Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

sziasztok!

Ha valakit esetleg érdekelne van egy eladó KTM gyári overálom, 50-es méret, 50 darab ezresért...
Sziasztok!

Azt hogy lehet laikusként megállapítani, hogy egy Husaberg FS tényleg az, vagyis Supermoto és nem pedig egy FE ami supermoto kerekeket kapott?
üdv sm szettet keresek arany szín előny de nem létfontosság, külön egy fekete hátsó is érdekel email az adatlapomon valakinek lenne eladó keressen köszi
Van egy ilyen Acerbis sm első sárvédőm eladó, ha valakit érdekel 5pénz
Köszönöm
Igen tényleg jó lesz úgy néz ki . 75 ért ajánlottak szelepekkel.??
szerintem ugyanolyan hengerfej van a 450 -eseken is,sőt az összes RFS blokkosé ugyanaz . Én így tudom
Sos . Ktm560 smr szeretett motoromhoz hengerfejet keresek .
Sajnos javíthatatlanul elrepedt a kèt szelep között.
Ha valaki tud segíteni !!! Köszönöm
Szia.smr meg van mèg?
Braking 320 tàrcsa 5 üzemóràs
Üdv, véletlen nem tudja valaki hogy a 320 as első féktárcsákhoz szegecseket lehet e valahol venni?...... 14mm- átmérőjű- zéger-gyűrűs fajta érdekelne első sorban!..
Köszi, ez is valami!
18 kerületben lakik.
Esetleg valaki nem mentette le annak idején a hirdetés linkjét? Mert a hirdetési kód alapján vissza lehetne kerestetni az eladót.
Szia! A Husqvarna elkerükt tölem végre. Helyette lett egy KTM Duke 690, 2012es :)
Igaz ez csak pályára van most, de a Triumphom kielégíti az utca okozta vágyaimat :)
Szia! Olvastam a korábbi bejegyzésedet a motorral való kálváriádról. Tavaly valamikor május körül én is szemeztem ezzel a Husqvarnával, majd telefonon beszéltem is az Adorjánnal. Mire rászántam volna magam, hogy egyeztessek vele egy időpontot, addigra a motor elkelt... Még így lesajnálóan tett is valami megjegyzést a telefonba, hogy "Hát jó reggelt kívánok!" ... vagy valami hasonlót. Megjegyzem, nekem is az Adorján neve ill. a "motorszervíz" jelentették volna a garanciát a portékára. Így aztán vettem a Husqvarna helyett egy KTM Duke II-t.
Ha már így felszakítottam a sebeidet, hadd közöljem egy meglátásomat: Ha meg lenne az a szikra- kerüljön az még további összegbe is (nyilván nem százezrekbe) - akkor sokkal könnyebb lenne eladni a gépet. Üdv!
Sziasztok Fiatalok! Utolsó esélyt adva az ügynek, hozzátok fordulok. Ismeri-e közületek valaki az illetőt, aki a közelmúltban sokáig hirdetett egy 550-es Aprilia VDB replikát a "használtautón"?
Sziasztok,Supermoto szettet keresek kompletten 2002-es WR 426 F-hez. Ha van valakinek vagy tud eladót,jelezze. Köszi
Sziasztok. Husqvarna SMR 510 egyben, vagy bontva eladó. Szombat estig vagyok Magyarban addig él az ajánlat.
Magyar papiros, törzskönyves. 2005.09.es évjárat. Egyedi dekorral, korának megfelelő állapotban. Elektronikai problémákkal küzdve... egy ideje nincs szikra. (Új jeladó, feszszabályzó, CDI, állórész, trafó, gyújtókábel, gyertya, akksi.) Minden cserélve lett a kondit kivéve, de én már belefáradtam, nem vagyok hajlandó költeni továbbra rá. Van mellette egy Triumph Speed Triple-m, úgyhogy lemondtam róla. Pályamotor, vagy egyéb motor csere érdekel, papirok nélküli is!
Irányár: 500.000 Ft
Telefon: +491735472482 (Német szám)
Már láttam pár napja a hirdetést, annyira belezúgtam! Nem érdekel a Z-m?
(látom hogy csak kp, de egy kérdést megér, max nem válaszolsz )
Üdv
Eladó drz 440 SM
440-es henger + Keihin FCR 39 karburátor + Akrapovic dob, a gyárinál 2 mm-el nagyobb átmérőjű saválló kipufogó rendszerrel.
Télen lettek felújítva az első és hátsó teleszkópok, akkor kapott új gyertyát, új kormány és villa csapágyakat, új DID vezérmű láncot , új 40 % GPI vastagabb hűtőket, új RK láncot és lánckerekeket, új sinteres Ferodo fékbetéteket, új fém fékcsövet, új gázbovdent, új ledes indexeket, Bridgestone Battle Attack BT016-t, azóta 2000 km-t mentem vele.
Az idom használatból adódóan karcos, csak utcán használtam.
Olajcsere 300 km-el ezelőtt.
Típusváltás miatt vált eladóvá. Csak kézpénzre. Csak komoly érdeklődők keressenek.
Az ár alkuképes.
Több képet e-mailen tudok küldeni.
http://www.kepesmotor.hu/suzuk...
Sziasztok!
Értékegyeztetéssel Rendszámos Superlotyóra cserélném a Z750 et
http://www.hasznaltauto.hu/motor/kawasaki/kawasaki_z_750_abs-10556961
Bocs ha nagyon off
Szia!

Köszi sikerült vennem egy 690 smc 2009
Illetve Visonta - Brezova pálya
Igen felváltva Kakucs vagy Euró ring?
De hallotam hogy Gyöngyösön van jó pálya .? Jártál ott?