Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Azért azt a 20ezret csak elengedné a végén...
Értelmes alkatrészt már nem is lehet találni hozzá, a szoci motorok kora leáldozott.
kb. 3 éve láttam fadobozban 300,0000Ft-ért azt is sokalltam, azóta 600,000-ért is árultak már átfestett simsont. Betegek. Én egynyári motornak hívtam. Tavasszal megcsináltam, örültem ha a nyarat kibírta (akkor 3 éves motor).
Hohóóóó, hirdetni bármennyiért lehet, de eladni egyik nagyra vágyó sem fogja ennyiért.
Na de akkor Österreichba kéne meghirdetni,mert itt kevés a jómódú labanc,aki Simsonra vágyik!
De lehet,hogy egy nullával többet írnak(véletlen)!
https://www.kepesmotor.hu/sims... Itt egy példa...Most ez komoly?!
Vagy azon versenyeznek,ki mer nagyobb badarságot leírni!?
Minden múlt évezredben született,meg aki utána,tudja hogy egy nagyon jó kis smkp.
Na de na!Értem Én,hogy szeretne egy jó Japán motorra váltani,és gondolja,majd a Klágenkurti 6000€.kereső orvos majd kap az alkalmi lehetőségen!
Szomszédom most újít fel egy pedálos szimót,már vagy 200ezer forintnál jár,de ha kész lesz és bekínálná húsz ezer forintért magamnak akkor sem venném meg.Pedig csak az új kilóméter óra volt 19ezer valamennyi forint.
Azt is lehet, Van egy rozsdás tankom (simson) majd jól kitakarítom.
ebből az jött le ne vegyek suzukit!
egy átlag simson 25-30 ezer. ami patent az mondjuk 50-60
aki ettől többet ad az szerintem beteg
nem azért mert a szimó szar, nekem volt jó sok évig, kedveltem is, hanem amiket mostanában kapni hozzá alkatrészeket az többségében használhatatlan
mert egy robogóhoz lehet venni kínai szart gombokért lehet ugyancsak kínait venni használhatót nem túl nagy pénzért és lehet hozzá gyárit vagy a gyáritól jobb "tuning" cuccokat aranyáron
szóval lehet választani.....szimónál meg van nagyon szar meg majdnem jó....
Trágárkodj csak Fater, a labancok meg a klágenkúrtiak simán megveszik ennyi pénzért a patika állapotúakat kb 1/4-e a fizujuknak egy retró szinyó patika állapotban.
Inkább nem mondok semmit, mert nem biztos, hogy bírná az oldal ! Nem akarok trágárkodni!!
Sziasztok!Van itt olyan ember,aki tudja,hogy honnan veszik a Simsonjukat eladni szándékozó emberek, a 200ezer feletti,de inkább 3,400ezer forint feletti árakat?Ezek tényleg komolyan gondolják,vagy várják a Holdról érkező vevőket!?
Tudom hol a helyük, befagyhatnának a tavak, hogy baszat6suk egyet a jégen.
Az enyémek kint vannak a hidegben a fekete az a Kawa garázsba , de a babakék kint , és azóta is indul jön megy a frankenstein blokkal , pedig abban a főtengő is 3-ból lett összekukázva ! Egyszer kell jól összehányni azt örök élet meg 2- nap ! Minden nap baszatom neki ! Olyan piruletteket dobok a jeges utcánkban öröm nézni !
Azért kérdem, mert adnék Neked egy blokkot alkatrésznek.
Pálinkás szép napot kivánok! Van Simsonod?
Ezzel is így lenne ha nem lenne jó helyen télen.
Ami nekem volt szimó állt vagy 10 évet egy ajtó nélküli sufniban
Meg a kuplung és a váltó fogas kerekek is rozsdás ám voltak ami nem volt az olajban
Nem tudom babszi tankja köszöni jól van meleg garázsban pihen bár most kitoltam és befogtam két nap. Nem rozsdál és elrohadtul indul egy fél tekerésre.
Filléres szimó tankot mi a fenének kezeltetni....
Szokták kezelni valamivel belülről nem oly rég linkelte is valaki...
a 2t olaj megvédi, csak teli legyen ha sokat áll
nekem jópár évig megvolt a maratás után és nem volt rozsdás
sőt azt a folyadékot haver is használta az ő szimójában azt is kimarta
Elméletileg a benzin nem rozsdásodik Persze mindíg tartalmazhat valamennyi vizet Egy tank akkor rozsdál be, ha nincs teletöltve sokáig áll és van lehetősége valamennyi levegőhöz jutni. egy napi használatban lévő fémtankos járműnek elviekben nem szabadna rozsdásodni, ha minden tank telitank. Persze vannak a tipikus 1000 ft-ért tankolók ott előfordulhat ez napi használat során is.