Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Együtt érzek veled.
Ezek felett már nagyon elszállt az idő.
Áldom azt a napot amikor rávettem magam hogy adjam el a szimót, ez lassan 1 éve volt,azóta legalább ezen nem idegeskedek.
Igaz kiba**ott drágán vettem egy vacsi új mocit,de ez legalább nem sz*pat,úgy ketyeg mint egy svájci óra,hidegen melegen indul pöccre,minden rendbe vele.
Én még kiegészíteneém, de ezt máshol már tárgyaltuk. Így is jó szemléltető rajz.
Biza, szóval a tű befolyásol!
A grafika szerint a főfuvókából szíjja az alapjárati benyát ?
Ahogy Ini mondja a co miatt frissítették , mellesleg az alapjárati keverékképzés szinta az összes " modern " nagymotorkerékpáréhoz hasonló az N3-nak !
amúgy ezt pár éve én szedtem szét elsőnek....... a bele teljesen gyári volt, dugót cseréltek egyszer benne
a 82es s51b
az még rendes karbi volt
nem ez a buzi mentsük meg a földet kevesebb co-val foshalom
TIR-ezni?
Ne sértsd már meg init.
De jó volna tudni mi volt célja a gyárnak ezzel a karburátorral?
N1 karbival !
pár szimón túl vagyok már kb 3-4 éve csináltam az utolsó fullgenerált és eddig mind jó volt........
Baszod ! Fosom én egész nap a szart reggeltől estig ! Ne akarjad hogy TIR-ezzek is ! Én már szédülök ha a Győr táblát el kell hagyni ! Huszon év kamion után ez a lötyögés nagyon jót tesz az idegrendszernek !
ugyanezt csak más hangon
amúgy mintha egy hangyafasznival jobb lenne ha a helyén van az a semmit se érő gizgazzal töltött biszbasz karika
de lehet csak azért érzem így mert irritáló a hangja nélküle
MAMISOK ! Vagy akárki , vagy bármi ! SEGÍTSETEK !
lassan vége mert így is idegbe vagyok
aztán még ez a szar is felbasz
az asszony basztat hogy váltsak melót
padlószőnyeget kell venni, és a szoba 4 méter 6 centi ( szóval 94centi szőnyeg megy a levesbe)
el kell mennem holnap pécsre és egész nap ott ülni
szóval a helyzetem kicsit se fasza
Nem hogy pumpálnál egy kis betont Kiskőrösre, oszt közben megnéznéd azt a szarrakást.
Baszod a végén el kell vinni Taschihoz ! ÁÁÁ nem bírom , beszarok !
Légszűrő nélkül is ugyanezt produkálja?
Beszarok ! Olyan jó olvasni téged ! Anya már rám szólt hogy ne vihogjak ilyen törvénytelenül ! Fekszek a röhögéstől ! ÁÁÁÁ beszartás ! Ezt nem hiszem el ! Még Ini még ! Akarom !
ha végre kitakarodik a portáról akkor ide az életbe nem jön több ilyen rettenet
a gazdáját se irigylem, mert rátolt 50 ezert vagyis kicsit többet és egy fos az egész be se indul.......
Hallod , küld el postán , én felrakom az enyémre és készítek vidit ahogy golyós számolón számolom az alapjárati fordulatot !
Láttam már ilyen karbit, de az tette a dolgát. Ezek után nem tudom mi lehet.
Nem irigyellek , de jól mulatok !
látszólag minden rendben