Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Pattex-SHOE GLUE -CIPŐRAGASZTÓ!
Vegyél cipőtalp-ragasztót, (PATTEX) és kend be vastagon, ragasztóval, PRÉSELD ÖSSZE, és hagyd megszáradni, ! Én most ragasztottam vissza 3-féle cipő-motoroscsizma -bakancs- talpát a "pattex"-el és úgy nézem , két nap után, hogy megfogta , nem kellett az élelmiszer-áruházból a kezemben a talpával visszajönni!
Mire, milyen felhasználsára stb. A sportcsizmától, védelemre nincs jobb, de azzal nem fogsz a csajoddal sétálgatni komfortosan. A cipők jók, de védelmük is olyan, amilyen. Milyne kompromisszumot akarsz kötni és hol, ez attól függ. Gaerne, TCX, Forma stb. ezek nem rossz márkák.
A forma márka nekem bevàlt.
Sziasztok!

Tavaly kezdtem motorozni, akkor vettem egy Plus túracsizmát, ami 7500 km ingázás után elkezdte elengedi a talpát.
Vennék egy újat, de milyet? Ajánlanátok márkákat, amik tartósabbak!
A microfiber/szintetikus anyagúak jók, tartósak vagy inkább bőr?
A cipőkről mi a véleményetek, ingázáshoz, védelemben megfelelőek?

Köszönöm a segítséget!

Üdv: hidie
Sziasztok !

Eladó egy két ruhám - sisakok
Ha valakit érdekel, kérem a mail címemen jelezze ide ritkán látogatok fel

santakukac@gmail.com

Köszi !
Sziasztok !

Eladó egy két ruhám - sisakok
Ha valakit érdekel, kérem a mail címemen jelezze ide ritkán látogatok fel

santakukac@gmail.com

Köszi !
Szia! Az rpha 10 megvan még? Méretét lehet tudni?
Sziasztok!
Eladó pár cuucom,ha valakit esetleg érdekel.

Spyke 2 részes bőrruha eladó!56-os méret! 60Ezer Ft irányár.Székesfehérváron próbálható,de postázom is ha kell.
Oldaltáska szett,hengertáskával : 20 ezer Ft.
OGK bukósisak Xs-es: 10ezer Ft

tel: 705299141
vagy czako20@freemail.hu
Elado FLM két részes bőr ruha, karbon térd váll könyök protektorokkal, naci zsebes, kabátba is van zseb, össze cipzározhato, 50 es méret, ém 180 cm magas, 80 kg vagyok, lassan kezd szűk lenni főleg pocakba 204461779
Perforálatlan bőr kesztyű létezik?
Sziasztok!
Eladó pár cuccom,árban rugalmas vagyok,keressetek bátran,megegyezünk,több képet infót ha érdekel valami.
Spyke 2 részes bőrruha 56-os :60000
gerincvédő : 3000
OGK Xs-es bukósisak: 15000

czako20@freemail.hu
+36705299141
Székesfehérvár
Tel: 70 777 4118
Nyitott Nitro sisak
- M-es méretben (rám sajna nagy lett)
- 3x10 percet használtam, tehát szép tiszta, patent állapotban van
- nagyon jó minőségű anyagokból, puha valódi bőr részekkel
- eredeti zsákjával adom
Ár: 18.000 Ft
Ha nem alkudozol, akkor az ár tartalmazza a postát!
Hy! A Rider13-ból rendeltem anno plekót a cápa bukómhoz.
helo,

Bukóhoz érdeklődnék, hogy ki-merről szokott hozzá plexit rendelni?!
Sikeresen eltakartam a hétvégén és a Shark sisakom plexijének letört az egyik pecke.. :S

Köszi előre is az infókat!
Eladó a képeken látható SIDI ROARR motoros csizma 45-ös méretben.
Egyszer használtam, ~300km van benne. Sérülésmentes, méretprobléma miatt eladó ( erősebb 43-as, vagy 44-es lábra ajánlom )
Doboza és papírjai megvannak.
Eső kabát és nadrág teljesen vízálló vadi új, eredti .---xl-méret.--- személyesen vagy posta utalás után
24500ft
Eladó használt mugen &akito motoros kabátok.
Mugen xxl-akito xl.
Ár 13400/db
Személyesen vagy utalás és posta
Húsz215972négy
Sziasztok!
Eladó egy vadiúj Alpinestars Copper Denim motoros farmer(40-es méret).
Nem használtam,csak felpróbálva volt.
Ára:48.000Ft(újonnan 52.200Ft volt)
Itt megtalálható minden infó róla:
https://www.alpinestars.com/pr...
Ez engem is érdekelne, bár én elég keveset használom, és csak ha hideg van. Mindig megfürdök előtte, hónalj-sprayt használok, melegítőt veszek fel , és úgy bújok bele. Csak elmondtam én hogyan teszem.
Kérdés!
Motoros bőrruha belső szagtalanítást otthon hogy szoktátok elvégezni?
Az Aldi és a Lidl általában kínai márkákat cimkéztet saját márkára. Bár ez a többi gyártóra is igaz. Az aliexpressen keress sisakot, és kinézet alapján lehet, hogy találsz egy pontosan olyant. Per pillanat nem tudom, hogy melyik van neked, de kinézet alapján keress. Ird be hogy "flip up motorcycle helmet", egész biztos találni fogsz.
A nyitott LIdl sisak a "Beon" névvel szokott lenni az alin. Esetleg Jiekai, Nenkai, THH, Reverse, Viper,
PL
Lazer- Viper
W-tec - Apro