Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

most indítottam járattam kb 10 percet de nem vettem észre azt a puffogást ami volt vagy csak nem akarom meghallani
ha jobb lesz erre felénk az idő délután megyek vele most éppen igen nagy fekete felhők gyülekeznek
alapjárati keverék........ Természetesen a jó szinkron, szelephézag, gyertyák, tiszta légszürő az alap ehhez.
Azért jó nézni ezt a kínlódást....
a helyzet az hogy olyan ellenállásokat nem fogsz kapni .... mármint nem az értékkel lesz gond mert akár egy rossz tévéből is ki tudsz szedni legalább 10 darabot hanem azzal hogy azon a feszültségen át fognak ütni , különben már írtam ha megméred és vezet akkor azzal nincs gond még akkor se ha az agyiket 8 kiloohmosnak méred a másikat pedig 9 nek , különben a gyertyakábelcserebere is autós hülyeség motoroknál akkor cserélem ha nagyon kikeményedett vagy már rövid esetleg kidörzsölődött az autóknál van olyan kábel ami maga az ellenállás motoroknál még nem láttam olyat (olyat már igen hogy lecserélt fos autógyertyakábelt raktak motorra) különben én karbiszinkronra tippelnék de minimális bicegés ha van alapjáraton attől még én nem ugranék a kútba
Mivel nem kaptam olyan gyertyapipát ami megegyezne azzal ami benne van ,/ 9cm hosszú és 90 fokban hajlított/ így szétszedtem a pipákat és a benne lévő rugó végek rozsdásak voltak + az ellenállás a 2-es hengernél lévő pipában kisebb értéket mutatott mint a másik 3-ban .
Erre laikusan azt gondoltam h kicserélem az ellenállásokat és megtakarítom a rugókat akkor jó lesz
De nem kaptam ellenállást a kívánt értékben ezért kénytelen voltam venni új gyertyákat ami ngk és sajnos csak 8cm és egyenes
Itt Szolnokon ahol lakom ez egy Tanyavilág itt nem lehet kapni semmit itt a szerelők úgy b..sznak át ahogy akarnak
Tisztelt ferivagyok fórumtárs látom te értesz az ellenállásokhoz mond meg nekem milyet vegyek a gyertyapipába és hol? Persze rendelni tudok majd ma megyek be a forgalmival az üzletbe és mondanak nekem 1 árat és időt a 4 gyári pipára!
Miután kicseréltem a pipákat és a gyújtókábelt az indítást követően meglepődve vettem észre h első indításra beindult és nem hallottam a kihagyást de mivel ez tegnap este 22 40 körül történ így ma tudom igazán tesztelni
A lényeg h nem akartam várni 3-5 napot mire megjönne a gyári gyertyák na meg még az árát sem tudom ezért gondoltam azt / én paraszt / hogy megoldom pár száz forintból az ellenállás cserét és a gyári pipák mennek vissza
üdv
Szevasztok! Bont valaki görbevázast vagy 400-as Banditot? Kilóméteróra-meghajtót keresek.
ne szólj már bele! :-) erre már kiváncsi vagyok :-)
minek veszel ellenállást ? hova akarod rakni ? ellenállás van a gyertyapipákban .... na meg 15000 volton meddig megy egy sima ellenállás ? a negyed wattos már 240 volt körül is képes meghalni
Szia.
Van tobb db legolajos olajhutom.Lehet van koztuk ilyen is.Ha ramcsorogsz,vagy megirod sms a méreteit,meg tudom nezni.Amugy 15-20e.udv Pali 70-3179083
A Bandit 400 nem belpiacos, exportálták EU-ba is. Jópár éve felhivtam a motorrad-ot, akkor cikkszám alapján tudtak rendelni hozzá.
Nekem RF 400-am volt, na az valóban belpiacos. A 400-as VC lehet nehezebb ügy, mert a hengerfej más, de a benzincsap tuti ugyan az.
A karbit meg meg tudod nézni magad is az alábbi linken, stimmelnek-e az alkatrészek. (Szerintem a nagyrésze fog.)

https://www.motorcyclesparepar...
sajnos nem kaptam új gyertyákat Szolnokon , Holnap lesz nyitva 1 elektronikai szaküzlet ahol tudok venni 10 kh ellenállást a gyertyakábeleket már kicseréltem
Sziasztok olajcserénél járok a banditomnál és mivel ez az első nem igazán tudom hogy melyik olajat vegyem én a repsol 10w40 4t néztem van valakinek tapasztalata vele?meg a fékolajat is le akarom cserélni ot meg ugyan az a márka repsol dot4 et szeretnék szerintetek jó választás ez a két olaj?
Jok az ilyen motorjavitasok :-)
Ima is volt? Vagy valami vudu szertartas esetleg?
kiloohm de ahogy yoss írta ez nem különbség , de kíváncsi vagyok mérd meg a 4 újat azok se lesznek egyformák
Az a négy érték gyakorlatilag egyforma.
A 2 hengernél a pipában lévő ellenállásnál 9 ohmot mértem a többinél 9.30-9,27
Vettem 4 újat + új gyújtókábelt
majd írok a fejleményekről
Szia. Köszi. Még várok a döntéssel, keresném az olcsobbat, de fejben tartom.

Még tájékozodom.
motomike. hu

van zsiruj 60 ezer korul
Keresek: Suzuki Bandit 1200 2005-ötöshöz olajhűtőt.
Nyiss egy felet a pilot csavarokon, csodás fogsz látni.
Szép napot mindenkinek!
feltöltöttem 1 videót mert akadt 1 kis probléma mivel már rég küzdök , ha valaki járt már így akkor kérem ne tartsa magában a megoldást!
A hiba leírása a videónál.
https://www.sportmotor.hu/vide...
Köszi előre is
üdv
tökéreztem.. ilyen szó nincs
Üdvözlet, a kepen látható műszerfal takarót keresem 2001-es Bandithoz. Ha esetleg műanyagozni kell nem probléma. Valakinek?
Probáltam, az a vicc, én tökéreztem, h ott van:) csak ezek a fránya fényképek :)))))
nekem mar volt ott,fájt.
Alakul ez,mikor azt kezded eszrevenni,hogy a fejed a kormanycsutka mellett van,akkor kezd megjonni az igazi ritmus.