Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

verettünk egy 30ast óra szerint 40-50 között
azért az úr velünk volt mert bár a radarképen tök tiszta volt az ég( esőmentes) azért egy 50-600 méteres foltban eléggé megáztunk előtte utána kb ennyit meg csepegett
a szimó megy, de valahogy nem az igazi, az alapjárat is kb helyreállt
olyan erőltetettem megy mintha sokallna pedig csak szivatóval indul nem is füstöl vészesen, ha kihűl megnézem a gyertyát
70es főfúvóka, és fentről a 4. helyen van a tűállás, minden gyári érték
a váltó is beállt mert eleinte sokszor volt üres a 3. és a 4. között a vége felé már egész jól vette
még csavarunk egyik nap egy 50es karikát és megy fenébe a háztól
Lehet ma ázni fog az ebatta.
Vigyen a f@szt ! Még kell hogy az is szakadjon el húzás közben , aztán tényleg felköti magát egy fára a maradékkal ! ?
Miért érzem úgy , hogy egy kicsit megkeseredett lettél ettől a szimótól ?! Egyszerűen idegállapotba kerülsz a hallatán ! ?
Kötelet vigyél.
ma sem lesz motorteszt, jön pár felhő
meg aztán úgy vagyok evvel a teszttel mint a ministráns fiú a seggbedugással, ameddig elkerülhető addig el is kerülöm
majd holnap veretünk, már ha nem lesz felhő
Há simót se kell szerelned , má beszartam megint !
tökmindegy gyári-e
ha nem több mint 25 ezer akkor meg kell venni, ha több akkor meg el kell felejteni mint a fesztiválos dugást a dagadt lánnyal
Ismerem az N es tipust ,azon belül is van 2 fajta verzió kisebb eltérésekkel , de ilyet még nem láttam . Elméletileg gyári. ..
Szerintem az N-es szimókon alapból nincs csomagtartó,meg a hátsó teleszkópja sem ilyen.....
Tudomásom szerint az N széria volt a legfapadosabb,se kilóméteróra,se semmi.
Az első lámpa is kerek volt mint az 50-eseken,nem ilyen mint ezen.

De ne vedd kézpénznek amit írok,lehet badarságot írok.
A színe az passzol.
Km óra, fordulatszám mérő, hőfok mérő,. Valami német piacos lenne?
Sziasztok. Ez gyári lenne?
az az usás motorépítős sorozat kutyafasza lenne hozzá képest
pedig ott is ment a sípszó
olyan 15 éve ment a tévében sok része mindenféle elbaszott csoppereket csináltak
Folyamatosan.
Jó , néha fütyülne !
bukó lenne, mert nem lenne egy része se családbarát a sok káromkodás miatt
aztán ami nem családbarát nem hozza a pénzt sem
Hát Ini ha ez a nekifutásod fent lenne a yutyubin magyar hanggal vágatlanul , komoly megkeresésekre számíthatnál a nézetség miatt !
a további epizódokért már fizetni kell ám
Ne már hogy fel add a szinyó mágiát , háá mi lesz velünk a vidámság nélkül ?
hazahúzni gondoltam....
amúgy annyira nem érdekel a téma hogy ma beindítani is lusta voltam, a gyereknek se volt kedve motorozni de én se erőltettem
majd esetleg holnap
most vagy a benzin old ki valami szart az alapjárati részből vagy a fene se tudja mi miatt lett tegnap kicsit jobb a helyzet
bevilágítotam lámpával is én ott semmi oda nem illőt nem láttam
na mindegy
legalább már 2 okom is lesz hogy nem szarozzak az ilyen fosokkal
bár a múltkori robogó az hibátlan lett, csak egyre mélyebben bele kellett bújni.....
Fel ne kössed magad te gyerek ! Simson /is/ guru !
oda állítottam ahol 92 óta ment, az egész szimó nem ér annyit hogy vegyek egy stroboszkópot
Stroboszkóppal állítottad?
ma tervezünk menni egy olyan 50-60km távot meglátjuk mit hoz a jövő
kötelet azért viszek