Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tisztítószerek
Buzi ez a telefon
Szóval tirisztor.....
Nagyjából fasza
Ezt a tisztítószerek szart nem lehet tizedre pontosan beállítani
És mi jöhet még ?!
A gyújtás időpontja jó helyen van??
mentem egy kisebb kört 4-5km táv lehetett aztán kezd meglenni az alapjárat
még mindig nincs de most nem 0 másodperc alatt áll le ha visszacsukom a gázt hanem olyan 3 másodperc

mintha kicsit dízelesen kopogós lenne a hangja, nem vészes de nem 100% olyan mint kellene
és a 4. sebességet alig veszi, pedig a beállítás tizedre annyi mint kellene, még evvel is baszakodhatok
az a fura hogy az 1-2-3 egy pöccintés a 4. meg olyan mint a rába kamionokon volt anno a sebváltás
Elengedtem
Jövő héten megyek vele egy nagyobb kört és utána megy a gazdához
Nem kínlódsz , nem kínlódsz ! De a kis csira veret a tákolt szarral , neked meg baszik menni a fullos gép !?
Elcuccoltam vidékre
Még én nem kínlódnom a kis csírákkal
Ne ám kihaltak a simók egész Kiskőrösön ? Egyébként onnan szereltem le 88-ban !
Egy gyereknek volt az utcában de az is eladta
Odahívsz , egy havert , azt átdobjátok az n3-as karbit a tiedre , hogy életképes-e a simó ! Vagy valakinek odaadod aki a saját simóján életre kelti a tiedet ! ?
Azért igen
De ez akkor se kiváló ha működik
Amúgy el se tudom képzelni mit lehetne tenni vele
Nem így ismertelek meg aki ilyen " könnyen " feladja ! A kiválóságokért harcolni kell !
Itt baszom a rezet Pécsen estig
Körbenézek milyen autókat árulnak, de venni nem fogok
A szimóval nem tudok mit kezdeni mindent kipróbáltam már amit tudtam
Ja már vagy ? Üdv ! Mai napi projekt ?
Ini még nem jelentkezik be , pedig úgy várom minden nap ! Most erőt gyűjt !
Jól van azt úgy , érezd te is a törődést !
A kisipari párszáz forintért kapható a másik meg 7-8 ezer
Amúgy a kisipari is szépen tekeri csak vékony rugó anyagot találtam csak itthon és lecsúszott az anyától
........
Ááá semmi,hagyjuk.

Használd akkor egészséggel.
Nekem is lett gondom a babócával. Elfogyott a 2T olaj vennem kell legközelebbi tankolás előtt.
Van itt bőven szétszedett simson csak a kedv hiányzik, hogy rávegyem magam, hogy csináljak is rajtuk valamit. meg már nem is férek tőle. Régen kétszer ennyi is volt.
A rugó meg szerintem mindegy Mert a vége nem akadhat semmiben. A lényeg hogy nem kisipari fos meghajtó legyen amin még a biztosítás helye sincs meg.
A szívás meg olyan hogy ennek a sárgának a gyújtásával meg a karbival vagy két hetet szívtam mire jó lett. Szerintem még eggyel sem szenvedtem ennyit.
Ini pont ezt kereste hogy a km hajtás rugója hogy is van a helyén !
Jó van baszod te könnyen vagy , akinek 12db van , ott még a kifelejtett alkatrészekből is össze lehet még egyet ekecselni ! Meg te sem tudod élvezni , mert mindíg tudod mit miért csinálsz !
Akkor lehet, hogy mazohista vagyok? Mert mindig van mit csinálni valami simsonon.
Engem sem szopat egyik Simóm sem , pedig egyikben unalomból és értékmentésből összeválogatott blokk muzsikál ! Adjatok tippet mit basszak el hogy én is ekecselhessek valamit ! Már bosszantó hogy mindenki szerelgeti ezeket a "retkeket" én meg csak lődörgök velük azt sehol semmi ! Jó havonta egyszer a megszakító kenő filcet meglöttyintem egy flaska olajjal ! Ha már a motor alatt is van fél liter akkor biztos hogy a filc is beszíítta !