Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv.Rmz 450 re keresek supermoto kerék szettet .
Még valami: VTN fóliával kapcsolatban mik a vélemények? A felnit meg az agyakat fóliáztatnám
Üdv, 175mm-es sm küllőt darabra, normális minőségben hol lehet vásárolni?
Eladó 2db GSX-F 750 felni kompletten féktárcsával kiváló gumikkal ! 15 e/ db Érd.: 06 30 866 2022
Sm első sárvédő eladó! 4500ft! 20 3764636
https://new.hasznaltauto.hu/motor/suzuki/dr-z_400/suzuki_dr-z_400_s-11508124
Használt de jó állapotú első féktárcsát keresek nem horror áron!!!
Yamaha DT125X vagy WR125X első féktárcsa.
Méretek:
- külső átmérő: 298mm - 300mm
- belső átmérő: 132mm
- lyukkör átmérő: 150mm
- vastagság 5mm
- furat átmérő: 8,5mm
- furat (csavar) szám: 6db
Udv: Sm szettet keresek yamaha tt600 r hez, akit tud lecci jelezzen; koszi :Imi
Szia!
utcán ritkán lenne használva csak amíg eljutok a pályára , viszont csak olyan gumi lesz ezért rajta ami street legal.
Mindenképp rendszámos motor kell. Szóval erre kéne majd egy motor esetleg amit írtál hogy gyári smr.... Tudnál konkrét típust mondani hogy miket nézzek meg? Nem akarok versenyezni ahhoz már öreg vagyok viszont egy jó kis tartalmas motorozás kikapcsolna megfelelően!
Sziasztok!
Eladó Ktm Duke ll tökéletes állapotba van!
800.000 Ft az irány ára Sopronban van bővebb információt és képeket szívesen küldök e-mailben(medve657@gmail.com, vagy 06308303561)
Először is el kell dönteni hol akarsz motorozni. Utcán, pályán vagy mindkettőn. Az utcai motorozást én nem támogatom, erről nem is mondanék semmit. Ha csak pályázásról van szó, akkor egy utcai supermoto öszvér megoldás, persze kezdésnek jó lehet, de ha rákapsz az ízére hamar előjönnek egy utcai gép határai ( nehéz súly, futómű, motor karakterisztika...stb). Így inkább egy kimondottan pályára készített gépet ajánlanék (átalakított krossz), de leginkább egy gyári sm-t (SMR). Gumi természetesen kizárólag csak sm slick.
Szia!
Látom kened vágod a kérdést. Jövőre szeretnék én is egy játszós supermotot venni. Az lenne a kérdésem hogy a ktm 640 lc4 ebből ugye néha van eladó prestige is, vagy a duke 2 jobb választás? A műszereket tekintve nem látok túl sok különbséget látok olvasok róla...... Talán a fejidom más a prestigenél...
Te milyen gumit ajánlanál rá a lényeg a maximális tapadás nem számít mennyit megy el mert csak kevés időm lesz azt meg pályán akarom tanulással tölteni! 2003 utáni gépeket nézegetek amúgy szürke blokkosokat.
Köszi szépen előre is a választ!
Ami szükséges:
- Új villahíd (kis offsettel)
- Első futómű átszelepelése, rövidebb rugókkal
- Hátsó rugóstag átszelepelése, keményítése
- Előre nagy 310 vagy 320-as féktárcsa, komolyabb radiális féknyereggel és fékpumpával
- Előre 3,5 colos 16,5-es, hátra 5 colos 17-es felni

Kezdésnek ennyi. Később lehet csúszókuplungot is lehet bedobni.

Szerintem el se kezd, ez amit leírtam (kuplung nélkül) kb 1,2-1,3 millió. Ha ennyit nem szánsz rá, minden más félmegoldás és csak szívni fogsz vele, nem lesz az igazi. Inkább add el és vegyél egy gyári KTM SMR-t vagy egy Husky FS-t.
Sziasztok
YZ 450 2013 faragnék Supermotónak!
Alkatrész és tanács is érdekel.
Üdv!
Yamaha Dt125r első villára kellene nekem első féknyereg adapter (távtartó is?). Yamaha wr125x féknyerget (298 mm féktárcsával) szeretném rátenni.Sajnos az első villát nem tudtam megszerezni, csak a kerekeket meg a féket. Ha tud valaki, akkor jelezze. Előre is köszönöm.
Keresek supermoto felnit akar gumival is 32 kulloset akinek lenne elado az kerem szoljon első felni
Ok, köszönöm!!!
Ne hülyéskegy kérlek!!!! 150,160,165 méretek erre van kitalálva !! 4.25 meg 5 colra!!
Szia,

igen, csak utcára használnám, de félek hogy ezen a szélességű felnin (4.25 vagy4.50) keskeny lenne a gumi, szóval nem lenne futófelület ami tapad.
Szervusz! 150/60 utcára tökéletes!
Sziasztok,

a következő kérdésem lenne: 4.25 vagy 4.5 col széles hátsó felnire (nem tudom pontosan mekkora), a 150-es hátsó gumi keskeny lenne?

Köszönöm a válaszokat.
Supermoto kerekeket akarok tenni a Dt125r-be. Milyen széles megy bele? Néztem, hogy a Dt125x 17x3.00 első és 17x3,50 hátsó kerekekkel van szerelve. Ez a méret jó bele? Első sorban küllős kereket szeretnék, de elég drága összeépíteni. Esetleg milyen más motor felni jó bele? Előre is köszi a válaszokat!
Supermoto kerékszettet keresek exc be 2008 tol.3.5 elsőt 5 col hátsót.tengely 26/20
Üdv!

Yamaha Dt125r-hez mekkora méretű supermoto kerék kell? Felni méret, gumi méret? Milyet vegyek? Tapasztalat, valami tanács ezzel kapcsolatban? Előre is köszönöm! Jelenleg gyári felni és enduro gumik vannak rajta de azok vékonykának tűnnek.

Üdv, Péter
Metzeler Racetec k1 165/55 75-80% is! 15-16 évi! 33000 Ft egyben! 20 3764636