Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ami a tankban van benzin szedd ki és locsold le vele majd egy gyufa és nem lesz több gondod vele
Ma szétszedtem a simsont mert azt hittem lelazult a lánckerék, aztán kiderült hogy a kuplungkosár leszakadt a fogaskerékről bassz...meg az a búbánatos telelökött bárca és bitorlás rohadt qrva élet !
Azt hittem a kis kölök megmássza! Laller nem volt köztük?
Ez a verseny beszarás !
http://youtu.be/OYHWT5EwZx8
Büdös kujon tevepata fügő!
Ha nincs család még jó is lehet ! Tudnék mesélni !
Nem tudom pontosan mi a terve
Van némi örökösödési-pébtzügyi gondja ezért megy kamionra
Legalább is ezt mondja, aztán lehet csak megunta az itthoni kurvákat és külföldön akar dugni
Furán néztek a jegyszedők a moziba , de mondtam nincs kiírva hogy SZEMÉLYautós mozi ! Mikor ezt lematekoztuk , csak arra kértek , ne az első sorba parkoljak !
Itt még milyen dús loboncod volt.
És ha hazajön ? Akkor stoppal jár , vagy a Kamionnal traktorba ? Bár mentem már én is csőrős Tatra-val autósmoziba !
Régi szép idők , még én hoztam be 90 elején ! Imádtam !
Kamionozik aztán nem mindig jön haza
Kocsiját is árulja, szóval ha valakinek kell egy 2500as dizel omega az is van...
Nem minden héten ?! Hááá mi , vándorkiállításra jár ?
Jó kis gép, de ahogy látom nem benzinálló festékkel lett lefújva a tank. Ettől függetlenül simán megéri az árát, főleg a neten fellelhető, túlárazott márkatársaihoz képest.
Haver kiagyalta 90 ezret kér ezért a szimóért
Ha valakit érdekel írjon egy üzit megadom a számát. Kiskőrösön van a,műszer.
Nem minden héten lehet megnézni
Nem feltétlen önmegsemmisítés
Legtöbb esetben alulméretezik a hobbira szánt dolgokat, hiszen a legtöbb ember alig használja
És amit adnak 40 ezerért abba nem férnek bele azok a cuccok mint a 200 ezresbe
És aki 10 év alatt olvaszt el 5 kiló pálcát miért is venne olyan ipari cuccot amit egész nap lehet használni
Az enyém egyszerű Fronius transpocket 1400 , több mint 10 éve vettem használtan 80 pénzért ! De azóta is hibátlan , egy nap 24 órát lehetne vele hegeszteni egy életen át ! Ezekből a Fronius-okból még hiányzik az önmegsemmisítő alkatrész !
Tudom, hogy drága. :) Nem láttam a tipusát de ilyen kombi gépek kb fél milla.
Volt hozzá egy gyári Fronius AWI kábel is , meg volt egy tiszta Argon palackom , na azzal csodákat lehetett művelni , na nem én hanem szintén hegesztő barátom , mikor néha jött mindíg megkért hogy had ekecseljen valamit , hol savállót , hol öntvényt ! Én meg nagyokat lestem , miket lehet alkotni ! De ezt az AWI kellékeket eladtam , mert elég drága hobby csak úgy ekecselni !
Tökéletes lett.
Az a hegesztő gép meg a hegesztók rojszrojsza. :) Mondom ezt mint hegesztő emberke.
Rég nem voltam már ott így nem tudtam, hogy már nem foglalkoznak felújítással. Remélem a gagyi rezó nem fusztrál, hogy hol mekkora a nyomatéka a baba kék nyenyőcének!
De a Simó egy igazi túlélő és azt is túl fogja élni ha a szivét fúrod keresztül !
Régen úgy csinálták hogy volt egy pár mm kisebb menetmetsző és azt tekerték rá
És ehhez volt a vas persely
Nekem attól fogva sosem lazult le a könyök
A,gyerek szimóján nem szaroltam új tömítés, melegen meghúzva mint atom majd átfúrtam a hollandert meg a leömlőt aztán rozsdamentes csavarral fixáltam
Az se moccant meg évekig
De rég vóóóót az komám ! Kérdeztem ezt az opciót is , azt mondta már rég nem foglalkoznak ilyennel , mert az új henger 11e , annyiért kézbe sem veszik már gépműhelyben , nem hogy alu csonkot hegesszenek rá , meg menetet ! Az a vas menet "felújító" még játszik , de ahhoz valami menetnbek azért kéne lenni , na az én szaromon nem volt , de viszont a henger nagyon jó állapotban van és DDR . Ezért sajnáltam kidobni és ekecseltem rá a Stár csonkját , mert még így is többet ér mint 5 db 11e ft-os silány szar !