Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Helló!

Úgy látom valahol rés volt a pajzson, s nem ment át a korábbi üzenetem, így inkább leírom még egyszer.
Köszönöm mindenkinek az építő jellegű hozzászólásokat, pénteken megvettem a motort, ami egy 650-es bandit. Remélem hamarosan jön a jó idő, s hosszabb távon is ki tudom próbálni.
Igen, ez még mindig jó összeállítás.
Pilot power 2ct elsogumi,pilot road2 hatso.
Road 3-at használtam sőt elöl még az van, de nekem elég gyorsan kopik, állítólag a road 4 jobb, igaz drágább is.
Sziasztok
Vagy BRIDGESTONE BT023 vagy MICHELIN Pilot Road 3 vagy METZELER Roadtec Z6
Eredetileg Dunlop gumival jön ki
Akkor teljesen mindegy, amit olcsón kapsz es nem sportgumi.
Bele van ütve a minimum. Ha 4.5 van benne pl, akkor 5 szokott lenni a vastagsága
"isteni szepsegemben",probalom ertelmezni,mint koltoi kep,de ugy sem megy......
Elolre pr4,hatulra pr2,es nalad 10ekm felett el fog futni,ha hatra is pr4et teszel,az kb 8ekmt bir,de kanyarogni elvezetesebb vele+kigyorsitasnal is jol fog.
bt 023, conti road 4... asszem a 3-as eléggé hamar elkopott a régebbiekhez képest, nem ismrem az ujat, és Yoss amit ír...Ezekkel el tudsz lenni simán.
2007-es 650-es banditnak mennyi a gyári féktárcsa eredeti vastagsága? És mennyi a minimuma?
Akkor kb bármi jó :) Mostanában a PR4-et szokták dícsérni.
Szia
Normál motorozás, hosszabb túra Szolnok-Berlin, Én +Asszonykám ,nem úgy kanyarodok , hogy a lábtartó leérjen
Erre neked, Durex...:-P
A fagyizóig és vissza,kényelmes nézelődő ki les meg isteni szepsegemben tempó.
No erre gumi nekem.
Motorozasi szokasaid,utvonal,utas,stb?
Sziasztok
1200s banditámra milyen gumit javasoltok? mármint márkát?
üdv
Én vettem a bömösre v-stream plekót. Kisebb, mint az eredeti, de semmi turbulencia, csöndes mint a temető éjjel.. kurvajó!
Szombaton - évszakhoz képest - kurva jó idő lesz! Nem akar valaki csapatni egyet? Már ha nem változik az előrejelzés..
Nincs ezekhez vernyul plexi?
amugy idom es plexi a b...ik mentsvara,egy igszi macho pasi kuzd es belenevet a szelbe.
Airstream jo otlet,alulemezzel vagy jo kemeny kartonpapirral modelezz!
A kisplexi vagy ez a nagyobb kiegeszitve a vario legterelovel? Banditokon is sokan hasznaljak megelegedessel. Pl. Csabunak eleg volt a plexi elere elvedot ragasztani,autosboltban kaphato.
Nem am tavasszal meg ezen duzzogsz!
Végül is nem kell doboz, táska stb. egy fogkefe meg egy fekete bankkártya belefér a zsebembe is.
Le kell nyelni egy zokni, az belülről melegíti a gigát.
Az a legnagyobb amivel felraktam nem olyan rég egy kepet, gyárt hozzá más is de azok is kb ekkorák, viszont ami nagy baj hogy bubog, dübörög. Most ezen töröm a fejem hogy a gyári kisplexire kellene valahogy egy kappa airstream szerű plexit fabrikálni csak sokkal szebbet. A tdm-re is egyedi plexi készül, szél nincs, szélzaj nincs, kurvajó pedig annak kimondottan szar a szélvédelme.
Mert a gunar nyakad beleer a szelbe!
Lehet ra kapni a mostaninal nagyobb plexit?