Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Off....
Az IT vonalon elhiszem, de motoros ruhában tuti szarabb a hamisítvány. Ez alól az kivétel, ha azért olcsó a ruha, mert leesett valahonnan...
Végülis természetesen nem mindenre igaz. Csak elmesélem, hogy egy multi cégnél dolgoztam és gyártottuk a mosogépekbe és a fogkefékbe, meg a vibrátorokba az elektronikát. Majd ugyanezzel az anyagokkal csináltuk a luxus hangredszereket és tv-ket. Hivatalosan persze azokba a dolgokba sokkal jobb dolgokat tettünk, de ezt mindenki tudja, hogy ez csak ámítás. (A fent említett cég is csájnában gyárt és ott egy ügyes szemű olasz, aki felügyeli a minőséget.) A márkás ruhagyártóknak is ezek a cégek gyártanak bérbe termékeket, majd ugyanúgy tovább zakatolnak a gépsorok, csak felségjelzés nélkül, esetleg olcsóbb minőségű anyagokkal, bár manapság már ez sem biztos.
Azért ez így nem mindenre igaz, sőt...
Ilyen hamis cuccokat a motorosok instapicsái vesznek.
Gondolom már ezt is Kínában gyártatják!
Egy fos...
Haverom vett,jön szét fél év utàn.
Szaga olyan ,mint a kínai strandpapucs...
Amit hirdetnek a legtöbb motoros oldalon tizenezer forintért,"véletlenül kettőt rendeltem,de eredeti" szöveggel... tuti úgy van . Ja és a blokkjai is elveszett
Köszönöm, ez korrekt vélemény. Ez esetben nem veszek!
Mivel manapság a hamis és a nem hamis közt sok esetben kis külömbség van és sokszor vehetünk az eredeti közé kevert hamis dolgokat, ezért kérdeztem.
Egyik haverom vett egyet, egyszer volt rajta, de a tépőzárak már leszakadtak + úgy megfogja az ember kezét a festékanyag, hogy alig jön le. A védelméről ne is beszéljünk, nem tudom milyen anyagból csinálják ezeket, de én fel nem venném....
Egyébként nekem is GP Pro kesztyűm van (eredeti), 3 éve használom, semmi baja nincs!!
Én nagyon nem ajánlom az ilyen hamisított sz**okat!!!!
Stílusváltás miatt eladó egy farmerszabású bőrnadrág.
Sárülésmentes, a varratok rendben.
Puha bőr, belül vékony selyembéléssel.
Kényelmes viselet.
Motorozáshoz használtam.

Külső szárhossz: 112 cm
Belső szárhossz: 80 cm
Derék: 2x47 cm
Deréktól ülepközépig: 32 cm

A mért adatok alapján 36, 54, XL méretű farmernak felel meg.
Szerintem normál testalkatnál minimum 180 cm magasságig és 100 kilogrammig jó.
Posta a vevő költségére és kockázatára megoldható.
Ár: 9.000,- Ft.
Az állvédője egy gombbal nyitható, így a használata egyszerűbb, nem kell a csattal bajlódni.
A belseje is újszerű, teljesen kopásmentes, tiszta. Nem volt miért tisztítani, így is szagtalan.
A mechanikus része is rendben van. A sisakzsákot adom vele ajándékba.

Kölcsönös megfelelőség esetén cserébe érdekel kb. hasonló árfekvésben inverteres hegesztő cseréje!!!

Posta a vevő kockázatára és költségére megoldható.
Ár: 19.000,- Ft
Eladó a fotókon látható "S" méretű, Schubert Sprint R sisak kifejezetten újszerű állapotban.

Nem új, de a minőségét tekintve nem egy T....co gazdaságos robogó sisak. Nálam tíz éve áll sisakzsákban, mivel a nejem nem hajlandó motorra ülni. Az előző tulaj is nagyjából hasonlóképpen járt
GP Pro kesztyű aliexpress-ről az milyen? Vett már valaki?
52es berik, 165-180 cm magas, vékony testalkatú motorossal kompatibilis.
48.000 huf, vagy 48.000 euro
Köszi
Köszi
Szia. Motocity boltban van választék.
Ez szerintem jól néz ki: https://motocity.hu/borkabat/m...
Retro stilusban keresek motoros cuccot (protektoros), ha valaki esetleg tud MO-n hasonlót, az kérem jelezze, hogy hol:
Én rendltem ilyet a gyereknek:
https://www.ebay.com/itm/Motor...
Bár nem írtad, hogy felnőttnek szánod a kapaszkodót, vagy gyereknek, de erről tudok véleményt mondani.
Ezres motor bír gyorsan menni :-) Volt olyan bőr ruhám nyáron 25 fokban fáztam benne annyira perforált volt.
Elkelt.
Nem tudom milyen ruhátok van, de ebben az időben ha 110-130-al megyek már az is teljesen jó. Aztán lehet nekem kurva jó a hőbírásom. Ja még maszk is van rajtam ilyenkor a sisak alatt. Szóval aki hisztizik, hogy meleg a bőr az ratyi.
Ma= Me