Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Helló!
gas gas SM kerékre keresek első 320-as tárcsát. Akitől vettem a kereket felszívódott, és nála maradt.
Esetleg nincs valakinek 2005 utáni husqvarna SM szett? -ös tengelyméret...
Sziasztok,

Allrounder - supermoto-nak milyen motort (márka, típus) ajánlanátok?
Utcai napi használatra, hegyi szerpentinezésre, alkalmanként pályanapozásra, meg egyáltalán a supermoto vezetési stílus elsajátításában gondolkodva..
Ráadásul mindezt azért nem csillagászati üzemeltetési költségek mellett..
Hello mindenkinek. Most keszulok egy RMZ 450-t atalakitani supermotonak, jol haladok, de kezdo vagyok a dologba, tanacsot kernek, ki milyen attetelt ajanl, esetleg ha van valaki akinek RMZ van annak mi valt be? Nem palyazni keszulok egyelore vele, kozutra akarom aztan majd ha belejovok...
Elore is koszonom a segitsegeket
Dobnàl àt pár közelebbi képet csak mert úgy látom süllyesztve lettek a furatok. Köszi
Szia! Megvan. Budapesten vagyok.
Gecsa ha esetleg olvasod akkor a Beringer tárcsa érdekelne,feltéve ha még megvan.
Nekem a titán dobon évekig fent volt a gázcső awa bilincsel és nem olvadt el.
Akkor kezdett kicsit olvadni amikor már ki volt égve a dob.
Keresek majd képet hàtha talàlok az archívumban.
Visszatérve a kérdésedre nem tudom meddig fogja bírni,de ha nincs kiègve a dob akkor nem forrósodhat fel szerint annyira.
Sikerült vennem gumicsövet,de csak 70C-ig bírja a hőt.
Ami 150-200C-ig tűri a hőmérsékletet azok eredeti felhasználásuk szerint hidraulika csövek,viszont nem túl rugalmasak és átmérőben is nagyobbak,nem lenne túl esztétikus!
Mit gondoltok szépen rá fog olvadni ez a gumicső a dobra?
Szívemből szóltál 630 Husky bro!
Neked is köszönöm a tippet,de ezt a mutánst ki kell próbálnom!
Egyértelmű befutó a Mutant,köszi a tippet,ez a minta nagyon meggyőző!
Ez az!!:))
Én a Michelin Pilot Power-re esküszök. Ár/érték arányban szerintem a legjobb. Az a Pirelli szerintem is az egyik legrosszabb gumi a földön. Egyszerűen utálom őket.
Dunlop mutant . Utcàra a lehető legjobb választás és a pályán is megállja a helyét.
Kinek milyen abroncs jön be legjobb ár-értékben utcai használatra?
Pirelli Diablo Rosso II van fent,kemény keveréknek tartom nem nagyon tapad akkor amikor szükség lenn rá!
+36303392999
Kuncz Ricsi
Köszi srácok a tippeket!
Gumicsőből milyet-hol érdemes venni ami bírja a hőt és marad egy kis falvastagság a csúszásnak?
Hali Mindenki!
Keresek Drz be Sm szettet!
Ajánlatokat e.mailben mobilcentrum2001@gmail.com
Igen a tel,számot megköszönöm.
Hogy a faluba miért? harapni és inni indultatok!
A PB gázcső pontosan passzol és bírja a gyűrődést. Igaz narancssàrga ;)
Gumi cső fekete v egyéb szín..
Ki készített már a motorjára kipuff védő karikát a dob végére?
Mivel húztátok be az AWAB bilincset,mi az ami hőállő és mégsem néz ki annyira home made-nek,mint pl a hűtőcső?
Előre is köszi minden ötletet!
Sidi Charger csizma 46-47-es méret,képek szerinti újszerű állapot,40eFt-ért eladó!
tel.: +3630/245-00-28 e-mail: davidosleep@gmail.com
Zoli de minek mentünk mi a faluba???
Igen a hír igaz Sebestyén Peti csinálja ha jól tudom.
A nyakvèdőt egy újabb típusra cserélném.
A licenszvàltás határideje februàr 28.
Javaslom keresd fel telefonon Kuncz Ricsit. Ha kell a száma kiírom.
Nagyon köszönöm . Csak az a gond anti face-s vagyok. A többi menni fog. Azt hallotam Kakucson kialakitottak poros pályarészt . Tudsz róla valamit? Miért adod el a nyakvédőt?✌️