyűvel nem tudok mit kezdeni, meg amúgy is csak postaköltség-optimalizálás miatt rendeltem. Magyarul teljesen új, még a gyári csomagolásában van. 7000 Ft;
TLD Air, fekete, címke szerint XL-es, de inkább L-nek felel meg. Ezt vettem (volna) magamnak, de ez meg kicsit nagy rám. Ez is teljesen új, eredeti csomagolásban. 8000 Ft.

A cuccok Csepelen személyesen átvehetőek, felpróbálhatóak, de természetesen posta is megoldható (természetesen a vevő költségére).
"""Mugen Race bőrdzsekik, kesztyűk mennyire jók?"""
""" Főleg, hogy akcióban hasonló áron belehet szerezni nagyobb márkák termékeit""".
Ha be lehet szerezni nagyobb márkát, azon az áron akkor miért a szarabbat nézegeted?

.

Ez nem kötözködés, de mi van?
Szaladgálósnak kéne, de annyira megoszlanak erről a márkáról a vélemények, hogy nem tudom megéri-e. Főleg, hogy akcióban hasonló áron belehet szerezni nagyobb márkák termékeit. Neked egyébként mid volt Mugen Race?