Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Transit bt bótba is így szokták viszed a szart kapod a felújítottat felárért ugye.
régebben gombokért csináltak rá másik menetet+rá egy javítómenetet vasból
nekem még rá is ragasztották valami szmötyivel ami olyan kemény volt hogy nem tudtam lepiszkálni róla mert kicsit kifolyt
de a gyertyamenet javítás is kb 3 kisfröccs árban volt ott helyben megcsinálta 3 perc alatt ha a boltban senki sem volt
De bizony az az , és régóta szolgál maxi egészséggel , na meg ott a jó fajta alu pálca , csak a mekkmester tudása gyengélkedik a technikához , de azért a blok is és a henger hegesztése is tökéletes lett ! Ha csak ezt a gépmunkát kellett volna kifizetni valahol , már akkor egy másik felújított blokk áránál tartanák ! A henger menetkészítésére az ÉPFU tanodájába 18e ft os árajánlatot adtak , fogtam a hasam a nevetéstől ! Akkor a blokk hegesztés , aztán 3 főtengelyt szétpréseltem abból lett egy jó , aztán centír , ennek kb 6-7 e az ára , aztán egy silány berugó tengely 3, 5 e ft , én 2db DDR ből raktam össze egy faját ! Dugó az volt , kapott két új gyűrűt , csapszeget bronz persellyel , válogatott kuplungot aminek a rugóit is egy marékból válogattam a négy legerősebbet ! Egész faja lett , bedobtam csak kipróbálni a mociba , de olyan finoman megy , hogy bent is hagyom , az eredeti meg lezsírozva megy a polc alá ! A vidit nézted , szerintem nem lett rosz a Frankenstein aminek egyetlen alkatrésze sem volt 50 -es a ház meg a henger , hengerfejen kívül !
Héló héló csak nem egy Fronius hegesztő van ott.
Van szöveg már a kutya hasába is lyukat beszèlsz!
Na itt van e ! Virujjál !
https://www.sportmotor.hu/vide...
De mi szalajt ? Maga a berugó fogaskerék , vagy a kuplungod csúszik , és mikor kihűl és összeáll , újra tudod rugdalni ?!
Hello van egy simson s51 em akár hányszor ösze teszem a berugot max 25 rugást jo utána szalajt félora s ujra jo mindent kicseréltem már kinn bennt
Á ! Express ajánlott !
Lehet csak holnap lesz fent de meglessük!
Töltöm a mait ! Beszarás !
Köszi Csőri én is imádlak! Láttam a vidin a rúgót a toroknál, ha jól láttam nagyon szenvecc már jöhetne a jó idő asszony is mondta mikor meghallotta a hangod a videón már nevetett is!
Na még neked Simó ! Még a Babszi is lebasz a hátáról ! Féltelek barátom ! Ma is ekecseltem valamit ! A Frankenstein blokk kifújt mert már semmi menet nem volt a kipu csonkon , de a henger meg egy tökéletes DDR , sebaj Tóbiás egy szar Star hengerről leugrott a menet , ráhegesztettem az 50-esre ! Aztán beállítottam , olyan lett mint egy Doxa ! Majd rakok egy vidit , csak hogy borzoljam a kedéjeket !
Ha rendesen indul , jön megy , akkor annyi az ára ! Ha hamarabb kell hogy elkeljen akkor meg olcsóbb !
Ha nem lenne a nyenyőce 80-èrt robognèk èrte...
Elbasztam...
Szóval 95öt gondolt érte, de szerintem ennyiért senki nem viszi el
Haver basztat hogy áruljam neki, visszament kamionra aztán elad minden kacatot
Még az omegát is árulja, 4-5 évig slrig lesz itthon
95örgpndolt
t
Egèsz jó állaporú!
Egy ilyen lom simson star mennyit érhet?
Beindul megy nincs különösebb hibája
Bejárattam Frankensteint !
https://www.sportmotor.hu/vide...
Egy jó állapotú ddr kuplung kosaram nekem is van valahol, meg egy visítós kopott is
Sok éve havernak csináltam egy fullgenrált aztán hozott kosarat is pedig szinte meg sem volt kopva, még mutattam is az enyémet hogy az 5x kopottabb és még annak is csak motorfékem volt rs traktor hangja, de hajthatatlan volt a csere ügyben
Így kell visszahozni az életbe a kidobásra ítélt blokkokat.
Ha nem is tartalék , de magam is kiváncsi leszek hogy kel életre egy ilyen összekukázott Frankenstein !
Akkor lett egy tartalèk blokkod a babakèkhez!