Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

sajnos nem ment el 10-et S1000R-ren.
Ha látja a lukat simán jó lehet a 2K-s fémragasztó,vagy azok a gyurma féle epoxis rudak.
szerintem cínezd meg , én úgy csinálnám a nyílt lángot kerüld és ürítsd ki a tankot rendesen (akár egy kis vizet se árt belelöttyinteni)
Sziasztok! A tankom elkezdett szivárogni jobb oldalt alul a térdemnél, ahol össze van préselve a széle. Apró luk a préselés fölött közvetlen, alig szivárog, de pont eléggé, hogy motorozás után benzinszagú lett a nadrágom. Átmenetileg egy fémre való kétkomponensű benzinálló epoxy ragasztóval vagy gyurmával meg tudom oldani a problémát? Vagy mivel duplafalú a tank ez felejtős? 96-os 600-as bandit.
Szia.

Nekem van, hívj fel.
Esztergalyos, rozsdamentes
Sziasztok! Ilyet keresnék csomag rögzítő
Segítséget kérek egy Suzuki bandit S 2003 hoz. Bal oldali felső idom +műszerfal alatti takaró idomra lenne szükségem honnan tudnám ezeket beszerezni?
Attól meg szokott javulni minden hiba
Most azt a dunlop sportsmart TT-t nézegetem, de csak 180/60 vagy 190/55, jó csúcsos legyen mint a mostani , tetszik hogy lábtartót karcolva annyira stabil a motor hogy le lehetne szállni róla és nem dől el
Most kell kipróbáld , kegyetlen mit lehet menni a d212-vel, néha már félek. Pályamotor kellene.

Amúgy Zoli, bármikor megeszem amit sütök, ha véletlenül kimarad egy rendezvényen valami oknál fogva, másnap hiányzik is
Nem hinnem hogy sokat fogyassza,en is utalom a butorokat.
Ha mar a kurtos kalacs a konyoken jon ki?
Mecseki teszteles utan megallapitottuk,hogy tenyleg csuszik a gumi,mi volt Levi reakcioja?
Kb a kovetkezo lampatol egykereken.......ugy kevesbe zavarta a tapadashiany......
Inkább valami szemét kaját kéne nyomnia,chips,csoki,lidlis péksüti.....
Nyilván......jó motorra fussa, de rántott húsra...... ....persze mindenki ott spórol ahol tud.
Szóval híznia kéne?
Kevés a súlyod és ezért nem tapad annyira mint Szotyinak.
Más meg boldogan motorozik vele. Nem értem.
Te is a michelinekkel mész mint az állat, nekem meg mindegyik mászik, sodródi
Alkalmazkodok a gumihoz.
Meg tatasabbra veszem.
Legalabb kevesebb benzin fogy.
De pl Levi sportsmartja ugy csuszkalt,hogy nem igazan biztal benne,ugy meg folyamatos para van,na ez nem hianyzik.
Megveszed,oszt vagy jo vagy nem,de manapsag annyira szar nincs hogy ne lehessen megvarni mig elkopik.
Kb 30 kiloval konnyebb a banditnal,ergo ha helyettem egy 70 kilos rider vezeti a banditot akkor kb uaz az arany,a kanyarsebesseg meg huzosabb a versysen.....
S21 is jol birja allitolag.
Az a baj,hogy sajat teszteles nelkul nagyon nehez valtani.
Oldal idom gsx1200s-re 40e
Jó féle bakelit túra guminak lehet mondani az angel GT-t 16000km ment bele 50%-ban kétszemélyes és néha kanyargósan
A rosso corsa 6500 Km nél középen 2 mm szélen 3 mm környéki,nem való nekem ilyen puha cucc.
Valami jóféle bakelit túragumi kell ami jó sokáig kibirja.